aqua1980 19.04.11, 21:42 Małżeństwo pana lat 31 z panią lat 46 (która ma córkę lat 20). Nic mi zresztą do tego. Ale jakoś nie daje mi to spokoju. O co tu chodzi. Hm. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
strikemaster Re: 15 lat 19.04.11, 21:44 A gdyby proporcje wieku byly odwrotne? Dałoby Ci to spokój? Odpowiedz Link Zgłoś
aqua1980 Re: 15 lat 19.04.11, 21:46 No właśnie z żalem muszę przyznać, że chyba dałoby mi. Odpowiedz Link Zgłoś
black-sandra Re: 15 lat 19.04.11, 21:47 aqua1980 napisała: > O co tu chodzi. Może o ta córkę tu chodzi :) Odpowiedz Link Zgłoś
black-sandra Re: 15 lat 19.04.11, 21:53 Przekombinowany nieco to jest Twój watek :) a z córka to był tylko żart :) Odpowiedz Link Zgłoś
poprioniony Re: 15 lat 19.04.11, 23:54 > Ale jakoś nie daje mi to spokoju. > O co tu chodzi. Moze chodzi o to, ze masz ten malomiasteczkowy nawyk pchania ryja w cudze sprawy? Odpowiedz Link Zgłoś
titta Re: 15 lat 25.04.11, 22:54 Znalam malzenstwo ona 40+ (z dwudziesto-kilku letnia corka, mezatka) on 21. Przezyli razem ponad 40 lat. Cz zawsze mosi o cos "chodzic"? Odpowiedz Link Zgłoś