Dodaj do ulubionych

Tabletka a krwawienie.

14.12.06, 16:13
Mam pytanie z serii tych teoretycznych smile

Wszędzie czytam, że "Pierwszą tabletkę zaleconą przez ginekologa należy zażyć
w pierwszym dniu krwawienia miesiączkowego."

Stąd moja wątpliwość: czy po tej tabletce oraz kolejnych krwawienie "zanika"?
W sensie, czy podczas brania tabletek ma się wtedy normalnie miesiączkę przez
kilka dni czy też nie?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • nutella26 Re: Tabletka a krwawienie. 14.12.06, 17:42
      Tak, krwawienie masz dalej normalnie, nie zanika smile a co nawet gorzej...na
      poczatku bardzo czesto po tym krwawieniu wystepuje dalej plamienie sad. Tzn
      oczywiscie nie caly czas, u mnie to mialo miejsce na szczescie tylko przy
      pierwszym opakowaniu...plamienie skonczylo sie u mnie po polowie opakowania. I
      zniknelo jak reka odjal razem z makabrycznymi bolami glowy...Przy drugim juz
      wszystko bylo ok smile
      Pozdrawiam.
      • monika735 Re: Tabletka a krwawienie. 19.12.06, 10:19
        Czy miałyście tak????
        Jestem przy 9 tabletce pierwszego opakowania Marvelonu i nadal mam miesiączkę i
        to bardzo obfitą, to chyba nie jest normalne???, chyba że mój organizm tak
        reaguje na pigułki, tym bardziej że to moje pierwsze dośwaidczenie z
        antykoncepcją.
        • beneficjentka Re: Tabletka a krwawienie. 27.12.06, 13:18
          monika735 proszę Cię, napisz jak to teraz jest u Ciebie? Krwawienie ustało? Ja
          biorę Yasmin już 10 dzień i cały czas krwawię uncertain
          • dorotenienka Re: Tabletka a krwawienie. 28.12.06, 17:38
            no to chyba najrozsadniej bedzie zadzwonic do lekarza - ja tak zrobilam, a on juz na to poradzil i po 2 dniach odkad okres powinien sie skonczyc, skonczylo sie tez plamienie. smile
            • beneficjentka Re: Tabletka a krwawienie. 29.12.06, 11:24
              dorotenienka, a co Ci poradził lekarz? Bo ja nie mam za bardzo zaufania do mojej
              pani ginekolog i chciałabym ją zmienić, więc nie chcę dzwonić uncertain
              • dorotenienka Re: Tabletka a krwawienie. 29.12.06, 23:13
                mi polecil, zebym brala tabletki co 12 godzin - jakos przez 2-3 dni - nie pamietam juz dokladnie jak dlugo, w kazdym razie przeszlo smile
                a to nie lepiej znalezc jakiegos lekarza, do ktorego bedziesz miec zaufanie? tak dla komfortu psychicznego?
                • beneficjentka Re: Tabletka a krwawienie. 30.12.06, 10:30
                  No tak, chcę poszukać innego lekarza, tylko że przede wszystkim chcę poczekać,
                  aż przestanę krwawić i jak pójdę to od razu chcę sobie cytologię zrobić. Poza
                  tym u mnie w mieście nie ma za wielu ginekologów i tę panią do której chodziłam
                  poleciło mi na forach wiele osób i wydawała się naprawdę dobra. A jak do niej
                  poszłam, to mnie praktycznie olała z góry na dół. Nie wiem, może miała zły
                  dzień, ale nie będę ryzykować swojego zdrowia dla złych dni lekarki. Spróbuję
                  kogoś znaleźć. Dzięki Ci bardzo. A tabletki to postanowiłam po tym miesiącu
                  jednak odstawić. Poczekam tylko jeszcze do końca blistra. Pozdrawiam!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka