jutka1
05.06.04, 14:47
pozdrowienia ze Slowenii :) (znowu jakas dziwna klawiatura...)
podroz z przygodami, na paryskim lotnisku burdel, pardon, opoznienia, pogrozko
bombowe i ewakuacje, chaos and mayhem, dzisiaj chyba zrozumialam, skad u ludzi
moga sie brac ataki agresji samolotowej bo bylo takich wokol mnie...caly
prawi Ř{Î Gç*Á ´ GET /infoe samolot.
glab1 pojechal w cieple kraje odpoczac przez week-end, right? pokultywowac,
right? hmmmm. glab1 nie sprawdzil prognozy pogody: jest 15C i siapi deszcz
:(((((
ide na piwo Union, zeby zmyc z siebie doswiadczenia dnia ;))) potem kawa ze
znajomymi, a potem kolacja w najlepszej na calym swiecie restauracji z rybami
i owocami morza. Jutro jade dalej, i az sie boje pytac w recepcji o pogode na
wybrzezu, zeby nie wpasc w spleeeeeennnn ;))))))
wsiech pozdrawiam cieplo; tych, ktorym nudno, nie posylam na kite bo
zostawilam w Paryzu.
a rivederci :)
Pitunia-w-podrozy :)