plawski Re: :) 19.07.06, 09:33 camillie napisała: > Przyszłam na kawę, moge? :)))) Zapraszamy. Odpowiedz Link
pizza987 Re: :) 19.07.06, 09:35 camillie napisała: > Przyszłam na kawę, moge? :)))) Wow! Witamy po dłuższej nieobecności. Masliny się pojawiły, a truskawki się skończyły-pizza jest szxczęśliwy.... Odpowiedz Link
camillie Czereśnie są :) 19.07.06, 09:54 Pizze należy naśladować - szczęście jest w zasięgu ręki :) Odpowiedz Link
pizza987 Re: Czereśnie są :) 19.07.06, 10:39 A ja jakoś w tym roku do czereśni nie mogę się przemóc, mogę sobie na nie patrzeć, ale nic poza tym. Za to wczoraj w warzywniaku wołała do mnie kalarepa. Zanabyłem i ze smakiem schrupałem wieczorkiem. Odpowiedz Link
camillie Hmmm, dzień bez kilograma czereśni 19.07.06, 10:52 dniem straconym :) Ledwo żyję :) oglądałam wczoraj Thelmę i Luise, po raz kolejny, głupio się konczy :) Odpowiedz Link
pizza987 Re: Hmmm, dzień bez kilograma czereśni 19.07.06, 10:54 camillie napisała: > dniem straconym :) > > Ledwo żyję :) oglądałam wczoraj Thelmę i Luise, po raz kolejny, głupio się konc > zy :) A ja przegapiłem :( Odpowiedz Link
camillie Żaluj :) 19.07.06, 11:19 Zakończenie jest głupie, bo marnuje się taki potencjał... :) :) a Brad Pitt wcale nie ma zgrabnej dupy :) Odpowiedz Link
pizza987 Coś pięknego z AM 19.07.06, 17:12 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=45494600&a=45508454 Odpowiedz Link
camillie A po kawie pakowanie :))) 21.07.06, 09:44 ja, chamka z wawy, pochodzenia wiejskiego, jade dzisiaj na Mazurki :) Do siebie :) Będzie grillek, kąpanie w jeziorku, a w razie burzy.... rozłozymy się z browarkiem pod jakimś daszkiem :) Mam nadzieje, ze wasz weekend zapowiada się przynajmniej równie fajnie :) Odpowiedz Link
pizza987 Re: A po kawie pakowanie :))) 21.07.06, 11:46 camillie napisała: > ja, chamka z wawy, pochodzenia wiejskiego, jade dzisiaj na Mazurki :) > Do siebie :) > Będzie grillek, kąpanie w jeziorku, a w razie burzy.... rozłozymy się z > browarkiem pod jakimś daszkiem :) > > Mam nadzieje, ze wasz weekend zapowiada się przynajmniej równie fajnie :) Taaaa, jutro ślub szwagra (świadkuję), ale tylko cywilny i ok. 18.00 jestem wolny i jadę na bal samców nad Zalew Zegrzyński. Oj będzie się działo :/ Odpowiedz Link
pizza987 Re: 300!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! 21.07.06, 11:55 plawski napisał: > kolega to jak zawsze na gotowe się wkręci ;D Odpowiedz Link
pizza987 Re: nie śmiem... 21.07.06, 12:57 camillie napisała: > moze jakaś Ważna Figura Forumowa założy? Na przykład Ty :) Odpowiedz Link
camillie Co Ty mi tak kadzisz pizzo....? 21.07.06, 13:00 jakiś dzien dobry masz? :))) Ide, podliże się Typsonowi :) Odpowiedz Link