Dodaj do ulubionych

Wiem którzy zdradzają - prosty schemat

21.07.10, 22:00
Widzę, że na forum mężczyzna mężczyźni są w mniejszości więc zapodam temat
specjalnie dla kobiet. Otóż na podstawie wizji lokalnej znalazłem klucz na
podstawie którego można łatwo oszacować który mężczyzna będzie zdradzał swoją
żonę, a który nie!

Proste jak r**nie :)

Jeżeli kobieta trzyma swojego samca na krótkiej smyczy, że ten praktycznie nie
może pojechać sobie z kumplami nad jezioro, na ryby, wyjść w piątek po pracy z
kumplami żeby się upić, itd. to na bank kiedy ten jej pies będzie miał
pierwszą lepszą okazję zamoczyć poza domem to skorzysta z tej okazji nawet z
największym pasztetem.

Ci co wychodzą do kumpli średnio 3 razy w tygodniu nie zdradzają. Komentują
mięso na ulicy, cieszą oczy widokiem golizny ale nie sięgają po więcej i nie
zaczepiają, podrywają i nie konsumują.

Proste drogie panie!

PS. Oczywiście mogą się zdarzyć wyjątki jak od każdej reguły, ale jest to
niewielki procent rzadko spotykany w naturze.
Obserwuj wątek
    • anka_cyganka35 Re: Wiem którzy zdradzają - prosty schemat 22.07.10, 11:00
      to w takim razie mój maż należał do wyjątków hm ciekawe ile sie ich znajdzie
    • facettt I dlatego - gdy ma sie kochanke 22.07.10, 11:35
      nalezy spotykac sie z nia regularnie, np. w we wtorki i piatki

      - gdyz zona jest wtedy swiecie przekonna, ze idzie sie do przyjaciol
      na umowionego brydza :)
      • sikor0 Re: I dlatego - gdy ma sie kochanke 22.07.10, 23:52
        ja jednak myślę że ta I grupa rzadziej zdradza, może jak już się zerwie ze
        smyczy to na dobre i odejdzie ale jednak sam akt występuje znacznie rzadziej...

        był ostatnio dobry (zupełnie odwrotny)post o samcu Alfa - sorry nie mogę teraz
        znaleźć
    • zonka77 Re: Wiem którzy zdradzają - prosty schemat 23.07.10, 14:17
      Jeśli mowa o prolu i buraku to faktycznie - uchlać się raz w tygodniu musi i
      komentować mięso na ulicy również. Tyle że tacy macho mają zazwyczaj odpowiednio
      głupie baby u boku więc te trzymają ich na syczy i robią chryje o wypite piwo
      czy papierosa i łudzą się ze zabraniając swoim prostakom niezbędnych im do życia
      czynności utrzymają ich dłużej przy sobie. Więc tacy panowie szukają pociechy u
      innych - nieważne u kogo, byle zamoczyć.
      W sumie faktycznie w odniesieniu deo tej części społeczeństwa masz rację ;)
      • wiosnajuzjest bardzo prosty 31.07.10, 01:31
        zonka77 napisała:
        > Jeśli mowa o prolu i buraku to faktycznie - uchlać się raz w tygodniu musi i
        > komentować mięso na ulicy również. Tyle że tacy macho mają zazwyczaj odpowiedni
        > o
        > głupie baby u boku więc te trzymają ich na syczy i robią chryje o wypite piwo
        > czy papierosa i łudzą się ze zabraniając swoim prostakom niezbędnych im do życi
        > a
        > czynności utrzymają ich dłużej przy sobie. Więc tacy panowie szukają pociechy u
        > innych - nieważne u kogo, byle zamoczyć.
        > W sumie faktycznie w odniesieniu deo tej części społeczeństwa masz rację ;)


        nic dodac nic ujac-"w odniesieniu do pewnej czesci spoleczenstwa"-
        trafione Zonka 77!
    • daga1974 Re: Wiem którzy zdradzają - prosty schemat 23.07.10, 15:22
      ten_co_ma_racje napisał:

      >
      > Proste drogie panie!
      >

      >
      > jakie to wszystko proste , no ...:-)
      • kiniusia300 .troche z innej beczki 24.07.10, 12:56
        Jestm młodą osobą.Mam dopiero niespełna 23 lata ale za sobą juz
        niemały bagaż doświadczeń-oczywiście mówie o tych
        negatywnych.Niezależnie od tego w jaki sposob sie zachowuje faceci
        robią mnie w balona.Mam za sobą 2 letni związek z facetem 6 lat
        starszym ode mnie który mając u mnie wszystko czego dusza zapragnie
        szukał wrażen u ...moich bliższych i dalszych znajomych z róznym
        skutkiem.Mieszkał ze mną, w moim mieście wiec głownie jego łowy
        dotyczyły mojego kręgu.Byłam czesto zaborcza ale od początku dawał
        mi ku temu powodu.Podsycał moją zazdrość i zawsze pozostawiał nute
        niepewności.Kolejny mój krótkotrwały związek zakończył się fiaskiem
        z przyczyn pewnie wielu kobietom znanych: mianowicie nieróbstwo
        lenistwo brak ambicji perspektyw i zero wyrzeczeń w jakimkolwiek
        kierunku.Jestem tak zmeczona rozczarowana że nie mam ochoty juz na
        żadnego faceta.Zamykam sie w pracy,bo tylko to ma dla mnie jakis
        sens.Pozdrawiam wszystkie naiwne kobiety ;)
        • krepso Re: .troche z innej beczki 31.07.10, 00:39
          No to na pewno nie mnie, bo naiwna nie jestem.
          Mam 27 lat, a jeszcze zaden mnie nie oszukal(chociaz oczywiscie probowali),bo
          nie wchodze w relacje z tym podgatunkiem.
          Ale masz racje, oni maja nas za idiotki, bo tak sie nauczyli od tych o
          ku...kich wartosciach.
          Zawsze powtarzam, ze im trzeba stawiac wymagania, a nie tylko ulegac, bo pozniej
          jak sie ujawnia ich prawdziwe oblicze, to przynajmniej wyjdzie kobieta z tego z
          godnoscia...
    • wiosnajuzjest Re: Wiem którzy zdradzają - prosty schemat 31.07.10, 01:41
      ten_co_ma_racje napisał:
      > Widzę, że na forum mężczyzna mężczyźni są w mniejszości więc zapodam temat
      > specjalnie dla kobiet. Otóż na podstawie wizji lokalnej znalazłem klucz na
      > podstawie którego można łatwo oszacować który mężczyzna będzie zdradzał swoją
      > żonę, a który nie!
      >
      > Proste jak r**nie :)
      >
      > Jeżeli kobieta trzyma swojego samca na krótkiej smyczy, że ten praktycznie nie
      > może pojechać sobie z kumplami nad jezioro, na ryby, wyjść w piątek po pracy z
      > kumplami żeby się upić, itd. to na bank kiedy ten jej pies będzie miał
      > pierwszą lepszą okazję zamoczyć poza domem to skorzysta z tej okazji nawet z
      > największym pasztetem.
      >
      > Ci co wychodzą do kumpli średnio 3 razy w tygodniu nie zdradzają. Komentują
      > mięso na ulicy, cieszą oczy widokiem golizny ale nie sięgają po więcej i nie
      > zaczepiają, podrywają i nie konsumują.
      > > Proste drogie panie!
      > > PS. Oczywiście mogą się zdarzyć wyjątki jak od każdej reguły, ale jest to>
      niewielki procent rzadko spotykany w naturze.


      ten post brzmi jak chec usprawiedliwienia tego co sie zdarzylo,
      lub ma zdarzyc sie wkrotce...
      twoja srednia wyjscia na piwo jest mniejsza niz 3 ????????
      wspolczuje
    • lidka_77 podważam 31.07.10, 17:07
      czy to, że żony ich trzymają krótko sprawia, że oni zdradzają, czy
      raczej, to, że zdradzają sprawia, że żona trzyma ich krótko ;)

      moim zdaniem nie ma reguły, wszystko zależy od człowieka, a nie od
      okoliczności czy żony.
      • czarownica77777 Re: podważam 02.08.10, 00:28
        Przykład,małżonkowie w domu+dzieci i teściowa.Spokojna, poukładana rodzinka.Żona
        nie pracuje, dba o dom, dzieci o męża.Spacerki, wycieczki w niedziele
        msza,domowe ciasto.Odwiedza ich koleżanka żony, wizyta przeciąga się do
        wieczora.Żona zgodnie z teściową każą odprowadzić koleżankę mężowi. On chętnie
        to robi wraca po godzinie i wszyscy są zadowoleni hi hi.Jak myślicie co robił
        przez ta godzine, koleżanka mieszkała 2 domy dalej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka