Gość: nomico
IP: *.chello.pl
05.11.07, 15:48
MAM PYTANIE ODNOŚNIE FIRMY CANPOL.DOKŁADNIEJ O STANOWISKO PRZY
WYKŁADANIU TOWARU. JAK SIĘ PRACUJE? ILE PŁACĄ? PODOBNO TEŻ DO
DYSPOZYCJI JEST SAMOCHÓD I JEŚLI TO PRAWDA TO JAKI TO SAMOCHÓD
OSOBOWY(JEŚLI KTOS WIE TO NIECH NAPISZE DOKŁADNIE JAKI-NIE CHODZI TU
CZY NOWY CZY STARY ALBO TEŻ ALBO TEŻ CZY WYSOKIEJ KLASY,CHODZI MI O
TO JAKI BO NIE WIEM CZY SOBIE PORADZE GDYŻ JESTEM OD NIEDAWNA
WŁAŚCIELEM PRAWA JAZDY).
Z GÓRY DZIĘKUJE I PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!