22.07.14, 17:54
Obserwuj wątek
    • mieszkanka52 Re: autyzm 22.07.14, 17:59
      Prosze o kontakt z mama ktora usłyszała to słowo od lekarza...potrzebuje rozmowy
      • papilon80 Re: autyzm 29.07.14, 10:16
        Mieszkanko jeśli potrzebujesz rozmowy to podaj jakiś adres mailowy to napiszę do ciebie, albo napisz do mnie : papilon80@gazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka