Dodaj do ulubionych

dobry fryzjer

09.07.07, 13:55
hej hej! Mieszkam w Świnoujściu od roku i szczerze mówiąc po przykrych
doświadczeniach nie korzystam tu z usług fryzjerskich, jednak nie zawsze mogę
być w Szczecinie, gdzie salon prowadzi moja siostra. Tak więc, czy możecie mi
kogoś polecić? A tak już przy okazji, to może i kosmetyczkę? Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: Kamila Re: dobry fryzjer IP: *.swn.vectranet.pl 09.07.07, 14:07
      Znam jednego, który poleca swoje usługi pod hasłem: "DZIŚ GOLE NA DOLE" Wiem,
      że klientki wychodzą w większości zadowolone:)
      • martadela801 Re: dobry fryzjer 09.07.07, 15:01
        to podaj namiary, haha
        • carmelaxxx Re: dobry fryzjer 09.07.07, 18:09
          chodze na wyb wladka IV do salonu do Pani Ali
          • goscniezafowolony Re: dobry fryzjer 04.03.15, 17:05
            ODRADZAM TWOJ STYL na Staszica 2. Nigdy wiecej NIE skorzystam z ich uslug. Mialam MASAKRE na glowie, a Pani fryzjerka udawala ze jest wszystko wporzadku. Odrost na 3 cm, blond placki zamiast pasemek, pasma jak u skunksa na 2 cm. NIEMILA i NIEKOMPETENTNA kobieta.
            Za to POLECAM Pania Ale z wybrzeza, ladnie czesze, dobrze obcina i farbuje bez zastrzezen.
      • carmelaxxx Re: dobry fryzjer 09.07.07, 18:08
        hehe pierwsze slysze
        • Gość: gosc Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 09.07.07, 20:03
          uznam
          monika lub kasia
          • carmelaxxx Re: dobry fryzjer 09.07.07, 20:21
            o nie uznam porazka
    • Gość: xxx Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 09.07.07, 23:04
      Polecam panią Iwonke z salonu fryzjerskiego na Władyslawa IV obok sklepu
      żeglarskiego.
      • Gość: ja tylko iwonka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.07, 13:49
        pasemka dobrze robi;-()
        • Gość: kotek Re: dobry fryzjer IP: *.eranet.pl 10.07.07, 20:18
          W Ś-ciu Krzysiek Bednarz w pasazu magnet, po za tym p. Małgosia w STUDIO 5
          dobrze strzyze a p. Renia dobrze czesze.
      • Gość: gosc Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 31.03.13, 22:54
        a co myslicie o salonie Afrodyta? chce sie tam wybrac ale czekam najpierw na opinie czy warto..
    • Gość: tymczasowy Re: dobry fryzjer IP: *.slowianin.pl 21.07.07, 14:16
      p.Agnieszka ze Stodoły - fryzjerka i druga p.Agnieszka - kosmetyczka
      • Gość: nemo Stodoła IP: *.uznam.net.pl 08.03.08, 20:59
        jejku tylko nie ten fryzjer to byla najwieksza moja porazka,rok
        musialam czekac az odrosna mi wlosy,popalila , poszarpala szkoda
        gadac.Nie polecam!!!
      • Gość: trtr Re: dobry fryzjer IP: *.centertel.pl 03.07.13, 19:21
        a ja polecam nowo otwarty salon fryzjerski przy ul. piłsudskiego 11 koło studia ellite zajebiście strzyga:)
        • Gość: agnieszka Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 23.08.13, 18:57
          ja rowniez polecam ten salon mlode dziewczyny i bardzo dobrze doradzaja jestem bardzo zadowolona powiedziełam tez wszystkim swoim kolezanka i kazda ktura byla wyszla zadowolona tak ze nie ma sie nad czym zastanawiac tylko umawiac sie predziutko numer adres piłsudskiego 11 swinoujscie
    • ceridwen Re: dobry fryzjer 21.07.07, 23:32
      A ja od wielu lat chodzę do zaufanej fryzjerki. Polecam panią Elę z salonu "Twój
      Styl" w wieżowcu przy ulicy Staszica (od strony postoju taksówek). W Jej ręce
      oddałam się przed własnym ślubem (podobnie jak większość kobiet, które się na
      weselu bawiły). Polecałam wiele razy i jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś
      wyszedł niezadowolony :)

A jeśli chodzi o kosmetyczkę polecam salon Izadora przy ul. Wojska Polskiego
      (obok pizzerii Mamma Mia).
      • basiarom Re: dobry fryzjer 31.07.07, 11:43
        Zgadzam się z ceridwen,polecam pani Ela najlepsza.
      • Gość: kasia82 Re: dobry fryzjer IP: 80.54.123.* 14.01.09, 15:32
        p.Ela zrobiła mi na glowie prawdziwą tragedie, wyszlam z fryzurą a'la skunks
        (czarno-białe pasma) i finezyjne skręty na lokówkę na dole- okropieństwo!!! a
        zyczylam sobie zupelnie co innego... :(
      • Gość: Niki Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 13.09.09, 19:44
        haha :) Pani Ela to moja Ciocia !! : ) fakt świetna jest. ;)
      • Gość: karmina Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 18.07.10, 21:12
        Przypinam się, Ela uratowała mi życie kiedy jakiś 3 lata temu dorwałam się sama
        do swojej głowy i zrobiłam sobie "fantazję" ala Shinead O'Connor, najpierw
        doprowadziła mnie do jakiegoś stanu, potem już świetnie kierowała: kolorem i
        strzyżeniem. Profesjonalizm w pełnym calu, choć Ela to charakterna babka i
        często prawdę w oczy rąbie ;-) pozdrawiam załogę Twojego Stylu - E.T
      • ladymidday Re: dobry fryzjer 21.10.14, 11:03
        Dołączam się do fanek "Twojego Stylu", jestem zadowolona i z porady, i ze strzyżenia, i z zabiegu keratynowego.
        • Gość: gosc Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 01.03.15, 00:08
          Po przeczytaniu postow, postanowilam skorzystac z uslug salonu TWOJ STYL. PORAZKA, MASAKRA. Matko... poprosilam o blond pasemka, mialy byc rzadkie i delikatne. To co stalo sie z momi wlosami to ISTNA TRAGEDIA grube, szerokie pasma, zapackane farba, miejscam pozostawiony odrost na 3 cm, biale placki. W kitce wygladalam jak niedorobiona blondynka, a pasemka... zlane w calosc. WSTYDZILAM SIE WYJSC Z DOMU. Posiadam zdjecia po mojej wizycie, moge podeslac na maila
    • Gość: JA Re: dobry fryzjer IP: 80.54.123.* 07.03.08, 07:54
      ja zawsze z Doris wychodze niezadowolona ;/.
      nieodyc ze mnie zawsze obstrzygą prawie na łyso choć mowie zeby nie
      ścinać za dużo to z farbowania tez nie bylam nigdy zadowolona. a
      ceny tez z kosmosu za to farobwanie ;o
      • aniatko Re: dobry fryzjer 07.03.08, 08:03
        Pani Teresa, szefowa zakładu na Bohaterów Września (po schodkach
        koło Ryfczyna). Rewelacja... :)
        • Gość: nemo Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 08.03.08, 21:02
          nie polecam tez fryzjerek z hmmmmm...zapomnialam jak tu ulica sie
          nazywa blisko promow exelanse zaklad nazywa sie czy jakos
          tak,robilam trwala i farbowalam Boszeeeeeeeeee;-( nigdy wiecej!
    • Gość: gosc Re: dobry fryzjer IP: *.xs4all.nl 09.03.08, 12:15
      szkoda ze nie ma wsrod nas juz Krzyska ze studia 5 ===rewelacyjny
      fryzjer=zlota raczka=
    • Gość: gość Re: dobry fryzjer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.08, 22:59
      Polecam panią Beatę z salonu fryzjerskiego niedaleko urzędu miejskiego, obok
      pizzerii MammaMia!!!
      • Gość: hophop Re: mieszkam w germany IP: *.pools.arcor-ip.net 28.04.08, 14:46
        Nie nazwe zakladu ale uczesali mnie jak mohera z klanu. Przelicznik
        1 do 1 zgoda, ale jaka zenada. I te zapachy szamponu i dodatkow,
        mozna wystraszyc mewy.
      • Gość: rttt Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 03.12.10, 16:10
        boże nie....ona
    • Gość: GOŚĆ Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 10.06.08, 16:30
      ZDECYDOWANIE NIE POLECAM PANI GOSI Z SALONU STUDIO 5 :/ kobieta się chyba minęła z powołaniem- dokładnie określiłam, czego NIE chcę, a i tak wyszło inaczej. W dodatku obsługa do niczego, nieprofesjonalne zachowanie - gdybym nie zwróciła uwagi wyszłabym z "salonu" z farbą na czole, policzku itd.
      • Gość: hehe Re: dobry fryzjer IP: 217.97.193.* 10.06.08, 19:35
        Co tam resztki farby tu czy tam. Najwazniejsze, ze wlosy zostaly za
        swoim miejscu. Cieszmy sie z malych rzeczy.
        • Gość: angela Re: dobry fryzjer IP: *.chello.pl 17.06.09, 06:22
          A ja z czystym sumieniem polecam salon Kleo na Piłsudskiego. Od lat
          chodzę do P. Marzenki. Rewelacyjnie strzyże, doradzi, spełnia
          wymagania. Jak na razie jedyny fryzjer, do którego mam w pełni
          zaufanie, że nie stresuje się na fotelu. Również tam chodzę do
          stylistki paznokci - p. Ani. Również rewelacja. Wspaniały kontakt,
          super wykonanie, i przystępne ceny.
          • Gość: asanti Re:tylko nie Uznam!!!! IP: *.uznam.net.pl 17.06.09, 09:20
            fakt ,że przez przypadek tam weszłam -spieszyło mi się z podcięciem
            i uczesaniem...tragedia włosy ścięte krzywo ...no po prostu
            masakra... pewnie nie wszystkie tam pracujące dziewczyny to
            beztalencia ,ale ta która mi robiła włosy - tak... młoda szczupła-a
            nawet chuda z włosami fantazyjnie ,,uczesanymi''
    • Gość: XY Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 17.06.09, 21:57
      Gabrysia i HAlinka studio 5
      bardzo pozytywnie i profesjonalnie(reszta to straszne plociuchy-
      masakra)
      • Gość: ooo Re: dobry fryzjer IP: *.web.vodafone.de 19.06.09, 21:03
        tylko nie HALINKA .......
        • Gość: abi Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 28.06.09, 14:39
          stuio 5 to faktycznie siedlisko plotkarek a obrze strzyże Kasia z Piłsudskiego
          ale za to robi słabo pasemka.
        • Gość: mentlik Re: dobry fryzjer IP: *.centertel.pl 17.09.13, 17:01
          A właśnie że Halinka i tylko Halinka!!!
    • Gość: Niki Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 13.09.09, 19:41
      Moim zdanie salon " Piękne włosy " i "studio 5" to najfajniejsze
      salony w świnoujściu.. Naprawde. a co do kosmetyczki to nie wiem. ;)
      pozdrawiam
      • Gość: Gosc Re: dobry fryzjer IP: 77.255.154.* 14.09.09, 23:41
        Pamietacie Romana z dawnej ul.Dzierzynskiego kolo sklepu harcerskiego,fajowy
        fryzjer:)
        • Gość: Anka Re: dobry fryzjer IP: *.fn.pl 15.09.09, 13:00
          no wlasnie, GDZIE JEST ROMAN ???????
          • carmelaxxx Re: dobry fryzjer 15.09.09, 16:19
            kolo wieży ale on juz od dawna ludzi ma od tego, zreszta to męski fryzjer.
            • Gość: Gosc Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 17.09.09, 12:12
              Co z tego,ze męski ale za to jaki pocieszny:)
          • Gość: Anna Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 20.04.10, 17:48
            Roman to teraz podobno jest nauczycielem historii w Mieszku ?!?
    • onlyjudi29 Re: dobry fryzjer 03.10.09, 09:06
      Wybieram się do Świnoujścia i chciałam skorzystać z profesjonalnych
      usług fryzjerskich.Czekam na pomoc!!!
      • Gość: rasta Re: dobry fryzjer IP: *.slowianin.pl 03.10.09, 13:42
        Tylko "Studio 5" - rewelacja, profesjonalizm i klasa.
        • Gość: Gosc Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 04.10.09, 17:07
          takie uslugi to raczej Szczecin
        • Gość: sroja Re: dobry fryzjer NIEEEE studio 5 !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.13, 10:34
          Nie polecam studia 5 obok galeriowca w centrum, Pani w czerwonych włosach miała uczesać mnie na wesele bo szłam do znajomej, masakra ! nie dość że bardzo nie miła mówiła mi jakie to mam brzydkie włosy, że kolor masakra że zniszczone czego mogła sobie darować bo przyszłam na czesanie a nie poradę, uczesała mnie całkiem ładnie ale.... 150 zł ~!! myślałam że padne ! za podpięcie włosów i pomachanie prostownicą 150zł !! cena zabija i fryzjerki również, zachowują się jak wielkie gwiazdy.. masakra ! na pewno nie polecam jak ktos nie ma kasy i cierpliowsci zeby słuchać jaki to jest straszny i jakie ma okropne wlosy, oczywiscie na celu pani fryzjerki bylo zapisanie sie do niej na farbowanie ale wiadomo- odmówiłam za taką "miłą" poradę i skasowanie jak za zboże
    • Gość: Tacit Re: dobry fryzjer IP: *.fn.pl 20.04.10, 15:12
      Ja polecam Krzyśka z Pięknych Włosow. Robię tam pasemka już 6 lat.
      Fryzjer perfekcjonista, o bardzo rzetelnym podejściu do Klienta.
      Precyzja z jaką robi pasemka jest mistrzowska. Polecam z czystym
      sumienieniem.
      • Gość: Anka tylko nie piekne wlosy!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 18:26
        Partacze, chamy, zero profesjonalizmu.
        Z kimm nie rozmawiam ta sama opinia.
        omijac a raczej uciekac...
        • Gość: ja Re: tylko nie piekne wlosy!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.uznam.net.pl 22.04.10, 20:29
          ja bylam kiedys w zakladzie kolo lidla fryzjerka Dorota,nawet fajnie
          wyszlo
        • Gość: goscha Re: tylko nie piekne wlosy!!!!!!!!!!!!!!! IP: 109.243.35.* 26.04.10, 23:20
          ..a ja tylko i wyłącznie polecam Krzysztofa z salonu Piękne Włosy!!!
          po po prostu rewelacja!!!polecam go wszystkim!!
          • Gość: Ewa tylko nie piekne wlosy!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.fn.pl 29.04.10, 17:08
            i tylko nie Krzysiek. koszmar co mi zrobil na glowie.
        • Gość: keks Re: tylko nie piekne wlosy!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.centertel.pl 03.05.10, 15:06
          KRZYSZTOF Z PIEKNYCH WLOSOW, PEŁEN PROFESJONALIZM!!!!! olbrzymi
          talent,dobry człowiek.POLECAM a wszytkim radzę omijanie szerokim łukiem
          opinii zakompeksionych i złośliwych osób.
          • Gość: nigdy wiecej Re: tylko nie piekne wlosy!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.147.99.28.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.09.10, 18:44
            myślałam ze cena = sie jakośc niestety nie w tym przypadku. 150 zł za uczesanie na impreze gdzie fryzura nawet nie doczekała sie tej imprezy. Pierwszy raz u fryzjera byłam nie miło potraktowana szczerze odradzam. Moim zdaniem zero profesjonalizmu ze strony tej pani która tam pracuje. Po 4 godz od uczesani musiałam umyc głowe niestety nie wyglądało to zbyt estetyczni. ODRADZAM
          • Gość: Marta Re: tylko nie piekne wlosy!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.tktelekom.pl 18.06.11, 13:35
            Ja byłam kiedyś klientką tego salonu - przyjechałam do Świnoujścia na wesele i chciałam uczesać włosy - zwykle wyciągnięcie na szczotkę lub prostowanie. Pani fryzjerka, chyba żona Pana Krzysztofa, była straszna - niemiła, obrażona, strasznie niedelikatna, szarpała mi włosy i w tym samym czasie kłóciła się z mężem że jakaś wcześniejsza klientka zniszczyła jej bransoletkę - nie pamiętam dokładnie. Taka kobieta powinna najpierw albo wziąć coś na uspokojenie albo wyrównać sobie hormony czy coś, bo nie powinna być w ogóle dopuszczona do pracy z klientem. Pan Krzysztof wydawał się być bardziej profesjonalny - czesał koka innej klientce i wyglądało to calkiem dobrze, ale jednocześnie strasznie olewał parskającą i pokrzykującą żonkę - co też nie było profesjonalne bo przede wszystkim powinien kazać tej frustratce się ogarnąć. Czułam się jakbym tylko przeszkadzała i była przedmiotem wyładowania całej frustracji tej pani. Tragedia i trauma. Żałuję że nie wyszłam w trakcie tego całego show - ale wiedziałam że nie miałabym czasu już nic zrobić z moimi włosami i nie chciałam psuć sobie nastroju przed weselem robiąc awanturę, więc zamknęłam się i wytrzymałam jakoś. Włosy ułożone bardzo przeciętnie - nie warte tej ceny. Nigdy już nie skorzystam z usług tego salonu - moi znajomi ze Świnoujścia też. Naprawdę, może i Pan Krzysztof ma talent ale nie ma żadnego zmysłu biznesowego - pewne błędy są niewybaczalne w tej branży...
            ODRADZAM!!!!
            • Gość: Suzi Re: tylko nie piekne wlosy!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.uznam.net.pl 06.06.12, 23:13
              zgadzam sie ze jest tam nie mila atmosfera ja natomiastmialam okazje zobaczyc jaki ma brak kultury ta chodzaca tam zyrafa!!!!!!!!!!!!!zwlosow ogolnie jestem zadowolona ale patrzac na tego pustaka Justyske to wole zmienic salon!!!
            • Gość: Suzi Re: tylko nie piekne wlosy!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.uznam.net.pl 06.06.12, 23:14
              zgadzam sie ze jest tam nie mila atmosfera ja natomiast mialam okazje zobaczyc jaki ma brak kultury ta chodzaca tam zyrafa!!!!!!!!!!!!!z wlosow ogolnie jestem zadowolona ale patrzac na tego pustaka Justyske to wole zmienic salon!!!
          • Gość: kobieta Re: tylko nie piekne wlosy!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.uznam.net.pl 20.02.13, 21:10
            ZGADZAM SIE Z OPINIAMI , ZE "PIEKNE WLOSY" TO CHAMSTWO, BRAK PROFESJONALIZMU. 15 LAT CHODZILAM DO KRZYSKA...KIEDY ZYSKAL W MIARE DOBRA OPINIE I ...FORSE- ODBILO MU. POPRZEWRACALO MU SIE W GLOWIE. NIE WSPOMNE "WIELKIE FRYZJERKI"-MALOLATY....ZENADA.
            • Gość: urlopowiczka Re: tylko nie piekne wlosy!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.web.vodafone.de 22.09.13, 12:19
              na pierwszy rzut oka...miło...fryzjerki gadatliwe. ..czarują, odrywając uwagę od swojego dzieła...efekt końcowy raczej mało zadowalający....
    • Gość: Ewka Re: dobry fryzjer IP: *.fn.pl 25.04.10, 08:18
      Pani Beata i pan Darek na wojska polskiego, koło poczty.
      • Gość: Caban Re: dobry fryzjer IP: *.vc.shawcable.net 27.04.10, 23:37
        Strzyge szybko,fachowo i tanio na PALE ZAPALE
    • Gość: MAGDA Re: dobry fryzjer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.10, 15:32
      POLECAM OLE W SKLEPIE STODOŁA , CHODZE DO NIEJ JUZ 3 LATA I JESTEM
      BARDZIO ZADOWOLONA
      • Gość: zamyślona Re: dobry fryzjer cieniowanie włosów IP: *.uznam.net.pl 26.06.10, 14:21
        Mam 15 lat i bardzo zależy mi na wycieniowaniu włosów.Czy możecie polecić
        jakiegoś fryzjera/fryzjerke w Świnoujściu który dobrze wycieniuje mi włosy?
        • Gość: Kasia Re: dobry fryzjer cieniowanie włosów IP: *.uznam.net.pl 01.07.10, 23:40
          Polecam panią Monikę na ul. Grunwaldzkiej 1, po schodkach do góry.
          przy dużym Rossmanie. Potrafi naprawdę wiele,ma dziewczyna talent.
          Dobre kosmetyki marki Wella nie jakieś lotony z marketu.
          • Gość: basia Re: dobry fryzjer cieniowanie włosów IP: *.uznam.net.pl 02.07.10, 22:55
            pani Iwona rewelacja ma zakład na Wojska Polskiego i od niedawna
            w "trzy korony" na promce obok chińskiej , jest rewelacyjna zarówno
            w strzyzeniu jak i farbowaniu ale tylko ona nie polecam pracownic sa
            beznadziejne szczególnie taka mloda z czarno czerwonymi
            wlosami!!!!!!!!!!!
            • Gość: gośka Re: dobry fryzjer cieniowanie włosów IP: 46.112.149.* 03.07.10, 11:01
              A gdzie dokładnie na Wojska Polskiego?
              • Gość: k Re: dobry fryzjer cieniowanie włosów IP: *.uznam.net.pl 03.07.10, 11:31
                Tak Pani Monika z wieżowca od ulicy Grunwaldzkiej strzyże bardzo
                dobrze, ceny też ma konkuręcyjne.
            • Gość: urlopowiczka Re: dobry fryzjer cieniowanie włosów IP: *.web.vodafone.de 22.09.13, 12:15
              Będąc na tyg pobycie w trzech koronach 3 razy wybrałam się do salonu Sisi i za każdym razem stałam przed zamkniętymi drzwiami....mimo różnych godzin. ...no cóż, ktoś chyba już dosyć zarobił....profesjonalizm wygląda inaczej. ..
    • mama_pszczolki_zuzi Re: dobry fryzjer 27.09.10, 20:30
      Pan Krzysztof z "pięknych włosów" jest dobry ale atmosfera w salonie jest poprostu straszna .... plotki ,plotki i jeszcze raz plotki .....
    • Gość: gość Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 01.12.10, 20:12
      Hej dziewczyny ! Czy ktoś korzystał z usług salonu CARACAS przy ul.Gdyńskiej 25 .podobna bardzo dobrze zagęszczają włosy, ale nie wiem nic na temat strzyżenia .
      • Gość: Sas Tylko Iwona z rózowej pantery IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.10, 22:10
        zaklad po Mirku, profesjonalizm !
        • Gość: studniowka Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 08.12.10, 19:44
          Potrzebuje fryzjera , który uczesze mnie na studniowke w wytrzymala i elegancka fryzurę za rozsądna cene. Kto kogo poleca?
          • Gość: Ania Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 14.12.10, 13:05
            Salon MONA na Grunwaldzkiej 1. Ładan fryzura za rozsądną cenę. Polecam.
            • Gość: Agnieszka Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 03.11.11, 10:20
              Zdecydowanie Salon MONA na Grunwaldziej 1.
            • jona1984 Re: dobry fryzjer 31.10.13, 13:31
              Ja salonu fryzjerskiego MONA nie polecam. Prosiłam o delikatne cieniowanie i Pani powiedziała dobrze dobrze będzie 2 cm. Wyszło nawet 10. A poza tym linia cieniowania jest na wysokości ucha wyglądam jak w chełmie . Cieniowania długich włosów nie polecam. Ale są też pozytywny. Obsługa miła. Kosmetyki profesjonalne. Przystępna cena.
    • Gość: klientka Re: dobry fryzjer IP: *.fn.pl 11.11.11, 11:18
      poleam szczerze panią Beatkę i panią Asię, mają zakład na Matejki na przeciwko berti/stokrotki. Super obcina, rewelacyjnie robi pasemka i jest tania!
      • Gość: Monika Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 21.05.12, 21:25
        www.fryzjermonika.pl
        • Gość: elusia123 Re: dobry fryzjer IP: 46.7.39.* 27.06.12, 21:33
          Czy ktoś wie co sie stało z p.Gosią z Pieknych Włosów?moja najlepsza fryzjerka zniknęła:(
          • shummira Re: dobry fryzjer 06.07.12, 01:30
            Wlasnie gdzie jest Gosia???????????????????
            • Gość: GOSC Re: dobry fryzjer IP: *.180.92.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.07.12, 08:38
              INTERFERIE :)
              • Gość: Dobry fryzjer Re: dobry fryzjer IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 10.11.12, 19:05
                Ja polecam salon koło apteki Arniki przy ul.Sikorskiego ,tam dziewczyny dobrze strzygą .
                • Gość: monia Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 16.04.13, 22:36
                  Polecam fryzjerkę z Sikorskiego, dobrze ścina włosy a przy tym jest miła i sympatyczna. Ja jestem zadowolona
              • Gość: gość Re: dobry fryzjer IP: 77.88.162.* 10.11.12, 22:25
                Już nie :(
    • Gość: Daria Re: dobry fryzjer IP: *.centertel.pl 19.12.12, 13:57
      Gorąco polecam nowo otwarty Salon Fryzjerski SISSI na UZDROWISKOWEJ w TRZECH KORONACH Pani Dorota ostatnio czesała mnie na wesele po prostu bajka, wnętrze,obsługa i klimat na wysokim poziomie dodatkowo kosmetyczka i masaże, podaje stronę salonu www.salon-sissi.pl
      • Gość: Ania Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 20.01.13, 22:00
        Również z czystym sumieniem mogę polecić salon Sissi. Od jakiegoś czasu chodzę tam do fryzjera a ostatnio korzystałam też z usług kosmetyczki i jestem bardzo zadowolona.
      • Gość: marika Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 09.02.13, 17:54
        bylam owszem ok , zagladnij do izadory na matejki gabinet z prawdziwego zdarzenia w koncu w swinoujsciu.
    • Gość: ama fryzjerka w domu IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 07.01.13, 23:25
      Czy ktoś zna tą fryzjerkę, która chodzi po domach ? Robiła mi raz włosy. Może Panie miały także przyjemność z tą panią?
      • Gość: gośc Re: fryzjerka w domu IP: *.core.lanet.net.pl 08.01.13, 01:26
        Imię, opis osoby?
      • Gość: s. Re: fryzjerka w domu IP: *.uznam.net.pl 24.10.13, 18:38
        Prawdopodobnie chodzi Ci o Panią Agnieszkę ? ja również korzystam z jej usług.
    • ewcia-hh Re: dobry fryzjer 29.03.13, 20:27
      Będąc na urlopie przez przypadek trafiłam do salonu SISSI. Pani Dorota, właścicielka salonu mile mnie zaskoczyła fachową poradą w wyborze odpowiedniej fryzury pasującej do mego typu twarzy, jak również cennym doradctwem w dobraniu odpowiedniego koloru farby do moich włosow. Najbardziej ucieszyłam się z mistrzowskiego obcięcia i ułożenia włosów. Pani Dorota tak dobrze je obcieła, że umożliwia mi to układać włosy robiąc z jednego obcięcia różne fryzury.
      Sam salon jest bardzo czyściutki, urządzony z gustem, w którym panuje przyjemna atmosfera. Bardzo polecam dla wszystkich, a w szczególności dla pań, które szukają coś indywidualnego i zaskakującego.
      • Gość: Gość Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 23.08.14, 21:25
        Jak kształtują się ceny w salonie SISSI? np za strzyżenie damskie?
        • Gość: Amelia Re: dobry fryzjer IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 27.08.14, 09:16
          ja mam średniej długości włosy za ciecie na krótsze i stylizacje zaplaciłam 80 zł ale jestem zadowolona , super cięcie byłam u Pani Doroty
    • regan123 Re: dobry fryzjer 05.04.13, 10:58
      salon PIEKNE WŁOSY na konstytucji ! baardzo drogi ! ceny ewidentnie pod niemców! pan Krzysiu ponoc z niego jest rewelacyjny ! ale ja niestety trafiłam do pani Justyny! i wyszłam z salonu załamana!!!! pani Justyna nie potrafi podciąć włosów na całej długości o 3 cm i wyrównać grzywki! wyszłam i jak zobaczyłam sie w domu a dokladnie moja grzywke ktora byla scieta jak od garnka i niestety krzywo, to sie zalamalam! tym bardziej ze za usluge zaplacilam 70 !!! PLN masakra jakas za podciecie, umycie i 'wymodelowanie' ! ceny z kosmosu! niewarte uslugi ! Justynie mowie zdecydowane NIE !
    • Gość: uznam4@gazeta.pl Re: dobry fryzjer IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 17.04.13, 01:36
      A ja poszukuję fryzjerki do domu a nawet amatorki z umiejętnością dokładnego nałożenia farby.
      Cena do negocjacji.....
    • Gość: Kasia Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 24.07.13, 19:18
      Witam z czystym sumieniem mogę polecić Panią Justyne z salonu fryzjerskiego Mona na ul,grunwaldzkiej po schodach , odpowiedzialna i mila osoba doradzi ,dobierze fryzurę .Polecam
    • Gość: sara Re: dobry fryzjer IP: *.uznam.net.pl 24.07.13, 19:21
      Polecam Panią Justynke ,salon fryzjerski Mona ul Grunwaldzka 1.pelen profesjonalizm
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka