19.04.11, 21:42
Małżeństwo pana lat 31 z panią lat 46 (która ma córkę lat 20).
Nic mi zresztą do tego.
Ale jakoś nie daje mi to spokoju.
O co tu chodzi.
Hm.
Obserwuj wątek
    • strikemaster Re: 15 lat 19.04.11, 21:44
      A gdyby proporcje wieku byly odwrotne? Dałoby Ci to spokój?
      • aqua1980 Re: 15 lat 19.04.11, 21:46
        No właśnie z żalem muszę przyznać,
        że chyba dałoby mi.
    • black-sandra Re: 15 lat 19.04.11, 21:47
      aqua1980 napisała:

      > O co tu chodzi.

      Może o ta córkę tu chodzi :)
      • aqua1980 Re: 15 lat 19.04.11, 21:49
        Nie no, to by było nieco przekombinowane.
        • black-sandra Re: 15 lat 19.04.11, 21:53
          Przekombinowany nieco to jest Twój watek :) a z córka to był tylko żart :)
    • bmwracer Re: 15 lat 19.04.11, 23:18
      Cos jak Demi Moore?
    • poprioniony Re: 15 lat 19.04.11, 23:54
      > Ale jakoś nie daje mi to spokoju.
      > O co tu chodzi.

      Moze chodzi o to, ze masz ten malomiasteczkowy
      nawyk pchania ryja w cudze sprawy?
    • titta Re: 15 lat 25.04.11, 22:54
      Znalam malzenstwo ona 40+ (z dwudziesto-kilku letnia corka, mezatka) on 21. Przezyli razem ponad 40 lat. Cz zawsze mosi o cos "chodzic"?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka