meduza7
19.02.07, 09:25
Weszłam ci ja ostatnio na forum Bibliotekarza, żeby sprawdzić, czy tam znowu
jakieś upiory nie straszą... i co ja widzę? Opowiadanko napisane z sensem,
poczuciem humoru, bez błędow ortograficznych (hehe) i w dodatku o treści
sensacyjnej. Autorką jest niejaka dolores4289. Jeśli chcecie, zapytam ją,
czy mogę przekleić opowiadanko tutaj, bo szkoda żeby się marnowało na ukrytym
forum.