Gość: pak
IP: 82.177.83.*
02.05.05, 13:36
Ktos czytal lub czyta?
Nie chodzi mi tyle o opowiadania o Narni, chociaz one tez maja swoj smaczek,
ale o jego klasyke: Miracles, The Abolition of Man, The Problem of Pain, ...
Ostatnio zakupilem The Complete CS Lewis Signature Classics. Musze przyznac,
iz niewielu moze sie rownac z Lewisem jezeli chodzi o zdolnosc przelewania
mysli na papier.
Polecam szczegolnie tym, ktorzy kochaja polemizowac, analizowac, niezgadzac
sie, oraz wszystkim, dla ktorych oprocz czystego piekna i poezji wazna jest
rowniez logika.