ozpol
05.04.05, 05:42
Ja jestem w OZ, gdzie podobno jest 40-50% katolikow plus 10-20 chrzescijan,
ale jestem w szoku na niektore reakcje.
Szokuje mnie malostkowosc ludzi, popychanie i przepychanie swoich
idywidualnych racji.
Najwiecej wali sie w Jego zaslugi za to ze:
- nie uznal zwiazkow tej samej plci
- nie pozwolil na kobiety ksiezy
- nie popiera prezerwatyw co przezto jest obwiniany za plage AIDS w Afryce!!!!
- ze nie ma najlepszego zdania o kobietach
- jak malo wazny byl swiecie polityki i roznych religii.
Przyznam sie ze rece opadaja i klawiatura sie grzeje gdy musze pisac do tych
ludzi na roznych stronach.
Nie wiem jak Wy to widzicie w swoich stronach. czy wogole zagladacie na
lokalne fora i widzicie co ludzie pisza czy co mowia w radio czy TV.
Wg Australijczykow - oni sa liberalni i moga gadac co im sie podoba, bez
poszanowanie samego faktu smieci danej osoby.
Smutno sie robi w takiej sytuacji.