IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.08, 15:50
Czy ktoś z Was brał udział w castingu do filmu???Jak to mniej więcej
wygląda w praktyce????Co zreguły jest wymagane na takim castingu???
Podzielcie się swoimi doświadczeniami!
Dzięki z góry!:-)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka