emilka_72 01.06.05, 09:36 Witam. Chciałabym zasięgnąć porady odnośnie spirali hormonalnej. Czy macie jakieś doświadczenia z nią związane? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
awujotka Re: MIRENA 04.06.05, 14:11 Ja założyłam w marcu. Podczas pierwszego m-ca miałam kilka dni plamienia, okres jest skąpy, bezbolesny. Nie odczuwam żadnych dolegliwości. Koszt to w sumie 1000 zł (600 wkładka + 400 założenie). Jak narazie jestem bardzo zadowolona, choć nie było łatwo mnnie przekonać do "noszenia" spirali. Pozdrawiam Odpowiedz Link
emilka_72 Re: MIRENA 06.06.05, 09:23 Dzięki za info. Ja też nie bardzo jestem przekonana do spirali, ale z przyczyn zdrowotnych nie mogę tabletek. Miłego dnia. Odpowiedz Link