tharkun2 19.01.06, 01:25 ja jestem po pierwszym odcinku,zapowiada sie kolejny ciekawy sezon.napewno nie zabraknie dreszczyka emocji tak jak w poprzednich sezonach.który sezon był wg.was najlepszy?pozdrawiam fanów Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Wrecekrzepki Re: 25 5 sezon IP: 195.136.112.* 19.01.06, 10:52 "24" chyba, nie? Moim zdaniem 2 sezon niszczy wszystkie inne. Jest najlepszy scenariuszowo, zwlaszcza jesli chodzi o zwroty akcji. Chociaz w 3 i 4 tez jest duzo klasycznych scen (Chloe i jej M16, atak F18 na helikopter Saundersa, Curtis obezwladnia Mandy plomba w twarz, itd.). Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: 25 5 sezon 19.01.06, 16:21 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=433&w=35160128 Gazeta.pl : Forum : Seriale w tym watku sa tez linki do innych dyskusji na temat piatego sezonu Odpowiedz Link Zgłoś