Dodaj do ulubionych

Linda znowu w bardzo męskiej roli!

IP: *.riz.pl 06.08.08, 17:34
Mjr. Sucharski!
Obserwuj wątek
    • Gość: sok Linda znowu w bardzo męskiej roli! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.08, 17:35
      CHYBA SUCHARSKIEGO !!!!!
    • Gość: Obserwator Linda znowu w bardzo męskiej roli! IP: *.58.jawnet.pl 06.08.08, 17:40
      ech... Kucharskiego :(
      Henryk Sucharski się ów jegomość nazywał, który po 48 godzinach obrony został odsunięty przez część oficerów od dowodzenia.

      popraw, Szanowny Autorze, newsa czym prędzej, coby dziatwa głupot nie chłonęła ;-)
      • Gość: fds Kucharski czy Sucharski? IP: 80.54.10.* 06.08.08, 17:44
        Chciałbym mieć nadzieję,że to literówka... Jednak K i S leżą na
        przeciwnych stronach klawitury.
      • Gość: breslauer maly epizodzik IP: *.telsat.wroc.pl 06.08.08, 19:39
        czyli epizod w filmie
    • cloclo80 Re: Linda znowu w bardzo męskiej roli! 06.08.08, 17:52
      Jak się Linda schleje to przynajmniej będzie wyglądać wiarygodnie.
    • Gość: mg Linda znowu w bardzo męskiej roli! IP: *.szczecin.mm.pl 06.08.08, 18:23
      BŁĄD!!! major Sucharski a nie Kucharski !!!
    • Gość: Poszedl Linda znowu w bardzo męskiej roli! IP: *.eranet.pl 06.08.08, 18:39
      Chyba Sucharskiego??? Czyżby dziennikarz po giertychowej maturze??
      • kapitan.kirk Re: Linda znowu w bardzo męskiej roli! 06.08.08, 19:32
        No jakże? Słynny major Kucharski - ten co bronił placówki
        Mesterplatte koło Bdańska przed wojskami Adolfa Fitlera. Bardziej
        znanym polskim bohaterem wojennym jest chyba tylko Badeusz
        Pościuszko...

        Śmichy śmichami, a żenada żenadą :-/

        Pzdr
    • mj.tuning Linda znowu w bardzo męskiej roli! 06.08.08, 19:40
      Film już wniósł coś nowego. Dowiadujemy się, że obroną dowodził Henryk
      Kucharski. Brawo.
      • Gość: rozbawiony Kulą w płot. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.08, 20:47
        Nie ironizuj kolego, bo ostatnie informacje historyków wskazują, że
        prawdopodobnie tak właśnie było.
    • Gość: Jaro Mjr Sucharski IP: *.acxiom.com 06.08.08, 19:50
      Niech autor nauczy sie troch historii, a potem robi copy paste z
      innego portalu. To Mjr Sucharski, a nie Kucharski dowodzil obrona
      Westerplatte.
      • Gość: Leszek Re: Mjr Sucharski IP: *.173.11.48.tesatnet.pl 06.08.08, 20:47
        Obroną dowodził kpt. Dąbrowski. Major Sucharski został odsunięty od
        dowodzenia przez własnych oficerów.
      • Gość: Leszek Re: Mjr Sucharski IP: *.173.11.48.tesatnet.pl 06.08.08, 20:52
        Też by się Tobie kolego przydała lekcja historii. Z tym dowodzeniem
        Sucharskiego było nie tak jak piszesz. Dowódcą to on był do
        pierwszego ataku niemców i podczas kapitulacji. Cały środek to było
        jego załamanie nerwowe i internowanie przez oficerów w koszarach.
        Dowódcą był kapitan Dąbrowski. To był prawdziwy bohater Westerplatte.
        • Gość: gari Re: Mjr Sucharski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.08, 08:13
          > Też by się Tobie kolego przydała lekcja historii. Z tym dowodzeniem
          > Sucharskiego było nie tak jak piszesz.

          Tylko o tym mówi się dopiero od kilku lat. Przedtem w szkołach uczono oo
          bohaterskim Sucharskim, a nie każdy musi śledzić co się dzieje w nauce.
    • Gość: PP Linda znowu w bardzo męskiej roli! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.08, 19:59
      Chyba SUCHARSKIEGO!!!!! :D:D:D:D
    • pawana1 Kpina. 06.08.08, 20:01
    • Gość: gość: mietek Linda znowu w bardzo męskiej roli! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.08, 20:11
      to bedzie jakiś film fantasy?
    • Gość: xella Linda znowu w bardzo męskiej roli! IP: *.82.174.89.cable.satra.pl 06.08.08, 20:13
      Ten, kto to napisał ten "artukuł" głupotą przewyższył nawet Jolę
      Rutowicz... zasługuje na to, żeby wyrzucić go z redakcji na zbity
      p***k !
    • Gość: Leszek Linda znowu w bardzo męskiej roli! IP: *.173.11.48.tesatnet.pl 06.08.08, 20:44
      Najwyższy czas nakręcić nowe WESTERPLATTE. Stary film z 1967 roku
      strasznie fałszuje historię. Wszak prawie wszyscy już wiedzą, że
      major Sucharski przeżył załamanie nerwowe i chciał się poddać zaraz
      po pierwszym niemieckim ataku. Dowodzenie przejął jego zastępca,
      kapitan Dąbrowski. Oddał je Sucharskiemu dopiero tuż przed
      kapitulacją.
      • Gość: bezportek Ja tam nie wiem, nie jestem wszyscy IP: *.unassigned.ntelos.net 07.08.08, 00:18
        Major Sucharski rozsadnie i bez egzaltacji chcial poddac placowke.
        I mial racje po stokroc. Znaczenie militarne Skladnicy bylo zadne,
        obrona bez sensu, straty niczym nie usprawiedliwione. Jedyni, ktorzy
        skorzystali na tym "bohaterskim" oporze, to marynarze ze Schleswig-
        Holsteina, ktorzy pocwiczyli sobie strzelanie do celu.
        A lato bylo piekne tego roku...
        • Gość: Zbylut Re: Ja tam nie wiem, nie jestem wszyscy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.08, 08:56
          Obrona Westerplatte miala jednak spore znacznie militarne - polska
          placówka angażowała bardzo duże siły niemieckiej brygady Eberhadta,
          dzięki temu wojskom niemieckim zupełnie nie wiodło się na gdyńskim
          kierunku ataku.
          Dopiero po upadku Westerplatte, po przerzuceniu dodtakowyl sił,
          Niemcy wzmogli nacisk na Gdynie, upadek Gdyni 14 wrzesnia, pięć dni
          później upadek Kępy Oksywskiej

          O propagandowym znaczeniu Westerplatte też sporo można powiedzieć
    • yan-mar Linda znowu w bardzo męskiej roli! 06.08.08, 21:45
      jak długo jeszcze debile i bezmózgi będą pisać artykuły w Gazecie?
      czy ten kretyn autor skończył w ogóle podstawówkę?
    • Gość: N.N. Linda znowu w bardzo męskiej roli! IP: 213.92.149.* 06.08.08, 22:36
      No mocną postać to raczej nie stworzy grając H. Sucharskiego, bo jak już
      wiadomo do twardzielów to on nie należał.
    • Gość: bolo_pisu_nie_kolo jaki konflikt poczytajcie relacje uczestnikow IP: 213.42.21.* 07.08.08, 06:06
      major socharski zalamal sie nerwowo obrona dowodzil
      kapitan Franciszek Dąbrowski.
    • Gość: pies Co on quwa wie o Westerplatte? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.08, 09:34
      • Gość: Tajski ambasador Re: Co on quwa wie o Westerplatte? IP: *.uml.lodz.pl 07.08.08, 11:41
        a z takim ryjem to kim on moze być? eghr.. Tajem? :)
    • Gość: kondor Linda znowu w bardzo męskiej roli! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.08, 11:49
      To Krzyżaków nie będzie robił
    • Gość: major Kucharski Re: Linda znowu w bardzo męskiej roli! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.08, 11:56
      nie chce mi się do was strzelać
      • Gość: ja?radomskie! Re: Linda znowu w bardzo męskiej roli! IP: *.uml.lodz.pl 07.08.08, 12:30
        - Jak Pan to zrobi?
        - A pozabijam ich wszystkich.

        -Masz zabić każdego uzbrojonego SSmana zanim on mnie zabije
        rozumiesz?!

        -Spudłowałeś z takiej odległosci?
        -I to jest k...a skandal.
    • Gość: anka Linda znowu w bardzo męskiej roli! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.08, 12:35
      Ludzie!!!! Na Westerplatte nie było majora Kucharskiego tylko
      Sucharski! Troche szacunku dla naszych bohaterów. I nie tłumaczcie
      sie literówkami
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka