Dodaj do ulubionych

Shrek-prosba

17.11.06, 01:55
Szukam melodii ze shreka,na plytach ktore sa dostepne na rynku niestety jej
nie ma...
Chodzi mi o ta melodie ktora leci na samym poczatku 1 czesci filmu,gdy Shrek
czyta ksiazke o ksiezniczkach zamknietych w wierzy...Muzyka leci w tle,czy
ktos mogl by mi pomoc ja gdzies znalezc??Bardzo bylabym wdzieczna!
Obserwuj wątek
    • mon.dan Re: Shrek-prosba 17.11.06, 12:40
      www.empik.com/showobject.jsp?objectId=18209¤tCategory=2040200
      • zareczona13 Re: Shrek-prosba 28.11.06, 16:28
        niestety nie ma tam tej sciezki...
        • Gość: portalu Re: Shrek-prosba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.06, 18:33
          Zareczona, to po co odpowiadasz?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka