Dodaj do ulubionych

Ten Jedyny - recenzja

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.02, 21:00
wczoraj z nudow poszedlem na ten film.

Matrixowate sceny walki (miejscami smieszne - przebicie sciany itp), kiepska
fabula (np. tlumaczenie bohaterowi o multiwszechswiecie).

Myslalem, ze zobacze solidne mordobicie (Jet Li w Romeo Musi Umrzec znacznie
lepiej wypadl), a tu klasa B.
Obserwuj wątek
    • Gość: Martini Re: Ten Jedyny - recenzja IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 30.06.02, 20:58
      tez bylem na tym w kinie. musze przyznac, ze JET Li w Kiss of the Dragon lepiej
      wyszedł. The one nie jest jego najlepszym filmem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka