aantek 14.02.03, 22:55 cze zachecam wszystkich mlodych ludzi do wyjazdu z tego "pieknego" kraju. czasy doktorow Judymow i Silaczek sie juz dawno skonczyly. pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj