mimi46 11.02.05, 18:02 Czy ktoś jest w stanie napisać mi jak wymawia się jej imię i nazwisko tej aktorki? Bo mam ciągłe wątpliwości. Z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bimbalimba Re: Chloe Sevigny 11.02.05, 19:57 klo sewini /z akcentem na ostanie 'i'/ Odpowiedz Link Zgłoś
mimi46 Re: Chloe Sevigny 11.02.05, 20:03 Wielkie dzięki. Tak też myślałam, chociaż miałam małe wątpliwości. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Chloe Sevigny IP: 157.25.152.* 12.02.05, 13:49 Chloe czytamy "klołi" Odpowiedz Link Zgłoś