Dodaj do ulubionych

Jezdem w szoku...!

19.02.07, 09:25
Weszłam ci ja ostatnio na forum Bibliotekarza, żeby sprawdzić, czy tam znowu
jakieś upiory nie straszą... i co ja widzę? Opowiadanko napisane z sensem,
poczuciem humoru, bez błędow ortograficznych (hehe) i w dodatku o treści
sensacyjnej. Autorką jest niejaka dolores4289. Jeśli chcecie, zapytam ją,
czy mogę przekleić opowiadanko tutaj, bo szkoda żeby się marnowało na ukrytym
forum.
Obserwuj wątek
    • goonia Re: Jezdem w szoku...! 19.02.07, 15:44
      Skoro to nie bibliotekarz jest autorem, to nie ma sie co dziwic. Chyba, ze
      Dolores to jego kolejne wcieleniesmile
    • meduza7 Re: Jezdem w szoku...! 20.02.07, 13:18
      No tak. Bibliotekarz zlikwidował swoje forum i przy okazji pozbył się jedynego
      dobrego opowiadania, jakie tam gościło. Ale swoją własną tworczość przekleił, a
      co...
      • asia.sthm Re: Jezdem w szoku...! 20.02.07, 13:26
        Wychodzi na to, ze nalezalo krasc bez pytania i spytac po czasie.
        Tekst Dolores przepadl. Teraz bylaby ci wdzieczna za samowolke.
        Juz jak ten Bibliotekarz cos wymysli, to rece opadaja. Moze lepiej niech tylko
        pisze i nic wiecej.
        • meduza7 Re: Jezdem w szoku...! 20.02.07, 14:13
          Całkiem jak z Guruą i popielniczkami w hotelu w Taorminie. Też żałowała, że nie
          ukradła.
          • tamara324 Pytanie do Meduzy 23.02.07, 23:48
            Meduzo, chciałam cię już wcześniej zapytać... Skąd pochodzi ta małpa w czerwonym?
            Ciekawa jestem tongue_out
            • meduza7 Re: Pytanie do Meduzy 24.02.07, 10:47
              Jest to skrzyżowanie piosenki Chrisa de Burgh (chyba) "Lady in red" ze słynną
              gafą Pierwszego Kaczora IV Rzeczypospolitej "Tylko nie ta małpa w czerwonym",
              na konferencji prasowej.
              Chyba czas zmienić sygnaturkę, bo się kontekst zaciera...
              • tamara324 Re: Pytanie do Meduzy 24.02.07, 17:54
                Ale nie, nie zmieniaj. Ta sygnaturka zawsze niezmiennie wywołuje u mnie uśmiech
                na twarzy. Choć nie wiedziałam skąd to tongue_out
                A Bibliotekarz na coś sie przydał - powiedział Meliniarzom, gdzie Cię można
                znakleźć big_grin Tylko teraz znów przepadł i nie odpowiada na "poważne" pytaniatongue_out
                • meduza7 Re: Pytanie do Meduzy 24.02.07, 19:10
                  Bibliotekarz nie zyskał takich tłumów fanów dla swoich krwawych opowieści i
                  takiego aplauzu, na jaki liczył, więc obraził się na Wyborczą i wyprowadził ze
                  swoim forum zupełnie.
                  • tamara324 Re: Pytanie do Meduzy 24.02.07, 21:50
                    A jak on chciał te tłumy fanów ściągnąć? Przecież to było zamknięte forum... Nie
                    rozumiem tego Bibliotekarza. Nie wiem, skąd się bierze pogląd, że faceci myślą
                    bardziej logicznie. tongue_out
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka