Gość: Ewa
IP: *.aster.pl
30.10.06, 22:55
Ukonczyłam studia prawnicze na Uniwersytecie,interesuje sie prawem
gospodarczym, prawnym obrotem nieruchomości, rozpoczęłam w tym zakresie
studia podyplomowe i juz od prawie 3 miesięcy szukam pracy:((Czy ktoś mógłby
mi poradzić gdzie warto wysłać CV, jakiekolwiek wskazówki będa dla mnie
cenne!! Proszę o pmoc!!