Gość: dan
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
23.07.07, 10:03
Czy ktos moze pracowal/pracuje albo był na rozmowach kwalifikacyjnych?
Jezeli tak to bylbym wdzieczny za info typu atmosfera pracy, zarobki,
przelozeni itp. Interesuje mnie glowna siedziba czyli Wawa.