Zapytam więc za Eulalijką - Orale zdałaś? Z Gdańska pewnie piechotką na Hel
sobie pospacerowałaś po zamarzniętym morzu

Pomarańczuchu jak po przeprowadzce? Cieplej tam masz?
U Lyliki też cieplej?
U Cytrynki bolący kręgosłup w styczniu został?
Ewa po kuliżku już wydobrzałaś ? - całe zło niech zostanie razem z minionym
styczniem, luty ma być super! I już!