mieszkanka52 Re: autyzm 22.07.14, 17:59 Prosze o kontakt z mama ktora usłyszała to słowo od lekarza...potrzebuje rozmowy Odpowiedz Link
papilon80 Re: autyzm 29.07.14, 10:16 Mieszkanko jeśli potrzebujesz rozmowy to podaj jakiś adres mailowy to napiszę do ciebie, albo napisz do mnie : papilon80@gazeta.pl Odpowiedz Link