Dodaj do ulubionych

Zagadki na nowy rok

01.01.17, 21:29
Zeszłoroczne zdechły, to sobie zadam: w jakich okolicznościach JCh cytuje piosenkę Lady Pank?
Obserwuj wątek
  • mika_p Re: Zagadki na nowy rok 01.01.17, 23:40
   W ogóle nie pamiętam czegoś takiego, ale wpisuję się w wątku, żeby dostawac o nim powiadomienia smile

   --
   Buziak kobiety, którą zęby bolą, pożądanym nie jest. (z lektur szkolnych)
  • owsik1 Re: Zagadki na nowy rok 19.01.17, 19:56
   W (Nie)boszczyk mąż
   "Karol znieruchomiał z dłonią na pilocie telewizyj¬nym i coś mu się w środku zaczęło robić, bo ze¬stawienie kosztu kapusty z kosztem strojów Malwiny przerastało jego wytrzymałość matematyczną. Malwina jednak więcej powiedzieć nie zdążyła, w jej plany odzieżowe wdarła się siostrzenica.
   Justynka nie poszła do siebie, została w salonie, z nadzieją, że wuj spełni obietnicę i odpowie teraz na jej poranne pytanie. Chwilowa nieobecność ciotki wzmogła jej nadzieję, ale teraz oto Malwina przy¬stąpiła do akcji i Justynce coś zrobiło się w środku szybciej niż wujowi.
   - Weźmie ciocia najstarszą, tę z szafirów, rzadko noszona i nikt jej dawno nie widział, a do czarnego pasuje, powinna ciocia być częściowo na czarno - rozkazała, zrywając się z fotela. - I od razu pój¬dziemy popatrzeć, bo ja ciocię ubiorę z największą przyjemnością, a wuj się tyle samo zna, co każdy mężczyzna. Mniej niż zero, oo oo oo oo. Idziemy!
   To “oo oo oo oo", znane z popularnego arcydzieła pieśniarskiego, ogłuszyło tak Karola, jak i Malwinę, do tego stopnia, że żadne z nich nie zareagowało ani jednym słowem. Otumaniona Malwina poszła za siostrzenicą, a Karol po chwili odetchnął z ulgą. "