01.06.05, 09:36
Witam. Chciałabym zasięgnąć porady odnośnie spirali hormonalnej. Czy macie
jakieś doświadczenia z nią związane?
Obserwuj wątek
    • awujotka Re: MIRENA 04.06.05, 14:11
      Ja założyłam w marcu. Podczas pierwszego m-ca miałam kilka dni plamienia, okres jest skąpy, bezbolesny. Nie odczuwam żadnych dolegliwości. Koszt to w sumie 1000 zł (600 wkładka + 400 założenie). Jak narazie jestem bardzo zadowolona, choć nie było łatwo mnnie przekonać do "noszenia" spirali. Pozdrawiam
    • emilka_72 Re: MIRENA 06.06.05, 09:23
      Dzięki za info. Ja też nie bardzo jestem przekonana do spirali, ale z przyczyn
      zdrowotnych nie mogę tabletek.
      Miłego dnia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka