Gość: E............. IP: *.chello.pl 31.10.06, 13:39 Czy ktoś był na rozmowie w Ericsson Polska z pożal się Boże Kierownikiem logistyki??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hehe Re: Ericsson IP: *.eranet.pl 16.11.06, 00:47 Z takim małym kurduplem? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: E................. Re: Ericsson IP: *.chello.pl 20.11.06, 21:42 Facetów było dwóch a czy byli kurduplami to nie wiem nie przypatrzyłam się. Ale ich mniemanie o sobie było przeogromne, a traktowanie ludzi niestety z dolnej półki. Odpowiedz Link Zgłoś