adrian2285 21.10.07, 20:35 od ponad roku uzywam tabletek antykoncepcyjnych diane-35.zawsze po skonczeniu opakowania miesiączka zaczynala mi sie w sobote ostatnio dostalam w niedziele.dlaczego tak sie stalo? czy jest cos nie tak? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zosiaczek25 Re: antykoncepcja 21.10.07, 21:26 Zdarza sie. Jeden dzien to nie koniec swiata. Odpowiedz Link
doral2 Re: antykoncepcja 22.10.07, 09:51 bo człowiek to nie maszyna, żeby działała precyzyjnie co do sekundy .. Odpowiedz Link