IP: 213.195.180.* 09.04.03, 16:02
Jestem właśnie w trakcie czytania powieści "Godziny". Bardzo
dobra, głęboka. Pisana z prawdziwą pasją, wciągająca. Umieram z
ciekawości, co będzie na ostatniej stronie...
Obserwuj wątek
    • Gość: małgorzata Re: Godziny IP: *.coig.katowice.pl 10.04.03, 19:08
      Jeśli myślimy o życiu, miłości, śmierci i o porażającym lęku
      kiedy nie jesteśmy w stanie wybrać właściwego sobie stanu
      przeżywania, bo nie łatwo jest albo w ogóle nie można odnaleźć
      sensu istnienia własnego, mając świdomość że jest ono naznaczone
      koniecznością końca, dobrze że można zobaczyć taki film.
    • Gość: Tomasz Re: Godziny IP: 213.25.61.* 12.04.03, 10:16
      Nie umieraj, pomogę Ci: na ostatniej stronia ona najpierw
      morduje tamtą, a potem podcina sobie żyły.
      • Gość: Baisha Re: Godziny IP: *.pruszkow.sdi.tpnet.pl 26.04.03, 13:29
        :'-DDDDDDD
    • duza_klucha Re: Godziny 14.04.03, 22:47
      Veni, vidi i ... szczeka mi z zachwytu opadla.

      Szedlem zupelnie bez przekonania na to "babskie kino", i
      wlasciwie robilem to tylko dla zony (wyjscie razem do kina jest
      wartoscia sama w sobie). A w rezultacie okazalo sie to byc dla
      mnie waznym wydarzeniem.

      Film niemal bez akcji - kompozycja, ktorej kolejne kawalki
      odslaniaja sie z biegiem czasu. A trzyma w napieciu .

      Wyszedlem z kina z poczuciem, ze film dotknął "istoty rzeczy".

      Lece do ksiegarni po ksiazke.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka