Gość: ata
IP: *.artnet.asp.poznan.pl
16.01.03, 10:08
kolejny bardzo dobry film a słabo nagłośniony - może i dobrze -
przez to może straciłby na oryginalności i wyjątkowości. Polecam
gorąco KAŻDEMU. Byłam mile zaskoczona klimatem w jaki wprowadza
hisotria staruszka i jego podróż - ludzie których spotyka. Do
tego jeszcze świetna muzyka!!!! Tylko powiem jedno - najlepiej
oglądać w kinie gdzie można wejść w film całym sobą - tutaj
warto. Na małym ekranie można nie zauważyć tej niezwykłej
zwyczajności.