IP: *.chello.pl 31.10.06, 13:39
Czy ktoś był na rozmowie w Ericsson Polska z pożal się Boże Kierownikiem
logistyki???
Obserwuj wątek
    • Gość: hehe Re: Ericsson IP: *.eranet.pl 16.11.06, 00:47
      Z takim małym kurduplem? :)
      • Gość: E................. Re: Ericsson IP: *.chello.pl 20.11.06, 21:42
        Facetów było dwóch a czy byli kurduplami to nie wiem nie przypatrzyłam się. Ale
        ich mniemanie o sobie było przeogromne, a traktowanie ludzi niestety z dolnej półki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka