Gość: Kanior IP: *.chello.pl 08.07.03, 20:32 To jest naprawdę straszny gniot. nie warto tego nawet oglądać. Latka lecą, a Sylvester Stallone ani myśli zagrać w czymś lepszym. A szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj