Dodaj do ulubionych

Pantos Logistics

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.07, 10:03
Czy ktos moze pracowal/pracuje albo był na rozmowach kwalifikacyjnych?
Jezeli tak to bylbym wdzieczny za info typu atmosfera pracy, zarobki,
przelozeni itp. Interesuje mnie glowna siedziba czyli Wawa.
Obserwuj wątek
    • Gość: gość portalu Re: Pantos Logistics IP: *.chello.pl 25.07.07, 19:10
      zdecydowanie nie polecam tej firmy z różnych względów
      • Gość: dan Re: Pantos Logistics IP: 83.15.80.* 25.07.07, 19:27
        Moglbys napisac dlaczego? Jesli nie tutaj to poprosze na maila slim0808@gmail.com

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka