balbinia
20.06.04, 19:38
Polecam. Bardzo nietypowy film, trzymajacy w napieciu. Nie wiadomo, co sie
wydarzy za chwile, pomimo, ze akcja dzieje sie caly czas w hyper-quadratach :)
Na pewno spodoba sie wizjonerom, milosnikom wirtualnego swiata i
psychotrillerow.