Dodaj do ulubionych

antykoncepcja

21.10.07, 20:35
od ponad roku uzywam tabletek antykoncepcyjnych diane-35.zawsze po skonczeniu
opakowania miesiączka zaczynala mi sie w sobote ostatnio dostalam w
niedziele.dlaczego tak sie stalo? czy jest cos nie tak?
Obserwuj wątek
    • wredna.suka Re: antykoncepcja 21.10.07, 20:55
      Nie, jest ok.
    • zosiaczek25 Re: antykoncepcja 21.10.07, 21:26
      Zdarza sie. Jeden dzien to nie koniec swiata.
      • doral2 Re: antykoncepcja 22.10.07, 09:51
        bo człowiek to nie maszyna, żeby działała precyzyjnie co do sekundy ..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka