Dodaj do ulubionych

Automobil Live Chat v. kolejna ;)

    • camillie :) 19.07.06, 09:26
      Przyszłam na kawę, moge? :))))
      • plawski Re: :) 19.07.06, 09:33
        camillie napisała:

        > Przyszłam na kawę, moge? :))))
        Zapraszamy.
      • pizza987 Re: :) 19.07.06, 09:35
        camillie napisała:

        > Przyszłam na kawę, moge? :))))

        Wow! Witamy po dłuższej nieobecności. Masliny się pojawiły, a truskawki się skończyły-pizza jest szxczęśliwy....
        • camillie Czereśnie są :) 19.07.06, 09:54
          Pizze należy naśladować - szczęście jest w zasięgu ręki :)
          • pizza987 Re: Czereśnie są :) 19.07.06, 10:39
            A ja jakoś w tym roku do czereśni nie mogę się przemóc, mogę sobie na nie patrzeć, ale nic poza tym. Za to wczoraj w warzywniaku wołała do mnie kalarepa. Zanabyłem i ze smakiem schrupałem wieczorkiem.
            • camillie Hmmm, dzień bez kilograma czereśni 19.07.06, 10:52
              dniem straconym :)

              Ledwo żyję :) oglądałam wczoraj Thelmę i Luise, po raz kolejny, głupio się konczy :)
              • pizza987 Re: Hmmm, dzień bez kilograma czereśni 19.07.06, 10:54
                camillie napisała:

                > dniem straconym :)
                >
                > Ledwo żyję :) oglądałam wczoraj Thelmę i Luise, po raz kolejny, głupio się konc
                > zy :)

                A ja przegapiłem :(
                • camillie Żaluj :) 19.07.06, 11:19
                  Zakończenie jest głupie, bo marnuje się taki potencjał... :) :)

                  a Brad Pitt wcale nie ma zgrabnej dupy :)
                • camillie Pizzo! 19.07.06, 14:52
                  Wchłaniam czereśnie :)))))))))))
    • pizza987 Coś pięknego z AM 19.07.06, 17:12
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=45494600&a=45508454
    • camillie A po kawie pakowanie :))) 21.07.06, 09:44
      ja, chamka z wawy, pochodzenia wiejskiego, jade dzisiaj na Mazurki :)
      Do siebie :)
      Będzie grillek, kąpanie w jeziorku, a w razie burzy.... rozłozymy się z
      browarkiem pod jakimś daszkiem :)

      Mam nadzieje, ze wasz weekend zapowiada się przynajmniej równie fajnie :)
      • pizza987 Re: A po kawie pakowanie :))) 21.07.06, 11:46
        camillie napisała:

        > ja, chamka z wawy, pochodzenia wiejskiego, jade dzisiaj na Mazurki :)
        > Do siebie :)
        > Będzie grillek, kąpanie w jeziorku, a w razie burzy.... rozłozymy się z
        > browarkiem pod jakimś daszkiem :)
        >
        > Mam nadzieje, ze wasz weekend zapowiada się przynajmniej równie fajnie :)

        Taaaa, jutro ślub szwagra (świadkuję), ale tylko cywilny i ok. 18.00 jestem wolny i jadę na bal samców nad Zalew Zegrzyński. Oj będzie się działo :/
        • plawski 300!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! 21.07.06, 11:53

          • pizza987 Re: 300!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! 21.07.06, 11:55
            plawski napisał:

            >

            kolega to jak zawsze na gotowe się wkręci ;D
            • camillie poprosze o nowy wątek live chat nt... 21.07.06, 12:12

              • pizza987 Twoja kolej na założenie ;) 21.07.06, 12:26

                • camillie nie śmiem... 21.07.06, 12:50
                  moze jakaś Ważna Figura Forumowa założy?
                  • pizza987 Re: nie śmiem... 21.07.06, 12:57
                    camillie napisała:

                    > moze jakaś Ważna Figura Forumowa założy?

                    Na przykład Ty :)
                    • camillie Co Ty mi tak kadzisz pizzo....? 21.07.06, 13:00
                      jakiś dzien dobry masz? :)))

                      Ide, podliże się Typsonowi :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka