kocio_pierzaczek 30.01.12, 20:28 Ratunku. Poszukuję do pożyczenia środków do przebrania się za postać z filmu. Ganc pomada, fabuła, czy kreskówka, nieważny wiek i miejsce pochodzenia dzieła, byle było pi razy oko znane, a kostium w miarę odjechany. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
minerwamcg Re: Karnawałowe prywatne help! 30.01.12, 20:38 Służę strojem organizacyjnym czyli wiedźmą, czarnych kiec mam od metra, a tiarę jeszcze własną, z Hogwartu. Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 02:44 Kociu, to nie bal rodzicow w przedszkolu u Puchatka, prawda? Wlasnie ogladalam, dla ciebie jak ulal albo w tej wersji. inaczej cie nie widze Tylko rycyny na rzesy nie przedawkuj, bo mrygac bedzie ciezko Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 08:16 Nie, to bal dla dorosłych. Mam wprawdzie uszy Shreka, tylko w kieckę Fiony już się nie mieszczę. Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 09:13 A kto ci kaze kiecke nie do oddychania ? Ja myslalam ze trafiam w dziesiatke a ty mi tu o uszach i Fionie. Kociu ja ci mowie , ty powaznie to rozwaz ! ...bo ja spac nie moglam przez ciebie. Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 10:26 Z tego wszystkiego mam tylko sztuczne rzęsy i pończochy, trochę mało, no i gołym tyłkiem nie mam ochoty świecić. Odpowiedz Link
g0p0s Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 10:43 A garbatą sprzątaczkę masz? Film się jakiś dopasuje. Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 10:46 To szyj, przerabiaj lec na ciuchowisko szukac. Gdyby kiecka to mozna cokolwiek upiac na ramiaczkach. Piorko i opaske ma? Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 10:49 Nie, mnie wtedy jeszcze z wami nie było... Ma ktoś wtyki w szpitalu? Przyszła mi do głowy siostra Ratched. Odpowiedz Link
tutul Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 12:16 Kociu,kto to jest siostra Ratched? (widzę,że jestem zapóźniona kurturarnie) kocio_pierzaczek napisała: > Nie, mnie wtedy jeszcze z wami nie było... Ma ktoś wtyki w szpitalu? Przyszła m > i do głowy siostra Ratched. Odpowiedz Link
balamuk Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 12:18 "Lot nad kukułczym gniazdem", straszna baba. Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 13:06 kocio_pierzaczek napisała: > Przyszła mi do głowy siostra Ratched. Wypluj to slowo Kociu. W sznurowanych polbutach na plaskim wystapisz? Migos z toba nigdzie nie pojdzie... . Zgroza i popelina w jednym. Odpowiedz Link
minerwamcg Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 13:41 Mam wtyki. Fartuch pożyczę. Sznurowanych bucików tzw. zdrowotnych już w szpitalu nie ma, wyszły z użycia także czepki z czarnym paskiem. Ale jeśli bardzo potrzebujesz... na kiedy? Strzykawkę półlitrową możesz kupić w byle aptece, tylko pamiętaj o przejściówce do igły Odpowiedz Link
april02 Się podłączę... 31.01.12, 11:42 Kociu, pozwolisz? Też mam problem karnawałowy. Podrzućcie proszę pomysł na przebranie na literę A (taki mniej pracochłonny ). Mąż idzie jako AA, dzieci jako Aniołki a ja mam zgryz... W dodatku muszę wziąć ze sobą coś do jedzenia i do picia - jakżeby inaczej - też na A. A jak na złość przychodzą mi na myśl wszystkie inne litery alfabetu. Chyba, że będzie to potrawa rodzaju: "Azaliż jest to..." Liczę na inwencję Towarzystwa, plis ) Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Się podłączę... 31.01.12, 11:47 Do męża pasowałaby Armii Zbawienia działaczka Ania z Zielonego? Aborygenka australijska? Anastazja Pe popularna niegdyś w kołach sejmowych? A Kocio koniecznie jako Łajza Minelli z pierwszej wizji Asi. Naprawdę wiele wysiłku nie trzeba, zeby tak pięknie wystąpić! Odpowiedz Link
balamuk Re: Się podłączę... 31.01.12, 11:59 Łajzę popieram ze wszystkich sił, pasuje idealnie. Arabella? Abby z NCIS? Albo inna Agentka Służb Różnorakich? A z jedzenia andruty, mogą być z apetyczną masą. Auszpik?... Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Się podłączę... 31.01.12, 12:09 Awentualnie Aspazja. No to spadam, potem zobaczę, co dziewczynki wybrały Odpowiedz Link
april02 Re: Się podłączę... 31.01.12, 12:28 W przyszłym roku będzie łatwiej bo będzie literka B I pomyśleć, że sama na to wpadłam (tylko głową w ścianę bić. Za wszelkie pomysły dziękuję, kolejne mile widziane, mam czas do soboty Odpowiedz Link
g0p0s Re: Się podłączę... 31.01.12, 12:37 Najłatwiej przebrać się ad hoc. Może być adjutantka (dla AA - to może być ciekawe), adwokatka, ajerkoniak z akcyzą... Odpowiedz Link
jotka13 Re: Się podłączę... 31.01.12, 12:42 Astronautka, a do podjadania avocado lub arbuz letnią porą. Odpowiedz Link
jotka13 Re: Się podłączę... 31.01.12, 12:50 Zapomniałam o popitce, aroniówka oczywiście. Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: Się podłączę... 31.01.12, 13:07 Aladyn. Atena. Antena. Adonis. Apollo. Antylopa. Agronom. Artur Andrus. A do jedzenia.... arbuzowe lody. Ananasowe ciasto. Odpowiedz Link
april02 Re: Się podłączę... 31.01.12, 13:39 Aladyn jest fajny, o tym nie pomyślałam Tylko muszę jakieś szarawary wykombinować. Jeszcze mi wpadła Artemida do głowy, łuk, ze dwa psy i gotowe No i jotka mi podsunęła avocado. Zdaje się, że w "książce, poniekąd..." jest przepis na przystaweczkę w postaci avocado z krewetkami. Jak już wstanę (bo chwilowo mi się nie chce) to sprawdzę . PS. Za Artura Andrusa bym nie śmiała, jeszcze by mi kazali odśpiewać "Czarną Helenę" i na co mi to? Wszystkie psy z okolicy by się wyprowadziły Odpowiedz Link
stara.gropa Re: Się podłączę... 31.01.12, 13:42 Anestezjolog. Dla ułatwienia w rozpoznaniu przebrania musiałabyś mieć w ręce taką rurę do wpychania pacjentowi do gardła. Może od odkurzacza się nada? A do jedzenia auszpik (nie wiem co to jest ), andruty. Odpowiedz Link
toanita Re: Się podłączę... 31.01.12, 14:40 A propos anestezjologa służę takim narzędziem: www.omnibus-med.com.pl/files/u1/lyzki_do_trudnych_intubacji.jpg Chętnie użyczę Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Się podłączę... 31.01.12, 16:16 Aprilku, a moze za aprila ? Troche zimy troche lata pomieszaj na sobie. Najwyzej beda sie dopytywac co poeta mial na mysli a ty sie popiszesz rezolutnoscia oraz lotnoscia mysli. O Amazonce nawet nie wspomne, bo nie wiem co z jedna piersia zrobic, ale łuk juz podobno masz. Z zarcia luskowe pierogi kategorii A wymagaja za duzo roboty. Asfalt , w sensie kanapka z asfaltem - po pijaku calkiem smakuje. Odpowiedz Link
april02 Re: Się podłączę... 31.01.12, 17:37 Za amazonkę (nie mylić z Amazonką) to bym mogła się przebrać bez trudu O april też myślałam - ostatecznie trochę wiosny w te mrozy się przyda, i jeszcze przyszła mi do głowy Antarktyda Luśkowe pierogi jak sama nazwa wskazuje najlepsze są u Luśki, niestety Odpowiedz Link
woloduch1 Re: Się podłączę... 31.01.12, 20:49 A moze za Angelike? I tu masz spory wybor: albo za nia, albo za markize, albo za nia od piratow, albo za nia, metrese krolewska, albo... Pozdrawiam Woloduch Odpowiedz Link
april02 Re: Się podłączę... 31.01.12, 17:38 A to bym mogła bez trudu, tylko musiałby mnie ktoś wkurzyć. A jako, że jutro wracam po dłuższej przerwie do pracy to chyba nie będzie problemu Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: Się podłączę... 01.02.12, 07:53 Coś sobie wymyśliłam. ciekawefilmy.socjum.pl/_/spolecznosci/ciekawefilmy/galeria/o2f794a3b2f00f96e876d00e194a34d03.jpg Tylko muszę wykombinować, jak wykonać charakteryzację na trupa. Czy ktoś ma doskok do jakiejś charakteryzatorni? Odpowiedz Link
szkorbut-lumbago Re: Się podłączę... 01.02.12, 11:20 Nie widziałam nigdy makijażu w tym stylu, ale super trupio sprawdza się fioletowy lakier na paznokciach. Robi wrażenie. Odpowiedz Link
szkorbut-lumbago Re: Się podłączę... 01.02.12, 11:24 A co do jedzenia to jeszcze możesz zrobić amerykańska sałatkę np. ziemniaczaną www.gotujmy.pl/amerykanska-salatka-ziemniaczana,przepisy,92074.html. lub smacznego24.pl/amerykanska-salatka.html. Albo tez inne potrawy w tym stylu, jak angielskie kanapki lub afrykańskie (no nie wiem co, dajmy na to)szaszłyki . Tylko wyobraźnia i nazwy geograficzne stanowią granice. P.S. To jak dobrze liczę za 10 lat wszystko na K, będziemy mieli w tedy zdecydowanie więcej pomysłów Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: Się podłączę... 01.02.12, 11:29 Po drodze z E będą mieli kłopoty. Oraz z I. S-L, fioletowe lakiery to ja na codzień naszam. Ale spróbuję umalować się tak: malenski.wrzuta.pl/obraz/9rwwlr7JRGM/corpse_bride_-_gnijaca_panna_mloda Tylko muszę gdzieś biały puder kupić. Odpowiedz Link
szkorbut-lumbago Re: Się podłączę... 01.02.12, 11:42 I co wygląda trupio? Jeżeli nie to powinnaś zmienić kolor na taki bardziej ... trupi. Bo śliwka to się wg. mnie na pewno nie sprawdzi (pomijając milczeniem, że śliwka to owoc nie kolor). A jeżeli wyglądasz już trupio, to przynajmniej tego akcentu nie zmieniaj . Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: Się podłączę... 01.02.12, 12:07 Wiesz, jak lecę do metra przed siódmą, to podejrzewam, że mogę trupio wyglądać. W ww. kontekście jednak trupiowatość należy zmaksymalizować. Właśnie myślę, że czego zrobić sobie kilka gołych żeber do naszycia na kiecce. I jak z firanki welon zrobić. Jak ja lubię takie wygłupy... Odpowiedz Link
gat45 Algorytm 01.02.12, 14:28 Wkładasz dowolną kieckę i przepasujesz się (albo naszywasz gdzieś) szarfę z nadrukiem أبو عبد الله محمد بن موسى الخوارزمي Może byc wielokrotnie. Bardzo ładnie wyglądają te znaczki. Ozdobne. Wzór do pobrania z Wiki. Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: Algorytm 01.02.12, 14:54 Śliczne! Jeszcze wymyśliłam Anonima. Galla. I Andromedę, że już tak polecę historycznie. Odpowiedz Link
jotka13 Re: Algorytm 01.02.12, 15:19 Może być jeszcze Al Capone, garnitur, buty z noskiem, laska i cygaro lub w drugą stronę Afrodyta. Z teraźniejszych Administrator Baz Danych Odpowiedz Link
g0p0s Re: Algorytm 01.02.12, 15:22 A Aborygenka? Tylko nie wiem, czy tamtejsza, czy tutejsza. Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: Algorytm 01.02.12, 15:26 Ha. Nabyłam sobie biały kosmetyk do twarzy w piercingshopie. Pora na kawałek firanki. Odpowiedz Link
gat45 Re: Algorytm 01.02.12, 15:28 Anonima bym odrzuciła, połowa uczestników będzie za Anonymousa, jak znam życie. Ja bym się przebrała za Altankę. Wyciętą z jakiegoś pudła po dużej lodówce na przykład, dwa sznurkowe uchwyty od środka i szlus. Musi być tak duża, żeby "objąć" krzesełko na sali balowej. I możesz już sobie spokojnie czytać do końca uroczystości. Ja się przebrałam w wieku wiośnianym lat 10-ciu za WW (Wiejski Wychodek). Na pudle po lodówce starannie wymalowałam deski, na froncie wycięłam drzwiczki (z serduszkiem, a jakże) i jak ktoś pukał, żeby mnie do tańca zaprosić, odpowiadałam oprysklliwie "zajęte". Był to jeden z moich najprzyjemniejszych kinderbalów. Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: Algorytm 01.02.12, 19:46 I anyżówka do tego. Arabka jeszcze może być tanim kosztem. Duuuży czarny wór z otworami na oczy... Odpowiedz Link
april02 Re: Algorytm 02.02.12, 23:58 Wiedziałam, że na Was zawsze można liczyć . Altanka, Arabka i Algorytm (a także Aforyzm, właśnie wpadło mi na myśl) są absolutnie genialne. A także Al Capone, namówię męża Kociu, żeberka możesz sobie nabyć wędzone, będzie co podgryzać podczas przyjęcia, jakby zabrakło. Jak to mawiają starzy górale "kto z sobą nosi, nikogo nie prosi" Odpowiedz Link
groha Re: Algorytm 03.02.12, 00:11 Aprilku, dopiero teraz znalazłam chwilę, żeby wczytać się w ten wątek, więc z żadnymi radami już lecieć nie będę, za to muszę Ci pogratulować pomysłu. A jak jeszcze człowiek pomyśli, że cały alfabet ma przed sobą, to ho ho! Żyć się chce, po prostu. I to okrutnie mi się podoba Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Algorytm 03.02.12, 09:45 Dziewczyny prosze udokumentowac swoje kreacje i nam pokazac. Nie wybacze jesli mnie ominie. Odpowiedz Link
36krzysiek Re: Algorytm 03.02.12, 09:58 Jak na arabkę to mam dwa stroje prosto z Egiptu, tyle że bez tej zasłonki na twarz Po kiego ja to kupiłem...O_o Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Karnawałowe prywatne help! 05.02.12, 22:22 Halo , gdzie te przebierance? przebierki raczej ... w rodzaju zenskim jak bedzie? Sie uprzejmie prosi o jak wam poszlo. Odpowiedz Link
heniulaa Re: Karnawałowe prywatne help! 06.02.12, 18:54 Kociu ja mam taką kieckę co Ci może pasować do Łajzy Menelli tylko piórko we własnym zakresie jakiemu ptaku wyskubiesz. Odpowiedz Link
april02 Re: Karnawałowe prywatne help! 06.02.12, 18:59 Ja już po... Miałam zamiar przebrać się za aforyzm, znalazłam nawet adekwatny ("Lubię pracę. Fascynuje mnie. Mogę się jej przyglądać godzinami") ale mąż mnie zniechęcił i ostatecznie poszłam przebrana za amazonkę - bryczesy, biała koszula, żakiet, wysokie buty, fular i toczek z bacikiem. Bacik wzbudził zrozumiałe zainteresowanie płci męskiej Niestety w konkurencji z przyjaciółką i jej mężem (alfons i atrybut alfonsa) nie miałam szans Zdjęcia niestety nie mam Baronie, strój chętnie odkupię. W przyszłym roku przebiorę się za Beduinkę, a co Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: Karnawałowe prywatne help! 06.02.12, 19:40 > Kociu ja mam taką kieckę co Ci może pasować do Łajzy Menelli tylko piórko we własnym zakresie jakiemu ptaku wyskubiesz. Heniuś, dzięki, ale jednak będę podgniwać. Kiecka ślubna została już pocięta, pani krawcow ami ją przerabia. Dziś dotarły kosmetyki dla gotów i zrobiłam sobie próbny maeup ku radości juniora, który stwierdził: "Mama jest Tofik." (chodzi mu o Wójcika dużego z Ani Mru Mru). Szukam firanki na welon i wciąz kombinuję, z czego żebra zrobić. Odpowiedz Link
g0p0s Re: Karnawałowe prywatne help! 07.02.12, 12:43 A żeberka nie mogą być wieprzowe? Jak poleżą w ciepłym, to dojdą. Odpowiedz Link