Dodaj do ulubionych

CUBE 2 - Hypercube

20.06.04, 19:38
Polecam. Bardzo nietypowy film, trzymajacy w napieciu. Nie wiadomo, co sie
wydarzy za chwile, pomimo, ze akcja dzieje sie caly czas w hyper-quadratach :)
Na pewno spodoba sie wizjonerom, milosnikom wirtualnego swiata i
psychotrillerow.
Obserwuj wątek
    • braineater Re: CUBE 2 - Hypercube 20.06.04, 20:00
      dopisuję się do polecanek, bo film wart uwagi acz odrobinke gorszy od
      pierwowzoru. Jest to jeden z nielicznych przykładów jak można wykorzystać
      znajome widzowi wzorce i poprzekładać je w taki sposób by nikogo nie pozbawić
      zaskoczenia. Fakt, że na samą czołówkę dwójki poszło pewnie tyle samo pieniędzy
      co na jedynkę, nie oznacza na szczęście, że większa kasa zabiła film - jest on
      co prawda bardziej komercyjny vel bardziej przystępny, niż pierwowzór, ale
      nadal jest to dobry film...
      Pozdrowienia:)
    • karmilla Re: CUBE 2 - Hypercube 05.07.04, 15:15
      Hmmm mam dokładnie odwrotne wrażenie - jedynką byłam zachwycona, ale dwójka to
      imo, przerost formy nad treścią - dzieje się dużo mniej niż w pierwszej części,
      autorom zabrakło koncepcji czym ma być ów czwarty wymiar sześcianu, brak
      ukazania zmieniających się relacji między bohaterami. W ogóle odniosłam
      wrażenie braku pomysłu na film. Nawet efekty specjalne mnienie zachwyciły.
      Odradzam.
      • Gość: monia Re: CUBE 2 - Hypercube IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.04, 19:54
        a ja z takim pytankiem(tylko sie nie smiejcie!):
        czy na tym filmie mozna sie bac?
        jesli tak to czy tak troszeczke, czy na serio?
        lol :)
        • karmilla Re: CUBE 2 - Hypercube 06.07.04, 10:59
          jeśli ktoś koniecznie chce, to może, ale nie bardzo i nie często
          to samo dotyczy śmiechu
    • Gość: Myself Re: CUBE 2 - Hypercube IP: *.elblag.dialog.net.pl 31.07.04, 00:16
      a mnie się ten film nie podobał. Jeśli Cube posiadał jakąś głębię, nawiązania
      do Kafki i pytania egzystencjalne;), to dwójka jest kompletnie płaska i
      wkurzająca. Nie podobał mi się , jak cholera:((( Tylko końcówka jest ok, bo
      myślałam sobie mściwie - chcę, żeby pozabijano wszystkich, ale zabrakło mi scen
      zabójstwa autora scenariusza i reżysera (Polak zresztą - Andrzej Sekuła:))) Być
      może film ten byłby względny, gdyby był nakręcony jako jedyny. Byłby po prostu
      przyzwoitym thrillerem. Jest jednak drugi i zdecydowanie gorszy. Howgh.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka