Dodaj do ulubionych

Karnawałowe prywatne help!

30.01.12, 20:28
Ratunku. Poszukuję do pożyczenia środków do przebrania się za postać z filmu. Ganc pomada, fabuła, czy kreskówka, nieważny wiek i miejsce pochodzenia dzieła, byle było pi razy oko znane, a kostium w miarę odjechany.
Obserwuj wątek
    • minerwamcg Re: Karnawałowe prywatne help! 30.01.12, 20:38
      Służę strojem organizacyjnym czyli wiedźmą, czarnych kiec mam od metra, a tiarę jeszcze własną, z Hogwartu.
      • asia.sthm Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 02:44
        Kociu, to nie bal rodzicow w przedszkolu u Puchatka, prawda?


        Wlasnie ogladalam, dla ciebie jak ulal
        https://www.poster.net/cabaret/cabaret-cabaret-9901572.jpg

        albo w tej wersji.
        https://static-l3.blogcritics.org/11/03/08/154593/cabaret-l.jpg

        inaczej cie nie widze
        Tylko rycyny na rzesy nie przedawkuj, bo mrygac bedzie ciezko
    • kocio_pierzaczek Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 08:16
      Nie, to bal dla dorosłych. Mam wprawdzie uszy Shreka, tylko w kieckę Fiony już się nie mieszczę.
      • asia.sthm Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 09:13
        A kto ci kaze kiecke nie do oddychania ?
        Ja myslalam ze trafiam w dziesiatke a ty mi tu o uszach i Fionie.
        Kociu ja ci mowie , ty powaznie to rozwaz ! ...bo ja spac nie moglam przez ciebie.
        • kocio_pierzaczek Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 10:26
          Z tego wszystkiego mam tylko sztuczne rzęsy i pończochy, trochę mało, no i gołym tyłkiem nie mam ochoty świecić.
          • g0p0s Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 10:43
            A garbatą sprzątaczkę masz? Film się jakiś dopasuje.
          • asia.sthm Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 10:46
            To szyj, przerabiaj lec na ciuchowisko szukac.

            Gdyby kiecka to mozna cokolwiek upiac na ramiaczkach. Piorko i opaske ma?
          • kocio_pierzaczek Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 10:49
            Nie, mnie wtedy jeszcze z wami nie było... Ma ktoś wtyki w szpitalu? Przyszła mi do głowy siostra Ratched.
            • tutul Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 12:16
              Kociu,kto to jest siostra Ratched? (widzę,że jestem zapóźniona kurturarnie)
              kocio_pierzaczek napisała:

              > Nie, mnie wtedy jeszcze z wami nie było... Ma ktoś wtyki w szpitalu? Przyszła m
              > i do głowy siostra Ratched.
              • balamuk Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 12:18
                "Lot nad kukułczym gniazdem", straszna baba.wink
            • asia.sthm Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 13:06
              kocio_pierzaczek napisała:

              > Przyszła mi do głowy siostra Ratched.

              Wypluj to slowo Kociu. W sznurowanych polbutach na plaskim wystapisz? Migos z toba nigdzie nie pojdzie... .
              Zgroza i popelina w jednym.
            • minerwamcg Re: Karnawałowe prywatne help! 31.01.12, 13:41
              Mam wtyki. Fartuch pożyczę. Sznurowanych bucików tzw. zdrowotnych już w szpitalu nie ma, wyszły z użycia także czepki z czarnym paskiem. Ale jeśli bardzo potrzebujesz... na kiedy? Strzykawkę półlitrową możesz kupić w byle aptece, tylko pamiętaj o przejściówce do igły smile
    • april02 Się podłączę... 31.01.12, 11:42
      Kociu, pozwolisz?
      Też mam problem karnawałowy. Podrzućcie proszę pomysł na przebranie na literę A (taki mniej pracochłonny smile). Mąż idzie jako AA, dzieci jako Aniołki a ja mam zgryz... W dodatku muszę wziąć ze sobą coś do jedzenia i do picia - jakżeby inaczej - też na A. A jak na złość przychodzą mi na myśl wszystkie inne litery alfabetu. Chyba, że będzie to potrawa rodzaju: "Azaliż jest to..." wink
      Liczę na inwencję Towarzystwa, plis smile)
      • ewa9717 Re: Się podłączę... 31.01.12, 11:47
        Do męża pasowałaby Armii Zbawienia działaczka wink
        Ania z Zielonego?
        Aborygenka australijska?
        Anastazja Pe popularna niegdyś w kołach sejmowych?


        A Kocio koniecznie jako Łajza Minelli z pierwszej wizji Asi. Naprawdę wiele wysiłku nie trzeba, zeby tak pięknie wystąpić!
        • 36krzysiek Re: Się podłączę... 31.01.12, 11:58
          1. Alicja
          2. Ale utyłaś! wink
        • g0p0s Re: Się podłączę... 31.01.12, 11:58
          Aspiryna
        • balamuk Re: Się podłączę... 31.01.12, 11:59
          Łajzę popieram ze wszystkich sił, pasuje idealnie.
          Arabella? Abby z NCIS? Albo inna Agentka Służb Różnorakich?
          A z jedzenia andruty, mogą być z apetyczną masą. Auszpik?...
          • ewa9717 Re: Się podłączę... 31.01.12, 12:07
            Antyterrorystka!!!!!!
            • ewa9717 Re: Się podłączę... 31.01.12, 12:09
              Awentualnie Aspazja.
              No to spadam, potem zobaczę, co dziewczynki wybrały wink
            • april02 Re: Się podłączę... 31.01.12, 12:28
              W przyszłym roku będzie łatwiej bo będzie literka B smile I pomyśleć, że sama na to wpadłam (tylko głową w ścianę bić.
              Za wszelkie pomysły dziękuję, kolejne mile widziane, mam czas do soboty smile
              • g0p0s Re: Się podłączę... 31.01.12, 12:37
                Najłatwiej przebrać się ad hoc.
                Może być adjutantka (dla AA - to może być ciekawe), adwokatka, ajerkoniak z akcyzą...
                • jotka13 Re: Się podłączę... 31.01.12, 12:42
                  Astronautka, a do podjadania avocado lub arbuz letnią porą.
                  • jotka13 Re: Się podłączę... 31.01.12, 12:50
                    Zapomniałam o popitce, aroniówka oczywiście.
          • kocio_pierzaczek Re: Się podłączę... 31.01.12, 13:07
            Aladyn.
            Atena.
            Antena.
            Adonis.
            Apollo.
            Antylopa.
            Agronom.
            Artur Andrus.

            A do jedzenia.... arbuzowe lody. Ananasowe ciasto.
            • april02 Re: Się podłączę... 31.01.12, 13:39
              Aladyn jest fajny, o tym nie pomyślałam smile Tylko muszę jakieś szarawary wykombinować. Jeszcze mi wpadła Artemida do głowy, łuk, ze dwa psy i gotowe wink
              No i jotka mi podsunęła avocado. Zdaje się, że w "książce, poniekąd..." jest przepis na przystaweczkę w postaci avocado z krewetkami. Jak już wstanę (bo chwilowo mi się nie chce) to sprawdzę smile.
              PS. Za Artura Andrusa bym nie śmiała, jeszcze by mi kazali odśpiewać "Czarną Helenę" i na co mi to? Wszystkie psy z okolicy by się wyprowadziły smile
            • stara.gropa Re: Się podłączę... 31.01.12, 13:42
              Anestezjolog. Dla ułatwienia w rozpoznaniu przebrania musiałabyś mieć w ręce taką rurę do wpychania pacjentowi do gardła. Może od odkurzacza się nada? big_grin
              A do jedzenia auszpik (nie wiem co to jest smile), andruty.
              • migos Re: Się podłączę... 31.01.12, 14:20
                absynt na popitkę
                • toanita Re: Się podłączę... 31.01.12, 14:40
                  A propos anestezjologa służę takim narzędziem:
                  www.omnibus-med.com.pl/files/u1/lyzki_do_trudnych_intubacji.jpg Chętnie użyczę smile
                  • g0p0s Re: Się podłączę... 31.01.12, 15:06
                    Aaaaaaaaaaaaaaa!
                    • asia.sthm Re: Się podłączę... 31.01.12, 16:16
                      Aprilku, a moze za aprila ? Troche zimy troche lata pomieszaj na sobie. Najwyzej beda sie dopytywac co poeta mial na mysli a ty sie popiszesz rezolutnoscia oraz lotnoscia mysli.
                      O Amazonce nawet nie wspomne, bo nie wiem co z jedna piersia zrobic, ale łuk juz podobno masz.
                      Z zarcia luskowe pierogi kategorii A wymagaja za duzo roboty.
                      Asfalt , w sensie kanapka z asfaltem - po pijaku calkiem smakuje.
                      • april02 Re: Się podłączę... 31.01.12, 17:37
                        Za amazonkę (nie mylić z Amazonką) to bym mogła się przebrać bez trudu smile O april też myślałam - ostatecznie trochę wiosny w te mrozy się przyda, i jeszcze przyszła mi do głowy Antarktyda smile
                        Luśkowe pierogi jak sama nazwa wskazuje najlepsze są u Luśki, niestety smile
                      • woloduch1 Re: Się podłączę... 31.01.12, 20:49
                        A moze za Angelike? I tu masz spory wybor: albo za nia, albo za markize, albo za nia od piratow, albo za nia, metrese krolewska, albo...

                        Pozdrawiam

                        Woloduch
      • minerwamcg Re: Się podłączę... 31.01.12, 14:51
        Agresywna Agatka z ADHD.
        • april02 Re: Się podłączę... 31.01.12, 17:38
          A to bym mogła bez trudu, tylko musiałby mnie ktoś wkurzyć. A jako, że jutro wracam po dłuższej przerwie do pracy to chyba nie będzie problemu smile
          • kocio_pierzaczek Re: Się podłączę... 01.02.12, 07:53
            Coś sobie wymyśliłam.
            ciekawefilmy.socjum.pl/_/spolecznosci/ciekawefilmy/galeria/o2f794a3b2f00f96e876d00e194a34d03.jpg
            Tylko muszę wykombinować, jak wykonać charakteryzację na trupa.
            Czy ktoś ma doskok do jakiejś charakteryzatorni?
            • szkorbut-lumbago Re: Się podłączę... 01.02.12, 11:20
              Nie widziałam nigdy makijażu w tym stylu, ale super trupio sprawdza się fioletowy lakier na paznokciach. Robi wrażenie.
          • szkorbut-lumbago Re: Się podłączę... 01.02.12, 11:24
            A co do jedzenia to jeszcze możesz zrobić amerykańska sałatkę np. ziemniaczaną www.gotujmy.pl/amerykanska-salatka-ziemniaczana,przepisy,92074.html. lub smacznego24.pl/amerykanska-salatka.html. Albo tez inne potrawy w tym stylu, jak angielskie kanapki lub afrykańskie (no nie wiem co, dajmy na to)szaszłyki smile. Tylko wyobraźnia i nazwy geograficzne stanowią granice.

            P.S. To jak dobrze liczę za 10 lat wszystko na K, będziemy mieli w tedy zdecydowanie więcej pomysłów big_grin
            • kocio_pierzaczek Re: Się podłączę... 01.02.12, 11:29
              Po drodze z E będą mieli kłopoty. Oraz z I.

              S-L, fioletowe lakiery to ja na codzień naszam. smile Ale spróbuję umalować się tak:
              malenski.wrzuta.pl/obraz/9rwwlr7JRGM/corpse_bride_-_gnijaca_panna_mloda
              Tylko muszę gdzieś biały puder kupić.
              • szkorbut-lumbago Re: Się podłączę... 01.02.12, 11:42
                I co wygląda trupio? Jeżeli nie to powinnaś zmienić kolor na taki bardziej ... trupi. Bo śliwka to się wg. mnie na pewno nie sprawdzi (pomijając milczeniem, że śliwka to owoc nie kolor).
                A jeżeli wyglądasz już trupio, to przynajmniej tego akcentu nie zmieniaj big_grin.
                • kocio_pierzaczek Re: Się podłączę... 01.02.12, 12:07
                  Wiesz, jak lecę do metra przed siódmą, to podejrzewam, że mogę trupio wyglądać. W ww. kontekście jednak trupiowatość należy zmaksymalizować. Właśnie myślę, że czego zrobić sobie kilka gołych żeber do naszycia na kiecce. I jak z firanki welon zrobić. Jak ja lubię takie wygłupy...
                  • g0p0s Re: Się podłączę... 01.02.12, 12:51
                    Nie zapomnij o odpowiedniej perfumie!
                    • kocio_pierzaczek Re: Się podłączę... 01.02.12, 13:14
                      Orale wyprodukuje każdy zapach. smile
    • gat45 Algorytm 01.02.12, 14:28
      Wkładasz dowolną kieckę i przepasujesz się (albo naszywasz gdzieś) szarfę z nadrukiem

      أبو عبد الله محمد بن موسى الخوارزمي

      Może byc wielokrotnie. Bardzo ładnie wyglądają te znaczki. Ozdobne. Wzór do pobrania z Wiki.
      • kocio_pierzaczek Re: Algorytm 01.02.12, 14:54
        Śliczne!
        Jeszcze wymyśliłam Anonima. Galla.
        I Andromedę, że już tak polecę historycznie.
        • jotka13 Re: Algorytm 01.02.12, 15:19
          Może być jeszcze Al Capone, garnitur, buty z noskiem, laska i cygaro lub w drugą stronę Afrodyta. Z teraźniejszych Administrator Baz Danych wink
          • g0p0s Re: Algorytm 01.02.12, 15:22
            A Aborygenka? Tylko nie wiem, czy tamtejsza, czy tutejsza.
            • kocio_pierzaczek Re: Algorytm 01.02.12, 15:24
              gen. Anders.
              Andersen.
              • kocio_pierzaczek Re: Algorytm 01.02.12, 15:26
                Ha. Nabyłam sobie biały kosmetyk do twarzy w piercingshopie. smile Pora na kawałek firanki.
        • gat45 Re: Algorytm 01.02.12, 15:28
          Anonima bym odrzuciła, połowa uczestników będzie za Anonymousa, jak znam życie. Ja bym się przebrała za Altankę. Wyciętą z jakiegoś pudła po dużej lodówce na przykład, dwa sznurkowe uchwyty od środka i szlus. Musi być tak duża, żeby "objąć" krzesełko na sali balowej. I możesz już sobie spokojnie czytać do końca uroczystości.

          Ja się przebrałam w wieku wiośnianym lat 10-ciu za WW (Wiejski Wychodek). Na pudle po lodówce starannie wymalowałam deski, na froncie wycięłam drzwiczki (z serduszkiem, a jakże) i jak ktoś pukał, żeby mnie do tańca zaprosić, odpowiadałam oprysklliwie "zajęte". Był to jeden z moich najprzyjemniejszych kinderbalów.
          • balamuk Re: Algorytm 01.02.12, 17:05
            Anyżki upiecz, niekłopotliwe.
            • kocio_pierzaczek Re: Algorytm 01.02.12, 19:46
              I anyżówka do tego.
              Arabka jeszcze może być tanim kosztem. Duuuży czarny wór z otworami na oczy...
              • april02 Re: Algorytm 02.02.12, 23:58
                Wiedziałam, że na Was zawsze można liczyćsmile . Altanka, Arabka i Algorytm (a także Aforyzm, właśnie wpadło mi na myśl) są absolutnie genialne. A także Al Capone, namówię męża smile
                Kociu, żeberka możesz sobie nabyć wędzone, będzie co podgryzać podczas przyjęcia, jakby zabrakło. Jak to mawiają starzy górale "kto z sobą nosi, nikogo nie prosi" wink
                • groha Re: Algorytm 03.02.12, 00:11
                  Aprilku, dopiero teraz znalazłam chwilę, żeby wczytać się w ten wątek, więc z żadnymi radami już lecieć nie będę, za to muszę Ci pogratulować pomysłu. A jak jeszcze człowiek pomyśli, że cały alfabet ma przed sobą, to ho ho! Żyć się chce, po prostu. I to okrutnie mi się podoba smile
                  • asia.sthm Re: Algorytm 03.02.12, 09:45
                    Dziewczyny prosze udokumentowac swoje kreacje i nam pokazac.
                    Nie wybacze jesli mnie ominie.
                    • 36krzysiek Re: Algorytm 03.02.12, 09:58
                      Jak na arabkę to mam dwa stroje prosto z Egiptu, tyle że bez tej zasłonki na twarz smile Po kiego ja to kupiłem...O_o
                      • orale Re: Algorytm 03.02.12, 10:22
                        Baron, ja te stroje chętnie odkupię
                        • heniulaa Re: Algorytm 03.02.12, 19:52
                          Baronie ja też!
    • asia.sthm Re: Karnawałowe prywatne help! 05.02.12, 22:22
      Halo , gdzie te przebierance? przebierki raczej ... w rodzaju zenskim jak bedzie?

      Sie uprzejmie prosi o jak wam poszlo.
      • kocio_pierzaczek Re: Karnawałowe prywatne help! 06.02.12, 08:32
        Ja dopiero 18.02.
        • heniulaa Re: Karnawałowe prywatne help! 06.02.12, 18:54
          Kociu ja mam taką kieckę co Ci może pasować do Łajzy Menellibig_grin tylko piórko we własnym zakresie jakiemu ptaku wyskubiesz.
      • april02 Re: Karnawałowe prywatne help! 06.02.12, 18:59
        Ja już po... Miałam zamiar przebrać się za aforyzm, znalazłam nawet adekwatny ("Lubię pracę. Fascynuje mnie. Mogę się jej przyglądać godzinami") ale mąż mnie zniechęcił i ostatecznie poszłam przebrana za amazonkę - bryczesy, biała koszula, żakiet, wysokie buty, fular i toczek z bacikiem. Bacik wzbudził zrozumiałe zainteresowanie płci męskiej smile Niestety w konkurencji z przyjaciółką i jej mężem (alfons i atrybut alfonsa) nie miałam szans smile Zdjęcia niestety nie mam sad
        Baronie, strój chętnie odkupię. W przyszłym roku przebiorę się za Beduinkę, a co smile
        • kocio_pierzaczek Re: Karnawałowe prywatne help! 06.02.12, 19:40
          > Kociu ja mam taką kieckę co Ci może pasować do Łajzy Menelli tylko piórko we własnym zakresie jakiemu ptaku wyskubiesz.

          Heniuś, dzięki, ale jednak będę podgniwać. Kiecka ślubna została już pocięta, pani krawcow ami ją przerabia. Dziś dotarły kosmetyki dla gotów i zrobiłam sobie próbny maeup ku radości juniora, który stwierdził: "Mama jest Tofik." (chodzi mu o Wójcika dużego z Ani Mru Mru). Szukam firanki na welon i wciąz kombinuję, z czego żebra zrobić.
          • g0p0s Re: Karnawałowe prywatne help! 07.02.12, 12:43
            A żeberka nie mogą być wieprzowe? Jak poleżą w ciepłym, to dojdą.
          • felis2 Re: Karnawałowe prywatne help! 08.02.12, 10:07
            Zwierzątko też będzie? wink
            https://1.bp.blogspot.com/-A8cpajkrzzE/TgC4NTYJuEI/AAAAAAAAAro/equpTjsCkDY/s1600/post-14601-100004186%2525201199703008%255B1%255D.jpg
            • kocio_pierzaczek Re: Karnawałowe prywatne help! 08.02.12, 10:59
              Niewykluczone. smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka