14.02.03, 22:55
cze
zachecam wszystkich mlodych ludzi do wyjazdu z tego "pieknego" kraju.
czasy doktorow Judymow i Silaczek sie juz dawno skonczyly.
pozdr.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka