Dodaj do ulubionych

Do Polonii

12.04.20, 10:50
Jestem rozczarowana, ze znowu usunieto moja ksiazke, pod znowu absurdalnym pretekstem.

Zalaczylam bo wydawalo mi sie, ze w czasie 'lockdown' ludzie sie troche nudza i czytaja wiecej.
Z serca...wielkiego rozdajacego serca prace mojego zycia. Za darmo!!!!

Naruszylam czyjes dane? Serio??? W ksiazce nie ma nic naruszajacego prawa NIKOGO. Zdjecia - zostaly kupione prawa lub zrobione wlasnorecznie. Edytor pobral zaplate, tak samo jak grafik. Kazdy dostal kopie przed publikacja do wgladu lat temu okolo 9-wiec.

Dlaczego???? Bo nie rozumiem.
Jesli ktos sie wstydzi lub martwi, ze sie zarazi - ma kontakt - tak samo jak kazdy tutaj, wlaczajac adminow.

Shame on you.
Obserwuj wątek
    • poloniaii Re: Do Polonii 12.04.20, 14:42
      Kanie, watek zostal zablokowany, poniewaz infromacja znajdowala sie w pierwszym wpisie i nie bylo innej technicznej mozliwosci, o czym poinformowano na watku Stokrotnej do Adminow.

Prosze zaloz watek jeszcze raz bez tego pierwszego wpisu badz wykresl z niego wszelkie prywatne informacje dotyczace osob trzecich. Przepraszamy za dodatkowy wklad pracy, ale reguly na forum sa takie, ze nie podajemy prywatnych danych osob trzecich bez ich zgody, nawet, jezeli zostaly one opublikowane gdzie indziej. Swoje wlasne oczywiscie mozna.
      • kan_z_oz Re: Do Polonii 12.04.20, 15:08
        Watek istnial od tygodni. Mozna mnie pocalowac w...po pracy wlepnia calej ksiazki, gdzie zostal zablokowany po tygodniach. Znowu zreszta na tym Forum.
        Osoba nie zgadzajaca sie na ujawinienie jej istnienia oraz zalozenia Preface do ksiazki moze mnie te pocalowac w dupe. Jak rowniez Ty, bo doskonale wiem kto moderuje to Forum... z zadrosci jak zwykle. Wyprodukuj cos ksiazkowo to nie bedziesz taka zazrosna.

100-wka nawet nie czyta. Dobrze , ze jej donioslas. Zazdrosc, zazdrosc, jak zwykle, czyli bez zmian moja droga. Qurwa za tyle pomocy dla Ciebie od nas, mnie i Pana Meza.

Shame on you.

Bez odzewu - mam nadzieje, ze Gora Cie wykopie za wredote.
        • kan_z_oz Re: Do Polonii 12.04.20, 15:35
          One is all is bardzo prosty koncept. Znane sa wszystkie informacje personalne, informacje nie zamieszczone na tym Forum lub zamieszczone. Wszystkie informacje indywidualne...o..kto ma raka pluc o ktorym nie chce slyszec.
          Do not please mess with it...or do it...and I will have fun writing about it all.

Zycze Stowce duzo zdrowia.

Niemniej wtf???
          • kan_z_oz Re: Do Polonii 12.04.20, 16:05
            Stoktrotna sie oburzyla? Qurwa czym. Jesli sie zawsytdzila daniem preface do ksiazki lata temu to jest ok. Powinna tylko dac znac autorowi, czyli mnie sie sobie nie zyczy. F..of forumowe cenzurowanie.

Jest absolutnie ok aby usunac qurwski preface Stowki z ksiazki ,ale absolulnie nie mam checi wlozy pacy aby ja znow wlepic.

Stokrotko - masz moje zapewnie - nie masz nic wspolnego z ksiazka i nigdy sie sie wokol niej nie pojawsz. Ani twoje imie. Sorry for trouble.

Nie, nie spoczne dopoki ktos nie zacznie gadac ludzki glosem. Your choice.
            '
      • ertes Re: Do Polonii 12.04.20, 16:00
        Zablokowany tak jednostronnie.?
        Ten watek byl tutj od tygodnia albo i wiecej.

Bardzo, bardzo nieelegancko i stronniczo adminie. Najpierw trzeba bylo poinformowac Kana a nie po prostu wyciac.
        Kanowi sie naleza wielki przeprosiny. A admin do spowiedzi z wlasnym sumieniem .
        • kan_z_oz Re: Do Polonii 12.04.20, 16:12
          Ertesie, jestes w swojej krainie. Wlasnie sie probuje sortowac.

Uwazam ksiazka za przelomowy krok dla calej ludzkosci, ktory wyprodukowalismy wlasnym kosztem finansowym oraz ludzkim dla dobra jako odpowiedzialni ludzie.

Ja poprostu rycze - doslowinie. Jesli ktos przeczyatal ksiazke to rozumie dlaczego.
            • kan_z_oz Re: Do Polonii 12.04.20, 17:25
              Hhaha, nie ma sprawy.

www.amazon.com/Awakening-Spiritual-Intelligence-Slava-Wozniak-ebook/dp/B007RO0WOQ
              Ksiazka jest od lat w systemie dzielnie sie z innymi uzytkownikami. Nie mam pojecia z iloma? Zostala tez sprzedana na strony internetowe, ktore zdecydownie nie maja pozwolenia na produkcje, ani my nie dolstajemy zdecydowanie grosza. Troche crepy ale tak to wyglada z prawami autorskimi dla malego biznesu.

Zdecydowanie nie oczekiwalam niczego podobnego na forum. WHY???

Jest chyba wciaz w cenia kawy na na naszej stronie utrzymywanej przez nasze dziecko, ktore odmowilo jej unicestwienia.

Smutne wiec i troche dziwne, ile ludzi probowalo to zatrzymac i zniszczyc. Nas przy tym. Nie moge sie wciaz nadziwic. WHY?
              • kan_z_oz Re: Do Polonii 12.04.20, 17:58
                Lisa Nesbitt. Editorial. Lisa pracowala w Radnom House w NY. Prace wykonala z Kenii. Z 20 zaplanowanych godzin wyszlo ponad 100.
                Nie bylo potrzeby poprawiac nic z Gory, ktora w ksiazce jest w osobnym druku. Byla potrzeba aby spojrzec na reszte. Lisa to zrobila - wielkie dzieki. Nawet nie moge wyrazic jak sie czlowiek czuje gdy napisze cos i to cos jest skrorygowane przez Random house z NY.
                Well, wciaz brak jakiejs odpowiedzi/wyjasnienia, na tym lub innych watkach.

Lisa uwazala ta ksiazake za przelam w chrzescianstwie. Nie jestem w stanie oddac w stanie podzienkowan.
                She is not Polish, problem.
                Wciaz czekam na dziekuje....
              • maria421 Re: Do Polonii 12.04.20, 18:01
                Otworzylam link do amazona i dopiero teraz zrozumialam o co chodzi. Ciagle jednak nie rozumiem dlaczego dane, ktore sa dostepne na amazonie nie moga byc dostepne na tym forum.
                Tez uwazam ze Kanowi naleza sie przeprosiny.
                • jutka1 Re: Do Polonii 12.04.20, 22:33
                  Mario, piszemy tutaj pod nickami. To, że ja (hipotetycznie) opublikowałam to czy tamto, i to jest na Amazonie, nie znaczy że daję zgodę, żeby tutaj na forum pojawiały się treści ujawniające moje dane osobowe. RODO i GRPR. Ochrona danych osobowych - personal data protection. Prawo w Unii Europejskiej.

Szanujmy się nawzajem. To że na np. FB jesteśmy "w znajomych" nie oznacza zgody na publikowanie naszych imion i nazwisk tutaj.
                  No, niech każdy z nas się postawi w tej sytuacji.
                  Znamy się, często osobiście, czasem "tylko" wirtualnie ale z imienia/nazwiska.
                  I na forum pojawia się coś, co pozwala komuś z zewnątrz zidentyfikować osobę. Która pisze pod nickiem, nie chce być zidentyfikowana.
                  Jeśli ktoś upublicznia takie treści tutaj na forum, jak rozumiem bez zgody tej osoby, to amazon nie amazon - ta osoba ma prawo zaprotestować. I tyle.
                  • ertes Re: Do Polonii 12.04.20, 23:15
                    Owszem. A ta druga osoba ma prawo o tym wiedzieć.
                    Wycięcie bez powiadomienia to kana jest zwykłym... Wstaw sobie co tutaj chcesz.

Reszta to po prostu śmieszna. No i co z tego że ktoś zostanie zindetyfikowany? Przez kogo? Chińska piąta kolumnę?
                    Lekka paranoja chyba.

Kanowi należą się przeprosiny. Koniec kropka.
                    Mam nadzieję że admin ma tyle integrity że to zrobi.
                  • maria421 Re: Do Polonii 13.04.20, 08:42
                    Jutka, Admin nie powinien byl usuwac watku Kana bez uprzedzenia Kana i dania czasu na reakcje. Mozna bylo zaproponowac ze pierwszy post zostanie poprawiony, co technicznie jest mozliwe- wystarczylo go wziac w modus "cytuj" i usunac to, co tam nie powinno sie znalezc.

• xurek @ Kan 12.04.20, 21:00
      Ja zdazylam przeczytac 4 wpisy z Twojej ksiazki oraz niektore z Twoich komentarzy na koncu watku.

Jedno, z czym sie zupelnie zgadzam to rola milosci w zyciu nas wszystkich. Milosci bezwarunkowej do kazdego i wszstkiego. Nie oznacza ona aprobaty ani przyzwolenia, ale oznacza zrozumienie i wybaczenie.

Nie tylko Twoja ksiazka on niej mowi, rowniez w Biblii i wielu innych dzielach jest ona waznym tematem:

„Miłość jest cierpliwa, jest życzliwa. Miłość nie zazdrości, nie przechwala się, nie unosi się pychą.
      Nie postępuje nieprzyzwoicie, nie szuka swego, nie jest porywcza, nie myśli nic złego.
      Nie raduje się z niesprawiedliwości, ale raduje się z prawdy.
      Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, wszystkiego się spodziewa, wszystko przetrzyma.
      Miłość nigdy nie ustanie, choć proroctwa przeminą, choć języki ustaną, choć wiedza obróci się wniwecz.“

Zadanie dla tytana. Bardzo czesto trudne, czesto niemozliwe. Ale powinno byc celem. Jest moim celem i mysle ze Twoim rowniez.

Widze, ze jestes rozgoryczona i trudno Ci zapanowac nad wlasnymi emocjami. Czasami sytuacja nas przerasta, kazdego z nas: Adminow, Stokrotna, Ciebie, innych Forumowiczow. Co nie znaczy, ze nastepnego dnia nie jestesmy w stanie stawic jej czola. Bo warto.

To forum jest dla nas wszstkich czyms pozytywnym i cennym i kazdy z nas ma w nim swoje cenne i pozytywne miejsce. Nie zmarnujmy tego, nie zapomnijmy, ze wszysy jestesmy podraznieni, wystraszeni I zdezorientowani sytuacja panujaca wokol i trdniej nam niz zwykle zachowac zrdrowy rozsadek i pogode ducha. Kazdemu z nas.

Mnie ostatnio w takich ciezkich chwilach rozgoryczenia i zlosci bardzo pomogly slowa Dariusza Ciupinskiego, ktorym sie tutaj z Wami dziele:

“Spokojny jest ten, kto potrafi coś zostawić. Na przykład troskę, wzburzenie serca po zniewadze, upokorzeniu, zniesławieniu. Spokojny jest także ten, kto zostawia stare sny.”

Ja zycze Wam wszystkim spokojnych i pogodnch Swiat oraz wytrwania w zdrowiu fizycznym i psychicznym.
      • chris-joe Re: @ Kan 13.04.20, 09:08
        Ja zaś nie przeczytałem nawet jednego zdania. Bo nie szukam tu książek. I, oczywiście, zazdrość mnie zżera. Też. Kiedy widzę więcej niż 20 linijek tekstu, uciekam natychmiast. Taki jestem millennial. Lubię za to cytaty z Ertesa, bo są zwykle krótkie i zabawne.

Tylko nie wiem, czy mam prawo to pisać... Bo, być może, Ertes zdecydował, że już nie mam tego prawa... Jezuniu, ale ciekawe i pocieszne czasy! ;)
        • kan_z_oz Re: @ Kan 13.04.20, 09:44
          Na Forum sa niki, ktore nigdy nie zamiescily zdjec lub nazwisk. Sa tez niki, ktore zamiescily swoje zdjecia oraz rozne informacje. Jest tez Stokrotna, ktora zamiescila w ktoryms roku warsztaty z jej imieniem i nazwiskiem - na tym Forum.

Dobrze jest jak ktos jest poprostu konsekwenty, jesli tak bardzo dba o swoja prywatnosc. A juz wygrzebanie jakiegos nazwiska ze 150 stron ksiazki to najprawde wyczyn aby zostac zidentyfikowanym. Najlepiej jednak jest poprostu wykrzyczec w nowo-zalozonym watku aby wszyscy natychmiast wiedzieli o kogo chodzi.

Mozna bylo umiesic wpis na Forum, ze watek bedzie skasowany i zaoszczedzic mi pracy 45 wpisow plus wlasne komentarze. Co mnie wkurzylo? KTOS uprowadzil, ukradl. Serio??

Uwazalam, ze zamieszczenie ksiazki bew wstepu, ktory KTOS napisal specjalnie do tej ksiazki, byloby nieladne. Specjalnie po przeczytaniu i specjalnie sam z wlasnej woli zamiescil swoje dane. Kopia zostala przeslana do nas, umieszczona w ksiazce, ktora z tym wpisem zostala elektronicznie przeslana do wgladu. Bylo to w 2012 roku.

Nic nie zostalo skopiowane, czy cytowane bez wiedzy autorki. Jest to jej osobisty wpis w sieci od 2012roku.
          • chris-joe Re: @ Kan 13.04.20, 09:59
            Kanie, z całym szacunkiem i umiłowaniem, tu jest tylko internetowe niszowe forum gadające pod jedną z polskich gazet. To nie jest NYT...
          • ertes Re: @ Kan 13.04.20, 15:47
            Kanie masz oczywista racje:
            forum.gazeta.pl/forum/w,14420,123587141,123587141,Balkony_i_tarasy_NIE_ogrody_Odc_2.html#p126764619

ktos sie tutaj zbytnio nie popisal
          • minniemouse Re: @ Kan 15.04.20, 01:33
            kan_z_oz napisała:
            > Na Forum sa niki, ktore nigdy nie zamiescily zdjec lub nazwisk. Sa tez niki, ktore zamiescily swoje zdjecia oraz rozne informacje. Jest tez Stokrotna, ktora zamiescila w ktoryms roku warsztaty z jej imieniem i nazwiskiem - na tym Forum.

na poczatku zalozenia forum Migrena przyczepila sie do mnie jakas psychiczna za napisanie iz pewien nowo wypuszczony na rynek specyfik stosuje sie w leczeniu migreny.
            do tego stopnia iz osobiscie zadzwonila do firmy zapytac sie czy to prawda (powiedzieli jej ze nie, i slusznie bo czego ta chora osoba nie zrozumiala to to iż pisalam ze lek stosuje sie "off label") i pozniej grozila mi podaniem do sadu. czy jest wiec cos dziwnego ze od tamtej pory paranoicznie boje sie podawac swoje prawdziwe dane a tym bardziej - umieszczac zdjecia?
            Wracajac do Stokrotki - mimo wszystko wypada zapytac czy ktokolwiek zgadza sie na opublikowanie jego wlasnych danych. co innego jest samemu zadecydowac i samemu podać.
            Moze nie byloby tyle halasu gdybys nie podala Kanie w nawiasie nicka - bo nie kazdy go zna.
            Niemniej -niemniej - uwazam ze zdjecie az ksiazki, bez uprzedniej dyskusji z toba Kanie bylo przedwczesne i chyba niepotrzebne.
            Bo to jest forum prywatne, zamkniete i przeciez my sie tu od wielu lat znamy, nawet ze mna. i na pewno z mojej strony kazdy na dyskrecje moze liczyc. o co wiec sie denerwowac?

btw ja twoja książkę zaczęłam czytać. nie pamiętam jak daleko dojechałam ale na pewno dwa pierwsze rozdziały przeczytałam, dalsze przeleciałam z grubsza do konca.

Minnie
      • ania_2000 Re: @ Kan 13.04.20, 20:54
        Xurku, bardzo mi sie twoj cytat podoba> bardzo.

“Spokojny jest ten, kto potrafi coś zostawić. Na przykład troskę, wzburzenie serca po zniewadze, upokorzeniu, zniesławieniu. Spokojny jest także ten, kto zostawia stare sny.”
    • ania_2000 Re: Do Polonii 13.04.20, 20:53
      o kurcze.
      Ale sie porobilo. Crazy.

Nie bardzo rozumiem dlaczego trzeba bylo wycinac caly watek - a nie tylko tego fragmentu/wpisu gdzie wystepowalo cos osobistego?
      Nie bardzo rozumiem, dlaczego nie powiedziano o tym Kanowi - ze cos takiego wystapilo?
      Nie bardzo rozumiem dlaczego taka od razu afera? Stokrotka sie ogromnie zdenerwowala? Czym? Gdzies bylo jej osobiste dane? no to rozumiem - ale z drugiej strony - mozna bylo to inaczej zalatwic?
      Szkoda Kana - bo rozumiem, ze sie starala - ja tez przyznam sie bez bicia nie czytalam - ale kto wie, moze bym sobie poczytala przy winku jednego wieczoru. Jej przemyslenia sa ...skomplikowane? nie zawsze rozumiem jej tok myslenia ale nie znaczy to ze mozna tak od razu rach ciach i wywalic wszystko do kosza.
      Wg. mnie Stokrotka jak odzyska wzrok to powinna sie umowic z Kanem na drinka i sobie pogadac spokojnie:)

Bo to wszystko wina Covida!
      • chris-joe Re: Do Polonii 13.04.20, 21:24
        Nie rozumiem, nie rozumiem, i jeszcze raz nie rozumiem. To zrozum! Był pewien czas, gdy należałem do admin. Nie da się postów pociąć. Albo leci wszystko, albo nic. Proste. Koniec tematu. Kan może walić na nowo. Kropka.
          • ertes Re: Do Polonii 13.04.20, 21:47
            Oh widze ze troll jest znow na forum.
            Aniu, Stokrotki imie i nazwisko znalazlo sie w pierwszym poscie wiec automatycznie jak sie wytnie to znika calosc.
            Oczywiscie nie ma nic zlego w tym ze ktos niechce na forum dawac swojego nazwiska. Choc w przypadku Stoktrotki to jest dosc dziwne bo kiedys sama dala ale widac zapomniala a teraz zrobila lekki smrodek. (Poniewaz osoba ta sama ujawnila swoje personalia wiec i Jutkowe gadanie o jakis tam prawach UE nie ma najmniejszego zastosowania. (
            I wlasnie o ten smrodek chodzi.
            Zwykla ludzka kultura i respekt dla drugiej osoby tak ze strony strokrotki i admina wypadaloby zeby NAJPIERW powiedziec Kanowi o co chodzi, przeprosic z gory. Moze nawet ewentualnie zaproponowac pomoc przy odtworzeniu watku.
            Poniewaz to sie nie stalo wiec wyszedl niepotrzebny smrod.
            Mysle ze te dwie osoby (a moze i jedna) ktore nie wykazaly sie taktem powinny, tak jak i Ty radzisz, umowic sie z Kanem na rozmowe i po prostu przeprosic.

Ostatnio z Polski mamy przyklad jak to niektorzy sa rowniejsi. Jak sie okazuje nie trzeba bylo wcale daleko szukac.
            Bo ja caly czas nie zauwazylem slowa "przepraszam".
        • maria421 Re: Do Polonii 14.04.20, 08:42
          chris-joe napisał:

> Nie rozumiem, nie rozumiem, i jeszcze raz nie rozumiem. To zrozum! Był pewien c
          > zas, gdy należałem do admin. Nie da się postów pociąć. Albo leci wszystko, albo
          > nic. Proste. Koniec tematu. Kan może walić na nowo. Kropka.
          >

Da sie usunac jeden post bez usuwania calego watku. Kan zalozyla watek The Book , pod nim bylo kilka postow. Post w ktorym znalazly sie dane Stokrotki mozna bylo wziac w modus "cytuj" i wykreslic dane, po czym usunac oryginalny post. Zmienilaby sie kolejnosc postow, ale watek zostalby ocalony.
          • poloniaii Re: Do Polonii 14.04.20, 09:59
            opcja Marii zostala przetestowana i nie dziala. Nie da sie usunac pierwszego postu bez usuniecia watku. Cytowanie zmienia jedynie tresc zacytowanego wspisu, ktory NIE pojawia sie jako pierwszy. Wpis oryginalny nadal pozostaje pierwszym wpisem i usuwajac go usuwa sie caly watek.
            • kan_z_oz Re: Do Polonii 14.04.20, 11:32
              I z czym jest problem??? Twoj Polonii.? Nie z prywatnocia bo Stokrotka opublikowala swoje nazwisko na tym Forum lata temu dajac swoje warsztaty.
              KTO to wycina w czasie lockdown. Wersety o milosci o nadzieji na przeszle lata, o tym co nas czeka i sie zmieni lub nie. Co nalezy robic? jak - przeslanie od Boga o czym wiesz.

Ksiazka jes bardzo niszowa i pewnie nie stanie niczym wiecej. Na tym Forum niewidzoczna. Zamiescilam bo majac kilka dni deszczu, poprostu wyszlo jak cos fajnego.
              .
              Bylam pewna, ze Stokroc sie ucieszy. Dziekowalam jej na watku. Wyszedl jeden balagan.

WHY!!!

Nie widze zadnego zwiazku z moja dzialnoscia. Drogie Panie toksycznosc aby przetrwac lockdown?

Zycze powodzenia, bo wciaz bez sensowej odpowiedzi i dalej brniecie w winienie, ze byla ksiazka i ja wstawilam. Stokrotna stracila prywatnosc w momencie wstawienia Preface - get over it. Nie mam tez zamiaru nic robic bo kosztuje to duzo pieniedzy aby sciagnac ksiazke z Amazon i dac do korekty edytora po czym znowu ja wsadzic na tylko jedna strone.

Ludzie napiszcie ksiazke i bedzie wiedzieli co jest wymagane; koszty, praca, oplaty. Obecnie to jest sranie gruzem.
              • minniemouse Re: Do Polonii 15.04.20, 01:43
                jak pamietam ksiazka byla wstawiona w kilku postach.
                mozna bylo - po naradzeniu sie z Kania - usunąć tylko pierwszy post.
                co prawda wtedy ten nowy pierwszy rozdział , poprawiony, znalazłby sie jako ostatni - ale lepsze to niz nic.
                najlepsza wersja - napisac nowy pierwszy post i pod nim wkleic te stare.

Jako admin wiem ze mozna stare znowu opublikowac.
                wtedy Kania je sobie metoda cytuj-wklej wlepi pod nowym, poprawionym postem.
                Po skonczeniu calej operacji admin oryginały ostatecznie skasuje.
                W te prosty sposob powstanie nowa ksiazka, bez danych.
                co za problem?

Minnie
                • luiza-w-ogrodzie Re: Do Polonii 15.04.20, 03:55
                  minniemouse napisała:

> jak pamietam ksiazka byla wstawiona w kilku postach.
                  > mozna bylo - po naradzeniu sie z Kania - usunąć tylko pierwszy post.
                  > co prawda wtedy ten nowy pierwszy rozdział , poprawiony, znalazłby sie jako ost
                  > atni -

Jest problem, bo skasowanie pierwszego postu oznacza skasowanie calego wątku i tego się nie da przeskoczyć. I nie można edytować postów. Adminuje forum "Australia" i już to przerabiałam.
                  • ertes Re: Do Polonii 15.04.20, 05:37
                    Nie byloby problemu gdyby Stoktortna i admin (chyba ze to jedna i ta sama) wykazala sie chociaz minimalna iloscia taktu i najpierw wyjasnila sprawe z Kane,.
                    A tak wyszlo jak wyszlo: beznadziejnie.
                  • minniemouse Re: Do Polonii 15.04.20, 23:43
                    luiza-w-ogrodzie napisała:
                    Jest problem, bo skasowanie pierwszego postu oznacza skasowanie calego wątku i tego się nie da przeskoczyć. I nie można edytować postów. Adminuje forum "Australia" i już to przerabiałam.

hmm moze mi sie dziwnym trafem nie zdarzyło jeszcze skasowac pierwszego postu na forum SV i dlatego nie wiem o tym. na pewno mozna skasowac jakikowiek w kolumnie bez szkody dla pozostalych.
                    samych postów edytować nie można, zgadza sie. mozna co najwyzej komus metoda cytuj/wklej przeniesc ale w tm przypadku i tak autor sie zmieni. tu wszakże ważne jest aby post nie zniknal (tresc).

Minnie
                    • minniemouse Re: Do Polonii 15.04.20, 23:58
                      ok, proponuje takie rozwiązanie.
                      ponieważ kilka osób, w tym ja, wykazało chęć przeczytania książki, administracja Polonii mogłaby metoda cytuj-wklej opublikować książkę z powrotem
                      ale
                      pomijając wszelkie wstępne dane.
                      czyli, albo uciąć całkiem początek oryginalnego posta Kani, albo, po skopiowaniu a przed wyslaniem wszystkie nazwiska wyiksowac.
                      w ten sposob i wilk syty i owca cala.
                      A problem miedzy Kania a Stokrotka rozwiążą (hopefully) one same jak Stokrotka wróci.

Minnie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka