keyzan 30.09.04, 18:46 Złocieńcowe Ludki! Wstąpcie do piekarenki Pokutyńskich w Złocieńcu i przekażcie pozdrowienia wszystkim dziewczynom, które tam pracują, a szczególnie Adzie i Iwonce. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj