Gość: zuza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.08, 15:50 Czy ktoś z Was brał udział w castingu do filmu???Jak to mniej więcej wygląda w praktyce????Co zreguły jest wymagane na takim castingu??? Podzielcie się swoimi doświadczeniami! Dzięki z góry!:-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj