croolick
25.07.06, 21:07
Od jednego z mieszkancow ul. Wisniowej uslyszalem, ze droge maja: "dzieki osobistemu zaangazowaniu burmistrza Wolowicza" a jakie byly prawdziwe kulisy remontu?
zary.zagan.org/n,zary,249.html
i co znalazly sie 2 mln. Strozyny?
radni dali, nie tylko na Wisniowa:
zary.zagan.org/n,zary,489.html
a przy okazji pojawila sie w koncu nowa nawerzchnia ul. Witosa, tez dzieki "osobistemu zaangazowaniu"?