10.05.07, 21:18
www.emea.europa.eu/humandocs/PDFs/EPAR/vaniqa/021201pl1.pdf
www.emea.europa.eu/humandocs/PDFs/EPAR/vaniqa/H-325-PI-pl.pdf
Co o tym sadzicie??
Obserwuj wątek
    • aniuch23 Re: Vaniqa 11.05.07, 13:33
      mysle ze watro sprawdzic co to za produkt :) byloby swietnie jakby pomagał :) moze kiedys wymysla cos nie tylko do twarzy ale na cale cialo :) w koncu mamy XXI wiek ;)
        • kara_qq Re: Vaniqa 18.05.07, 21:05
          dziewczynki, dzisiaj byłam u gina, i on sam mi napomknął, że jest juz taki lek,
          że "bardzo ładnie radzi sobie z buźką" i jest pod tym względem lepszy od laseru,
          że laser może uszkodzic całą cebulke, a może połowe, a może zostawić 10%, i te
          włoski i tak odrastają, a ten krem właśnie chemicznie i nie odwracalnie niszczy
          ten mieszek włosowy, i podobno naprawde trwale usuwa owłosienie. A można go
          stosować tylko na twarzy - bo nie wolno go używać na większe partie ciała - tak
          mi to wytłumaczył... Wypisał mi recepte, ale powiedział że można to dostać tylko
          w Belgii i Francji. Ciekawe, może naprawde będzie jakaś rewolucja, i chociaż to
          się okaże SKUTECZNE, a potem jużtylko krok do wynalezienia takiego samego kremu
          na całe ciało, pozostaje nadzieja... To tyle, chciałam sie podzielić tym, czego
          sie dzisiaj dowiedziałam. Pozdrawiam was serdecznie .
            • kara_qq Re: Vaniqa 20.05.07, 11:46
              Nie można na inne partie ciała, tzn na duże partie ciała, bo tylko
              jakaśokreślona dopuszczalna ilość może być wchłonięta przez organizm, żeby nie
              było żadnych poważnych skutków, ja tak to zrozumiałam, bo wiadomo to jest
              chemia, jakieś świństwo, a nie kremik nawilżający... :(( A co do recepty,
              skontaktowałam sie juz ze znajomą, która mieszka zagranicą, powiedziała ze
              zorientuje sie w poniedziałek w aptece, czy będą oni honorować polskąreceptę
              (wtedy jej prześlę), a jesli nie, to ona pojdzie do lekarza i ten jej wypisze
              ichniejszą receptę (bo ponoć z tym nie ma tam problemu); niewiem zobaczymy co z
              tego wszystkiego wyniknie, będę was informować. Fakt ze jestem zdecydowana na
              zakupienie tego kremu, ale mysle ze jak juz bede go miala w domu, to i tak sie
              jeszcze kilka razy zastanowie, czy zaczne go używać...
                • kara_qq Re: Vaniqa 17.04.09, 13:15
                  Hej! Po dłuuuugiej nieobecności, postanowiłam odpisać. Powyżej w którymś poście (maj 2007 :/) pisałam, że zamierzam spróbować kremu Vaniqua. Więc może od początku, krem załatwiałam w taki sposób, że umawiałam się z panem kierowcą autokaru jeżdżącego do belgii na to, że mi poprostu ten krem w tamtejszej aptece zakupi. Tu w gre oczywiście wchodzi kwestia zaufania, ale trafiłam na równego człowieka. Raz poprosiłam znajomą, która mieszka za granicą, ale jej wścibskość niestety nie znała granic :/
                  Co do skutków, gdy początkowo używałam kremu regularnie, 2 razy dziennie, to efekty były ładne, włoski ktore wcześniej depilowałam, nie odrastały, no.. może odrastały delikatnie i musiałam je wydepilować po po pół roku... nie wiem jak dokładnie to opisać, generalnie byłam zadowolona, ale gdy przestałam kremu używać, włoski odrosły i rosną jak kiedyś... więc efekt nie jest "trwały" jak to ktos powiedzial, jest doraźny, ale... chyba i tak warto.
                  Pozdrawiam i życzę powodzenia!
                  • carola29 Re: Vaniqa 24.04.09, 16:42
                    Ja również zaczęłam urzywać tego kremu. Musiałam czekać rok czasu bo byłam w
                    ciąży. Efektów narazie nie widzę ale mam nadzieję że niebawem będzie lepiej i
                    dam znać zeby inni tez mogli sprobowac.
                    • antuanette1 Re: Vaniqa 13.10.10, 20:47
                      dziewczyny, Vaniqua jest już na szczęście dostępna w Polsce. Nie trzeba już sprowadzać z zachodu. Nie jestem pewna póki co co do ceny, ale postaram się dowiedzieć. W każdym razie jest to dobra informacja, bo ponoć wiele osób go sprowadzało z Francji, czy Niemiec.
                        • antuanette1 Re: Vaniqa 29.10.10, 20:56
                          Dzięki :) W sumie jak się porówna te cenę z depilacją laserową, która przy swojej cenie nie jest tak trwała, to wychodzi całkiem nieźle. Oczywiście najlepiej pewnie stosować tandem - depilacja laserowa oraz Vaniqa.
                            • antuanette1 Re: Vaniqa 27.12.10, 19:29
                              No tak, tylko czasami zdarza się tak, że hormony wyglądają, że są w porządku a problem istnieje. Wiele osób by się w takiej sytuacji zastanowiło, czy warto dodatkowo pakować w siebie hormony. Mnie by bardziej odpowiadała depilacja i wzmacnianie jej Vaniqą.
                          • paparelek Re: Vaniqa 05.10.12, 11:25
                            Hej dziewczyny!
                            Ja korzystam z kremu i jestem zadowolona. To prawda, jak przestałam to znowu zaczeły odrastać, ale tak samo było po laserze, więc już wolę ten krem. Dość drogi, ale porównam do usuwania laserowego to wychodzi podobnie jak nie lepiej i przynajmniej nie muszę biegać po salonach kosmetycznych tylko sama w domku sobie aplikuje :)
                            Czy można dostać ten krem w Polsce? Wiele dziewczyn pisze, że sprowadza krem z zagranicy jakimiś dziwnymi sposoabmi, a ja go po prostu kupuje w aptece internetowej: www.121doc.pl/vaniqa.html
                            Szybko wysyłają, a receptę wypisuje lekarz przez internet, więc nie ma z tym problemu
                            • 505kasia Re: Vaniqa 02.12.12, 00:37
                              Dziewczyny, kupuje Vaniqe od jakiegoś roku w Warszawie w aptece przy ul Lasek Brzozowy 1, bez recepty za 345.22zł.. bez kombinowania za granicą.. działa, jestem baaaardzo zadowolona!!
                              • 0pyska Re: Vaniqa 06.01.13, 16:42
                                Hej, na pomorzu niestety nie ma Vanique w aptekach, byłaby taka możliwość, że mogłabyś mi kupić ja w Wawie i wysłać za pobraniem?
                              • joanna006 Re: Vaniqa 19.01.13, 12:55
                                Ja także bardzo prosiłabym abyś kupiła mi ten krem i wysłała. U mnie w aptekach nie sprzedają bez recepty a endokrynolog nie ma pojęcia o tym kremie i nie chce wypisać recepty :( Pomóż, proszę!!!
                                • katrin-gwiazda Re: Vaniqa 21.01.13, 19:13
                                  Hej dziewczyny!
                                  Jestem z wawki i wiem co to za utrapienie z tymi włoskami. Jak potrzebujecie to mogę wam pomóc i wysłać ten kremik piszcie na priv albo katrin-gwiazda(małpka)wp.pl cena w mojej aptece 365.00 zł
                              • katrin-gwiazda Re: Vaniqa 21.01.13, 19:02
                                Hej dziewczyny!
                                Jestem z wawki i wiem co to za utrapienie z tymi włoskami. Jak potrzebujecie to mogę wam pomóc i wysłać ten kremik piszcie na priv albo katrin-gwiazda(małpka)wp.pl cena w mojej aptece 365.00 zł
                              • malakara Re: Vaniqa 10.02.13, 11:20
                                Witam
                                Ja też jestem z Wa-wy i chciałam upewnić się czy w aptece przy ul. Lasek Brzozowy 1 można nadal kupić Vaniqa bez recepty?
                                Wystarczy po prostu przyjść, poprosić o krem i już? Czy farmaceutka nie będzie pytała o receptę?
                                Z góry dziękuje za odpowiedź
                                • 505kasia Re: Vaniqa 27.02.13, 22:09
                                  dawno mnie nie było, ale śpieszę donieść, że w aptece przy Lasku Brzozowym, nie ma już vaniqi... powiedzieli, że producent się wycofał z Polski i tyle... można go sprowadzić jako import docelowy, ale trochę z tym zachodu i trzeba by pogadać z dermatolog, która musi to wypisać. potrzebny też podpis wojewódzkiego konsultanta dermatologii, a potem do ministerstwa zdrowia. brzmi zawile, ale lekarze podobno wiedzą co i jak. ja na razie zamówiłam w aptece internetowej 121doc.pl, kosztuje 495 + przelew do UK, ale szybka dostawa chociaż. gdyby któraś z Was miała namiary na stołeczną aptekę, w której jeszcze jest vaniqa, to teraz ja z kolei poproszę o wiadomości. przykro mi, że nie zdążyłam pomóc...:-((
                                • magdalen26 Re: Vaniqa 03.04.13, 19:54
                                  katrin-gwiazda napisał(a):

> Hej,
                                  >
                                  > Jest jeszcze miejsce gdzie można go ciągle dostać ostatnie tubki jak potrzebuje
                                  > cie to piszcie.

Witam, posiadam na sprzedaż nowy zafoliowany krem Vaniqa, wszelkie informacje udzielam na maila, krem pochodzi z UK, mogę wysłać zdjęcia na maila cena do uzgodnienia, wysyłka z Polski
                                  proszę pisać na maila podanego niżej
                                  fabisiak.magdalena@o2.pl
    • agrafka19 Re: Vaniqa 26.01.08, 02:01
      hej:) czytalam kiedys wiele na temat tego kremu na stronach
      amerykanskich i wynika ze to jedyny krem ktory tak naprawde
      dziala... jest on niedostepny w polsce no i niestety tylko na
      recepte;/ opoznia on 2 razy odrost owlosienia z buzi...
      • natalka1624 Re: Vaniqa 31.03.08, 13:07
        hej, ja juz od pol roku uzywam krem Vaniqa i jest suuuper, mialam
        problemy z wasikiem, usuwalam go laserem ale ciagle rosl ( zrobilam
        6 zabiegow laserem) i bylam niezadowolona, dopiero jak zaczelam
        uzywac Vaniqe nic nie uroslo. niestety tego leku nie ma w polsce,
        jest dopstepny w calej zachodniej europie- ostatnio ciocia kupila mi
        w niemczech, a tak to kupuje sobie w Irlandii jak na wakacje jezdze.
        pozdrawiam.
          • s_niesia19 Re: Vaniqa 05.04.08, 17:21
            mam pytanie.jestem w anglii i mam mozliwosc kupic sobie ten krem.
            czy jedna tubka 30ml starczy na usuniecie tych wlosow na twarzy
            (broda policzki wasik)bardzo prosze o odp
            • natalka1624 Re: Vaniqa 08.04.08, 15:41
              nie, bo niestety te wloski od razu nie przestaja rosnac, potrzeba
              czasu, efekty i tak dopiero mozna zauwazyc po 2-3 miesiacach
              uzywania, a potem i tak dalej trzeba tego kremu uzywac, w ogole w
              internecie wyczytalam ze po odstawieniu tego wloski znowu beda
              rosnac. pod tym linkiem duzo pisze o tym kremie , rowniez mozesz
              zobaczyc na angielskie strony co tam o nim pisza. pozdrawiam.
              www.emea.europa.eu/humandocs/PDFs/EPAR/vaniqa/021201pl1.pdf
    • sassanka2 Re: Vaniqa 13.05.08, 20:40
      Krem ten jest dostępny tutaj:
      goldpharma.com/index.php?show=search&search_srt=vaniqa&search_srt=VANIQA&lang=POLISH&cur=EUR
      czy któraś z Was próbowała zamówić coś z tej strony?
      Pozdrawiam
    • magdalen26 Re: Vaniqa 03.04.13, 19:51
      Witam, posiadam na sprzedaż nowy zafoliowany krem Vaniqa, wszelkie informacje udzielam na maila, krem pochodzi z UK, mogę wysłać zdjęcia na maila cena do uzgodnienia, wysyłka z Polski
      fabisiak.magdalena@o2.pl
    • magdalen26 Re: Vaniqa 03.04.13, 21:06
      fabisiak.magdalena@o2.pl
    • agg3 Re: Vaniqa 18.03.15, 17:41
      Mam do sprzedania krem Vaniqa, nowy z uk. Dostalam go na recepte, ale mam nadmiar wiec moge odsprzedac. Cena £40 z wysylka. Najlepiej na terenie uk.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka