Dodaj do ulubionych

Praca dla młodego prawnika???

IP: *.aster.pl 30.10.06, 22:55
Ukonczyłam studia prawnicze na Uniwersytecie,interesuje sie prawem
gospodarczym, prawnym obrotem nieruchomości, rozpoczęłam w tym zakresie
studia podyplomowe i juz od prawie 3 miesięcy szukam pracy:((Czy ktoś mógłby
mi poradzić gdzie warto wysłać CV, jakiekolwiek wskazówki będa dla mnie
cenne!! Proszę o pmoc!!
Obserwuj wątek
    • Gość: pola Re: Praca dla młodego prawnika??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.06, 23:54
      3 m-ce jak na te branze, to rzeczywiscie dlugo..moze powinnas szukac bardziej
      aktywnie? tzn nie tylko odpowiadac na ogloszenia o naborze (ktore pojawiaja sie
      rzadko), ale wysylac po prostu cv do wszystkich kancelarii po kolei z panoramy
      firm lub rankingu rzepy czy gazety prawnej.
      poza tym mozesz sprobowac jeszcze w bankach, duzych firmach konsultingowych
      (typu deloitte, kpmg itd), ostatecznie w administracji publicznej (wszystkie
      ogloszenia sa na stronie urzedu sluzby cywilnej)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka