Gość: Beata
IP: proxy / *.gorzow.mm.pl
23.10.02, 22:31
Mój 19 letni chłopak jest bardzo dojrzały jak na swój wiek. Bardzo mi się
spodobał i postanowiłam go zdobyć. Zanim go poznałam byłam z facetam 30-
letnim,(inteligętny,oczytany tak jak ja, studia germanistyczne). Niestety
okazało się niedojrzały. Co o tym sądzicie?