03.11.05, 15:11
czesc, mam problem , czy wystapienie krwawienia podczas zarzywania tabletek
antykoncepcyjnych to normalny objaw.M
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka