student6
26.05.07, 18:26
Jechałem dziś klimatyzowanym busikiem - takim na 15 osób. Trasa z Radzymina
do Warszawy mijała szybko. Prawie żadnych przystanków po drodze. Podróż do DT
Centrum zajęła mi ok. 30 minut.
I wtedy się obudziłem...
Od debaty z burmistrzem minęły już 2 m-ce, to wtedy padły słowa, że na
terenie naszej gminy będzie usprawniona komunikacja (małe szybkie busiki,
tańsze bilety).
Tymczasem wciąż jeździmy starymi gruchotami (tzw. BYDŁOWOZAMI). Bilety wziąż
drogie.
Tymczasem u naszych sąsiadów w Markach dochodzą 2 nowe linie: 732 i nocna N61.
Czy władze Radzymina podjęły temat komunikacji nocnej w naszym mieście