Dodaj do ulubionych

Eksperyment z tabletkami

17.09.07, 11:51
czy ktoś zrobił coś takiego jak ja: musiałam przesunać sobie okres, akurat mi
wypadła taka sytuacja że gdybym dostała wtedy byłoby to dla mnie bardzo
niekomfortowe. Wiem, ze nie powinnam ale zrobiłam to. Mianowicie dostałam
tabletki jakies 10-15 dni po okresie i dopiero wtedy je zaczełam brać. tylko
jedno opakowanie. potem liczac od poprzedniego okresu nastepny mialam aż 10
dni po terminie. i teraz jest juz nastepny cykl a ja nadal nie mam okresu.
powinnam miec takze 10 dni temu, czy myslicie ze to wina tego eksperymentu z
tabletkami???
Obserwuj wątek
    • 1mzeta Re: Eksperyment z tabletkami 17.09.07, 12:52
      Nieee, a skąd- to pewnie wpływ księżyca...
      Kolejna co to myśli,że tabletki to dropsy owocowe...
      Ręce opadają.
      A ulotkę chociaż przeczytałaś ?-co tam jest napisane, a chyba nie
      bez powodu jest to co jest.
      • sanyu Re: Eksperyment z tabletkami 17.09.07, 15:10
        i co z tego że czytałam? i tak zrobiłam co chciałam dla wygody.
        a nie doczytałaś pytania..
        jesli masz problemy z czytaniem ZE ZROZUMIENIEM to nie odpowiadaja na posty.
        • 1mzeta Re: Eksperyment z tabletkami 17.09.07, 16:49
          "i co z tego że czytałam? i tak zrobiłam co chciałam dla wygody."
          No z tego co można się doczytać to jak na razie to ty masz kłopoty z
          czytaniem-ze zrozumieniem- i to najprościej jak się da napisanej
          ulotki.
          To teraz sobie siedź i schizuj co się dzieje z twoim organizmem-
          tylko pamiętaj usiądź gdzieś w fajnym miejscu-tak dla wygody....
          • sanyu Re: Eksperyment z tabletkami 17.09.07, 16:58
            gdzie jest opcja kasowania postów? bo widze ze tutaj są same intrygantki i
            osóbki niezrównoważone psychicznie..wiec nie ma sensu trzymania mojego tematu..
            • sundry Re: Eksperyment z tabletkami 17.09.07, 17:10
              Na forach prywatnych nie ma takiej opcji.Ja nie umiem Ci pomóc,na pewno tą
              zmianą namieszałaś.
              • sanyu Re: Eksperyment z tabletkami 17.09.07, 17:34
                dzięki Sundry, no trudno..wiem, ze namieszałam, ale właśnie wydawało mi się, że
                nie tylko ja się tak wygłupilam i że tutaj będzie można pogadać, a tak to po
                prostu pójdę do lekarza..
            • 1mzeta Re: Eksperyment z tabletkami 17.09.07, 21:38
              Sama jesteś psychicznie niezrównoważona skoro sama siebie narażasz
              świadomie (albo i nie) na takie sensacje "zdrowotne" wiedząc
              poniekąd,że powinnaś zrobić zupełnie coś innego.
              • sanyu Re: Eksperyment z tabletkami 17.09.07, 21:57
                nie martw się o moje zdrowie psychiczne. a niby co miałam zrobić ''zupełnie
                innego''? nie wiesz jaka była sutuacja to nie komentuj, bo nie o to prosiłam w
                poście. jeśli ciebie ten temat nigdy nie dotyczył nie odzywaj sie, ok?
                • 1mzeta Re: Eksperyment z tabletkami 18.09.07, 08:59
                  No taaak, niekomfortowa sytuacja jaką jest dostanie okresu, to na
                  prawdę sytuacja ratująca życie w danym momencie i TRZEBA było zrobić
                  to co zrobiłaś.Po coś jest napisane w ulote jak należy rozpocząć
                  zażywanie tabsów-nie sądzisz? Normalne kobiety nie eksperymentują z
                  tabsami tylko dla komfortu. Okres nie trwa wiecznie-także aż tak bym
                  nie dramatyzowała.
                  Co do wypowiadania się to raczej nie masz możliwości wydawania
                  zakazów odzywania -także daruj sobie-daremny trud.
    • saba76 Re: Eksperyment z tabletkami 18.09.07, 10:09
      było 2 rozwiazanie- wziąść bez przerwy tabletki
      Teraz namieszłaś sobie w organizmie.
      Zrob test ciązowy bo:
      Jeśli nie zabezpieczałaś sie dodatkowo- a robiłaś eksperymenty-
      rownie dobrze moze to być ciaza- pozbyjesz sie okresu na kilka
      miesięcysmile
      Jeśli wyjdzie negatywnie idz do lekarza i przyznaj sie do tego co
      zrobiłaś- zdecyduje co robić.
      • sanyu Re: Eksperyment z tabletkami 18.09.07, 11:29
        ok, dzięki, pójdę do lekarza oczywiście. Nie jestem na pewno w ciąży bo
        eksperyment ograniczył się do tabletek, także nie ma takiej możliwości.
        • saba76 Re: Eksperyment z tabletkami 18.09.07, 16:53
          to spokojnie- zrobiłaś zawirowanie hormonami w organiźmie- on też
          musi przyswoić wszystki i ustawić
          Na 2gi raz , jak niechcesz okresu wystarczy wziąśc 2opakowanie bez
          przerwy 7dniowej. Choć moze wtedy - zalezy od organizmu i doboru
          hormonow- wystapić plamienie.
          Na 2gi raz bedziesz mądrzejsza- a czy to opóźnienie co piszesz- nie
          przypadalo na "normalny" okres- wtedy kiedy powinnaś dostać?- moze
          tak być.
          • sanyu Re: Eksperyment z tabletkami 18.09.07, 17:36
            Tak, chyba to wtedy powinnam mieć normalny okres, ja już szaleję z kalendarzem,
            bo normalnie mam 32 dniowy cykl, więc dość długi. Wiem, że mogłam wziąć 2 opak
            bez przerwy, ale nie miałam do tabletek dostępu (byłam za granicą w tamtych
            dniach) i dotarło do mnie jedno opakowanie nieco za późno, zresztą gdybym nawet
            wzięła je w porę czyli w ostatnich dniach okresu tak jak zwykle mi lekarz
            zalecał, to by nie rozwiązało mojego ''problemu''. Jutro pewnie pojde do
            lekarza, zobaczymy. W każdym razie dziękuję za normalną konwersację wreszcie smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka