Dodaj do ulubionych

25 5 sezon

19.01.06, 01:25
ja jestem po pierwszym odcinku,zapowiada sie kolejny ciekawy sezon.napewno nie
zabraknie dreszczyka emocji tak jak w poprzednich sezonach.który sezon był
wg.was najlepszy?pozdrawiam fanów
Obserwuj wątek
    • Gość: Wrecekrzepki Re: 25 5 sezon IP: 195.136.112.* 19.01.06, 10:52
      "24" chyba, nie?

      Moim zdaniem 2 sezon niszczy wszystkie inne. Jest najlepszy scenariuszowo,
      zwlaszcza jesli chodzi o zwroty akcji. Chociaz w 3 i 4 tez jest duzo
      klasycznych scen (Chloe i jej M16, atak F18 na helikopter Saundersa, Curtis
      obezwladnia Mandy plomba w twarz, itd.).
    • mallina Re: 25 5 sezon 19.01.06, 16:21
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=433&w=35160128
      Gazeta.pl : Forum : Seriale

      w tym watku sa tez linki do innych dyskusji na temat piatego sezonu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka