Dodaj do ulubionych

Chloe Sevigny

11.02.05, 18:02
Czy ktoś jest w stanie napisać mi jak wymawia się jej imię i nazwisko tej
aktorki? Bo mam ciągłe wątpliwości. Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • bimbalimba Re: Chloe Sevigny 11.02.05, 19:57
      klo sewini /z akcentem na ostanie 'i'/
      • mimi46 Re: Chloe Sevigny 11.02.05, 20:03
        Wielkie dzięki. Tak też myślałam, chociaż miałam małe wątpliwości. Pozdrawiam.
        • Gość: ania Re: Chloe Sevigny IP: 157.25.152.* 12.02.05, 13:49
          Chloe czytamy "klołi"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka