Dodaj do ulubionych

Pitunia-w-podrozy :))))

05.06.04, 14:47
pozdrowienia ze Slowenii :) (znowu jakas dziwna klawiatura...)

podroz z przygodami, na paryskim lotnisku burdel, pardon, opoznienia, pogrozko
bombowe i ewakuacje, chaos and mayhem, dzisiaj chyba zrozumialam, skad u ludzi
moga sie brac ataki agresji samolotowej bo bylo takich wokol mnie...caly
prawiŘ{ÎGç*Á´GET /infoe samolot.

glab1 pojechal w cieple kraje odpoczac przez week-end, right? pokultywowac,
right? hmmmm. glab1 nie sprawdzil prognozy pogody: jest 15C i siapi deszcz
:(((((

ide na piwo Union, zeby zmyc z siebie doswiadczenia dnia ;))) potem kawa ze
znajomymi, a potem kolacja w najlepszej na calym swiecie restauracji z rybami
i owocami morza. Jutro jade dalej, i az sie boje pytac w recepcji o pogode na
wybrzezu, zeby nie wpasc w spleeeeeennnn ;))))))

wsiech pozdrawiam cieplo; tych, ktorym nudno, nie posylam na kite bo
zostawilam w Paryzu.

a rivederci :)
Pitunia-w-podrozy :)
Obserwuj wątek
    • basia553 Re: Pitunia-w-podrozy :)))) 05.06.04, 17:58
      jaka masz pogode?
    • basia553 Re: Pitunia-w-podrozy :)))) 05.06.04, 18:00
      ale numer! Za pierwszym podejsciem pokazalo tylko polowe Twojego wpisu! stad
      moje durne pytanie.
      Jestem pewna, ze od jutra bedziesz miec slonce!
      • starypierdola Slonce 05.06.04, 18:21
        > Jestem pewna, ze od jutra bedziesz miec slonce!<

        Szczegolnie jak sie tego piwa napijesz! Nigdy o takim nie slyszalem; no ale w
        Slowenii bylem ostatnio, przejazdem, pewno ze 20 lat temu. Jeszcze w Jugoslawii.
        SO
    • basia553 Re: Pitunia-w-podrozy :)))) 05.06.04, 18:25
      Sprawdzilam pogode dla Ljublany. Tu masz link

      de.weather.yahoo.com/SIXX/SIXX0002/index_c.html
      Jutro jeszcze tylko lekki deszczyk przed poludniem, od poniedzialku tylko lekko
      zachmurzone, ale 25 stopni! Nie narzekaj, Ruda!!
      • i.p.freely Re: Samego tylko SLONCA 05.06.04, 20:44
        zycze i .... nie zapomnij o zdjeciach!!!!!
        • jutka1 Re: Samego tylko SLONCA 06.06.04, 09:20
          Pochmurno. Chlodno, ale za godzine wyruszam nad Adriatyk i mam nadzieje, ze
          bedzie slonce. Jak nie to tez przezyje :)))))))

          Aparat wzielam i obiecuje zdjecia Piranu :)

          J. :%Ř{ÎGç*Á´GET /ads/29))))
          • jutka1 Re: Samego tylko SLONCA 06.06.04, 09:21
            czy Wy tez widzicie jakies dziwnosci w moich wpisach, bo mi sie jakies klocki
            pokazuja?
    • jutka1 donos 07.06.04, 09:35
      donosze ze na wybrzezu slonce od wczoraj :))) kultywacja postepuje :)

      niestety, musze siedzec na spotkaniach, ale na lunch i po poludniu sie urywam,
      jakies priorytety musza byc w koncu

      zdjecia robilam wczoraj namietnie, Piran to przepiekne miasteczko :)))

      biegne, bfn :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka