Dodaj do ulubionych

PROŚBA DO ADMINISTRATORA FORUM O USUNIĘCIE SPAMU

11.09.09, 09:47
Szanowny Administratorze forum,

Ponawiam swoją uprzejmą prośbę w nowym wątku, żeby nie podbijać
spamu. Proszę o jego usunięcie z forum zgodnie z obowiązującym
regulaminem. Oto propozycje:

forum.gazeta.pl/forum/w,20162,98622449,98622449,Sklep_internetowy_z_odzieza_dla_maluszkow.html
forum.gazeta.pl/forum/w,20162,100104647,100104647,FRYZJER_SOLARIUM_JOZEFOSLAW.html
forum.gazeta.pl/forum/w,20162,98000122,98000122,Jezyk_angielski_Prywatnie_metodyk_nauczania_jezyka.html
forum.gazeta.pl/forum/w,20162,89071223,89071223,stylizacja_paznokci.html
forum.gazeta.pl/forum/w,20162,98059810,98059810,Gabinet_Logopedyczny.html
forum.gazeta.pl/forum/w,20162,99156266,99156266,Golders_Green_College_szkola_jezykowa.html
forum.gazeta.pl/forum/w,20162,96925776,96925776,GINEKOLOG_I_USG_3D_4D.html
forum.gazeta.pl/forum/w,20162,100004599,100004599,Wzmocnienie_organizmu_przed_infekcjami.html
forum.gazeta.pl/forum/w,20162,99672260,99672260,Zapraszamy_do_nowej_szkoly_jezykowek_.html
forum.gazeta.pl/forum/w,20162,92424841,92424841,ROLETY_ROLETY_RZYMSKIE_ZALUZJE_MARKIZY_PLISY.html

Jest tego dużo więcej, myślę, że jeśli wykonujesz należycie swoją
pracę, to znajdziesz i dasz sobie z tym radę.

pozdrawiam,
miszkowiec
Obserwuj wątek
    • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: PROŚBA DO ADMINISTRATORA FORUM O USUNIĘCIE SP 11.09.09, 09:48
      misku, kocham Cie :-D

to bylo nie na temat co nie? ;-)
    • elfyourself Re: PROŚBA DO ADMINISTRATORA FORUM O USUNIĘCIE SP 11.09.09, 09:53

:D

no ciekawe, ciekawe czy nowy moderator zna regulamin :D
      • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: PROŚBA DO ADMINISTRATORA FORUM O USUNIĘCIE SP 11.09.09, 09:55
        ta... zna...

a swoja droga jakie smutne trzeba miec zycie osobiste, zeby
        denerwowaly kogos nasze wpisy

to tak jakby sie wsciekac na onet.pl ze oprocz polityki, sportu i
        auto-moto ma rubryki z zyciem towarzyskim

co za bezsens...
        • elfyourself Re: PROŚBA DO ADMINISTRATORA FORUM O USUNIĘCIE SP 11.09.09, 10:00
          nooooooo

jak sexu nie mają, w domu mąż/żona truje, brakuje do pierwszego, to trudno się
          dziwić, ze im przeszkadza nasz dobry nastrój :D
          • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: PROŚBA DO ADMINISTRATORA FORUM O USUNIĘCIE SP 11.09.09, 10:02
            o jejuniu
            jak dobrze ze ja mam duzo seksu!
            taki jestem wesoly ze az nie wiem jak to wyrazic :-D
            • miszkowce_dwa Re: PROŚBA DO ADMINISTRATORA FORUM O USUNIĘCIE SP 11.09.09, 10:03
              Uważaj bo Cię usuną za propagowanie treści erotycznych. Przecież tu
              mogą być nieletni!!! Albo co gorsza pruderyjni dorośli!!!
              • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: PROŚBA DO ADMINISTRATORA FORUM O USUNIĘCIE SP 11.09.09, 10:06
                ale gdzie mnie usuna?
                w cien?
                do kosza?
                z listy?
                z partii??
                :-D
                • miszkowce_dwa Re: PROŚBA DO ADMINISTRATORA FORUM O USUNIĘCIE SP 11.09.09, 10:07
                  Czy mi się wydaje, czy masz jedno 'a' więcej dziś rano...? :>
                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: PROŚBA DO ADMINISTRATORA FORUM O USUNIĘCIE SP 11.09.09, 10:08
                    tyle samo ;-)
            • elfyourself Re: PROŚBA DO ADMINISTRATORA FORUM O USUNIĘCIE SP 11.09.09, 10:10

no to widać, dosłownie tryskasz pozytywną energią :D :D
              • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: PROŚBA DO ADMINISTRATORA FORUM O USUNIĘCIE SP 11.09.09, 10:17
                fajny ze mnie chlopak prawda? :-)
                • 4maw weekend 11.09.09, 10:21
                  Witam w ten piękny piątkowy dzień. Widzę po wątkach i postach, że zapowiada się
                  gorący i fascynujący weekend. W takim razie robię zapasy na wieczór ...popcorn,
                  herbatka z cytryną itd...
                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 10:23
                    a co to jest "itd..."?:)
                    • 4maw Re: weekend 11.09.09, 10:27
                      sałatki, kanapki i co tam jeszcze pasuje
                      • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 10:28
                        mi pasuje
                        gdzie mam byc i o ktorej?
                        • 4maw Re: weekend 11.09.09, 10:29
                          No jak gdzie na Venus, jak dzieci pójdą spać
                          • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 10:36
                            no dobra
                            bede mial gozdzika w klapie marynarki i trybune ludu w reku
                            • miszkowce_dwa Re: weekend 11.09.09, 10:36
                              Wu, Ty marynarkę masz???
                              • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 10:38
                                jedna
                                z komunii jeszcze
                                a ze zatrzymalem sie jak sadza niektorzy w rozwoju intelektualnym na
                                poziomie 10 - latka, to i marynara pasuje :-D
                                • miszkowce_dwa Re: weekend 11.09.09, 10:38
                                  chyba marynata ;)
                                • 4maw Re: weekend 11.09.09, 10:39
                                  wustyle_reaktywacjaaaaa napisał:

> jedna
                                  > z komunii jeszcze
                                  > a ze zatrzymalem sie jak sadza niektorzy w rozwoju intelektualnym na
                                  > poziomie 10 - latka, to i marynara pasuje :-D

Oddaj chociaż do pralni, będziesz jak nowy
                                  • miszkowce_dwa Re: weekend 11.09.09, 10:40
                                    Wu a jaki rozmiar nosisz, bo może bym pożyczył? Muszę czasem do żony
                                    zajrzeć, to bym się jakoś ładnie ubrał... ;)
                            • 4maw Re: weekend 11.09.09, 10:38
                              takich będzie wielu, podaj chociaż numer TL
                              • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 10:39
                                a jak Ty admin jestes?
                                i chcesz nas podstepem wziac?
                                jak donnie brasco?
                                wkrasc sie w nasza bande i rozwalic ja od srodka?
                                no nie wiem... musze zwolac rade nadzorcza naszego gangu i spytac czy
                                moge dac Ci tel bo mam jeden tylko i nie bede mial kontaktu z
                                zarzadem... (jak Ci go dam)
                                • miszkowce_dwa Re: weekend 11.09.09, 10:41
                                  Proponuję zwołać posiedzenie gangu w sobotę. Jak się zbierze kworum
                                  to poddamy to pod głosowanie i się okaże ;)
                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 10:42
                                    to moze 4maw tez niech wpadnie do tory?
                                    tora - nie musze Cie pytac czy 4maw moze bo jestem w zarzadzie a ty na
                                    razie zwyklym (przepraszam) czlonkiem :-D
                                    • miszkowce_dwa Re: weekend 11.09.09, 10:44
                                      Je też jestem za ;)
                                      • 4maw Re: weekend 11.09.09, 10:50
                                        Ja też, tylko to Tora sprząta kwadrat i szykuje te sałatki...
                                        • miszkowce_dwa Re: weekend 11.09.09, 10:52
                                          Możesz jej pomóc. Dostaniesz pełnomocnictwa od Zarządu gangu :)

Będziesz Nadzwyczajnym Pełnomocnikiem Zarządu ds. Sprzątania Hawiry
                                          Tory i Produkcji Sałatek Oraz Innych Produktów Wymienionych w
                                          Załączniku Nr 1 do Uchwały Zarządu Nr 69/2009

Może być?
                                          • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 10:56
                                            no to juz bylo ogloszenie misiek... sprzatanie...
                                            spam...
                                • 4maw Re: weekend 11.09.09, 10:42
                                  Rozumiem z zarządem Trolli???
                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 10:43
                                    tak
                                    z zarzadem Trolli

"od czytania postwo trolli, ludziom w glowie sie tralalalalala"
                                    • miszkowce_dwa Re: weekend 11.09.09, 10:44
                                      Ustaw sobie to jako stałe motto w stopce ;)
                                      • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 10:51
                                        moje motto nie nadaje sie do publikacji w internecie :-D
                                        • miszkowce_dwa Re: weekend 11.09.09, 10:52
                                          Jeszcze byś bana dostał... Racja :)
                                          • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 10:56
                                            banana??
                                            • miszkowce_dwa Re: weekend 11.09.09, 10:57
                                              No tak - małpie tylko jedno w głowie ;)
                                              • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 10:58
                                                samochody?? ;-)
                                                • miszkowce_dwa Re: weekend 11.09.09, 11:01
                                                  Właśnie - i co spotkałeś się wczoraj z kamilem na parkingu?
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 11:02
                                                    daj spokoj
                                                    bede jezdzil spotykac sie z jakims prostakiem w smieciowozie?
                                                    nigdy!
                                                    :-)
                                                  • miszkowce_dwa Re: weekend 11.09.09, 11:02
                                                    Ej co masz go golfa gti????
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 11:03
                                                    do golfa GTI i golfa R32 kompletnie nic ;-)
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 11:05
                                                    Jezuuu czlowiek 2 telefony odbierze i juz nie nadaza :D

Szybcy i wsciekli! :)
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 11:15
                                                    szybkie i wsciekle trolle, o ja tralalalalalala
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 11:17
                                                    Wu, bedac pod wrazeniem Twoich zdolnosci marketingowo - zapoznawszych smiem
                                                    zapytac jaki jest ostateczny sklad sobotniego spotkania w moim obszernym
                                                    eksluzywnym apartamencie ;)

• wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 11:19
                                                    ja, miszka (z zona?), Ty, 4maw?
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 11:21

> ja, miszka (z zona?), Ty, 4maw?

A o 4maw to nie wiedzialam :)
                                                    Grunt to przeplyw informacji :)
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 11:23
                                                    to przestan sie zajmowac pierdolami tylko siedz na forum! :-D
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 11:25

> to przestan sie zajmowac pierdolami tylko siedz na forum! :-D

No jak mnie zawezwano do roboty, to jak mam przestac? :D
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 11:26
                                                    normalnie
                                                    robota nie prącie
                                                    i 3 dni postoi
                                                    :-D

(dzieci nie wiedza co to prącie chyba???)
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 11:28

> normalnie
                                                    > robota nie prącie
                                                    > i 3 dni postoi
                                                    > :-D
                                                    >
                                                    > (dzieci nie wiedza co to prącie chyba???)

Ojjj grabisz sobie, graaaaabisz :d

No dobra - to sobie Panstwo jutro zycza - kawior, szampan, ostrygi, homary...?
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 11:30
                                                    wodka, salceson, ogorki kiszone i duzo fajek
                                                    panie topless
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 11:44

> wodka, salceson, ogorki kiszone i duzo fajek
                                                    > panie topless

A beda jakies Panie? :D
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 11:46
                                                    Panie! Cos Pan! :-D
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 11:50

> Panie! Cos Pan! :-D

No to o co ten halas?
                                                  • exuprad Re: weekend 11.09.09, 11:54
                                                    a na tej "imprezie?" też będziecie siedzieć na forum ? :D
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 11:55
                                                    exuprad napisał:

> a na tej "imprezie?" też będziecie siedzieć na forum ? :D

No pewnie! Wtedy to dopiero bedzie! :D
                                                  • 4maw Re: weekend 11.09.09, 11:56
                                                    TAK
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 11:57
                                                    4maw napisała:

> TAK

A Ty tez bedziesz slyszalam? :D
                                                  • 4maw Re: weekend 11.09.09, 11:59
                                                    tora83 napisała:

> 4maw napisała:
                                                    >
                                                    > > TAK
                                                    >
                                                    >
                                                    > A Ty tez bedziesz slyszalam? :D

Ogólnie tak zostałam zaproszona przez zarząd godz. 10.50 - 11.15 - zajrzyj
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 12:04
                                                    4maw napisała:

> tora83 napisała:
                                                    >
                                                    > > 4maw napisała:
                                                    > >
                                                    > > > TAK
                                                    > >
                                                    > >
                                                    > > A Ty tez bedziesz slyszalam? :D
                                                    >
                                                    >
                                                    > Ogólnie tak zostałam zaproszona przez zarząd godz. 10.50 - 11.15 - zajrzyj

Dla mnie OK :) A szczegoly Ci zarzad podal? :D
                                                  • 4maw Re: weekend 11.09.09, 12:06
                                                    tora83 napisała:

> 4maw napisała:
                                                    >
                                                    > > tora83 napisała:
                                                    > >
                                                    > > > 4maw napisała:
                                                    > > >
                                                    > > > > TAK
                                                    > > >
                                                    > > >
                                                    > > > A Ty tez bedziesz slyszalam? :D
                                                    > >
                                                    > >
                                                    > > Ogólnie tak zostałam zaproszona przez zarząd godz. 10.50 - 11.15 - zajrzy
                                                    > j
                                                    >
                                                    > Dla mnie OK :) A szczegoly Ci zarzad podal? :D

SĄ ZBYT ZAJĘCI KONWERSACJĄ Z J.
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 12:07
                                                    4maw

pisze Ci maila:)
                                                  • 4maw Re: weekend 11.09.09, 12:17

> 4maw
                                                    >
                                                    > pisze Ci maila:)

ok
                                                  • exuprad Re: weekend 11.09.09, 11:57
                                                    a w rilu nie jesteście cichymi nerdami ? czy nie zanudzicie się na
                                                    śmierć ? :)
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 11:58
                                                    w rilu jestesmy tacy sami jak tu
                                                    albo jeszcze lepsi!:D
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 12:06
                                                    exuprad napisał:

> a w rilu nie jesteście cichymi nerdami ? czy nie zanudzicie się na
                                                    > śmierć ? :)

My ze soba? Nigdy...
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 11:57
                                                    oczywiscie!!!! :-D
                                                  • exuprad Re: weekend 11.09.09, 12:03
                                                    to zróbcie lajf strima z impry :D
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 12:05
                                                    lacza tego "nie zniesą" :-D
                                                  • miszkowce_dwa Re: weekend 11.09.09, 12:33
                                                    Trochę mi przycięło neta i musiałem nadrabiać zaległości :)

A może mianujemy Exu specem od PR naszego gangu? Bo to super pomysł
                                                    jest z tym strimem. :> Wreście pokażemy, że nie jesteśmy nerdami!!!

PS. Tora będzie miała zapasowe baterie do myszki czy mam swoje
                                                    przynieść? :)
                                                  • exuprad Re: weekend 11.09.09, 12:37
                                                    żeby zrobić wam dobry PR nie wystarczy sam stream :)

proponuje na początek kilka eventów ze schroniska dla zwierząt, domów
                                                    dziecka etc.
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 12:40
                                                    exuprad napisał:

> żeby zrobić wam dobry PR nie wystarczy sam stream :)
                                                    >
                                                    > proponuje na początek kilka eventów ze schroniska dla zwierząt, domów
                                                    > dziecka etc.

Ale my gang jestesmy, to sie chyba jakos taaaak nie wpisuje w profil dzialanosci :)
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 12:39
                                                    miszkowce_dwa napisał:

> Trochę mi przycięło neta i musiałem nadrabiać zaległości :)
                                                    >
                                                    > A może mianujemy Exu specem od PR naszego gangu? Bo to super pomysł
                                                    > jest z tym strimem. :> Wreście pokażemy, że nie jesteśmy nerdami!!!
                                                    >
                                                    > PS. Tora będzie miała zapasowe baterie do myszki czy mam swoje
                                                    > przynieść? :)

Myszka w kompie, wiec jak ladowarka nie siadzie, to damy rade :D
                                                  • exuprad Re: weekend 11.09.09, 12:45
                                                    Apropo tej imprezy :D Przecież żony i tak was nie puszczą :)
                                                  • 4maw Re: weekend 11.09.09, 12:48
                                                    exuprad napisał:

> Apropo tej imprezy :D Przecież żony i tak was nie puszczą :)

Zapomniałeś o mężach?
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 12:49
                                                    exuprad napisał:

> Apropo tej imprezy :D Przecież żony i tak was nie puszczą :)

A co Ty taki pewien? :D Moja mnie pusci :D
                                                  • exuprad Re: weekend 11.09.09, 12:50
                                                    Kobiety mają łatwiej ! :)
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 12:50
                                                    puszcza
                                                    sa juz zwiazane i zakneblowane w piwnicach :-D
                                                  • 4maw Re: weekend 11.09.09, 12:56

> puszcza
                                                    > sa juz zwiazane i zakneblowane w piwnicach :-D

Fajnie macie piwnice.
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 13:00
                                                    odbierzesz ten mail kobieto??
                                                  • 4maw Re: weekend 11.09.09, 13:01

> odbierzesz ten mail kobieto??

odbiorę, jak naprawię
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 13:02

> odbierzesz ten mail kobieto??

Ja????? Zaaaaraaaaaa ...
                                                    bo przy garach stoje :D
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 13:03
                                                    tora83 napisała:

> wustyle_reaktywacjaaaaa napisał:
                                                    >
                                                    > > odbierzesz ten mail kobieto??
                                                    >
                                                    > Ja????? Zaaaaraaaaaa ...
                                                    > bo przy garach stoje :D

Aaaa niee ja :) To nie zawracaj glowy :P
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 13:06
                                                    4maw
                                                    musze jej mape wyslac jak dotrzec na zlot gang bang
                                                  • miszkowce_dwa Re: weekend 11.09.09, 13:10
                                                    Wu, mie też, mie też ;)
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 13:12
                                                    do Ciebie to zadzwonie ;-)
                                                  • tora83 Re: weekend 11.09.09, 13:16
                                                    A mnie tez mape wyslesz? :D
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 13:17
                                                    oczywiscie!:D
                                                  • 4maw Re: weekend 11.09.09, 13:22
                                                    tora83 napisała:

> A mnie tez mape wyslesz? :D

Po sąsiedzku też chcę mapę.

P.S. Wreszcie odebrałam
                                                  • exuprad Re: weekend 11.09.09, 13:43
                                                    tez bym chętnie wpadł, ale jutro mam wieczór kawalerski ;D

tak, tak, kolejny przegraniec :D
                                                  • miszkowce_dwa Re: weekend 11.09.09, 13:51
                                                    Ale na Pikniku będziemy mieć swój stolik? :)))
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 13:52
                                                    raczej bunkier :-D
                                                  • exuprad Re: weekend 11.09.09, 13:00
                                                    chodziło chyba bardziej o box niż o piwnicę :)
                                                  • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: weekend 11.09.09, 13:02
                                                    o totototototo
    • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: PROŚBA DO ADMINISTRATORA FORUM O USUNIĘCIE SP 11.09.09, 13:52
      97
    • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: PROŚBA DO ADMINISTRATORA FORUM O USUNIĘCIE SP 11.09.09, 13:53
      98
    • wustyle_reaktywacjaaaaa Re: PROŚBA DO ADMINISTRATORA FORUM O USUNIĘCIE SP 11.09.09, 13:53
      99
      100!!! KRUL!!! :-D
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka