Dodaj do ulubionych

Ważne CANPOL

IP: *.chello.pl 05.11.07, 15:48
MAM PYTANIE ODNOŚNIE FIRMY CANPOL.DOKŁADNIEJ O STANOWISKO PRZY
WYKŁADANIU TOWARU. JAK SIĘ PRACUJE? ILE PŁACĄ? PODOBNO TEŻ DO
DYSPOZYCJI JEST SAMOCHÓD I JEŚLI TO PRAWDA TO JAKI TO SAMOCHÓD
OSOBOWY(JEŚLI KTOS WIE TO NIECH NAPISZE DOKŁADNIE JAKI-NIE CHODZI TU
CZY NOWY CZY STARY ALBO TEŻ ALBO TEŻ CZY WYSOKIEJ KLASY,CHODZI MI O
TO JAKI BO NIE WIEM CZY SOBIE PORADZE GDYŻ JESTEM OD NIEDAWNA
WŁAŚCIELEM PRAWA JAZDY).
Z GÓRY DZIĘKUJE I PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!
Obserwuj wątek
    • Gość: nomico Re: Ważne CANPOL IP: *.chello.pl 05.11.07, 15:52
      CHODZI MI O FIRMĘ ZAJMUJĄCA SIE DYSTRYBUCJA ARTYKUŁÓW TAKICH JAK
      TOREBKI PREZENTOWE PAPIER DO PAKOWANIE KARTKI POCZTOWE ITP.
      • Gość: BALU ÓSMY Re: Ważne CANPOL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.07, 23:40
        Ja nie pracowałem w tej firmie ale moja koleżanka tak.Faktycznie
        dostała fiata Seicento Van, zarobki niecały tysiąc na rękę ale
        pracodawca zobowiązał sie opłacać jej studia. Z tym ze to bylo
        jakies 3 lata temu - wówczas Canpol wykładała głownie w sieciach
        Tesco

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka