Gość: edi IP: *.pila.sdi.tpnet.pl 25.02.03, 10:22 fantasy to książki bez granic pozwalają rozwijać wyobraźnię.co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: maryka Re: fantasy górą IP: *.pila.sdi.tpnet.pl 25.02.03, 10:23 głupie głupoty gadasz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mayen_vel_mayka Re: fantasy górą IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.02.03, 15:00 oczywiscie,ze fantasy gora.... Wiem,ze niektorym sie nie podoba,ale im wlasnie nalezy wspolczuc, bo bardzo duzo traca a poza tym jest fantasy i Fantasy pozdrawiam czytajacych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nyktelios Re: fantasy i sf gora IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 16.03.03, 23:37 Niewatpliwie literatura fantasy rozwija wyobraznie,przybliza nas w pewnym stopniu do zapomnianego, mitycznego swiata, zadziwia pomyslowoscia, sprawia, ze zapominamy przez pewien czas o nudnej, szarej rzeczywistosci, ale to nie znaczy, ze nalezy negowac inna literature i wywyzszac jedynie sluszna fantasy :) Ja bym osobiscie dodala, ze fantasy i science fiction gora :)) Tylko musze przyznac, ze realistyczne przedstawienie rzeczywistosci jest, przynajmniej dla mnie, nudniejsze od flakow z olejem... Pozdrawiam wszystkich czytlenikow sf & f Nyktelios Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: fantasy i sf gora 17.03.03, 00:32 rozumiem że złej fantasy nie ma? Ktos przede mną fajnie napisał, że jest fantasy i Fantasy. Czy oba rodzaje sa tak cudne w swym działaniu czy tylko któryś z nich? Odpowiedz Link Zgłoś
karmilla Re: fantasy i sf gora 17.03.03, 10:28 ignatz napisał: > rozumiem że złej fantasy nie ma? skąd ta konkluzja?? są dobre i złe kryminały, dobre i złe romanse, dobre i złe horrory itd, to i fantazy jest dobra i zła >Ktos przede mną fajnie > napisał, że jest fantasy i Fantasy. Czy oba rodzaje sa > tak cudne w swym działaniu czy tylko któryś z nich? jak mniemam (chociaż nie ja to pisałam) tylko jeden z nich, ale który, to już chyba zależy od gustów czytającego ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czapski Re: fantasy górą IP: *.utp.pl / 10.10.9.* 17.03.03, 16:26 jak mialem 15 lat to byly dla mnie pasja zycia, ale kiedy jest sie doroslym to niestety zaczyna byc to nuzace Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anaklet Re: fantasy górą IP: *.magma-net.pl 18.03.03, 00:34 Gość portalu: edi napisał(a): > fantasy to książki bez granic pozwalają rozwijać wyobraźnię.co wy na to? Wnosząc z Twojego "oryginalnego" pseudonimu, chyba niespecjalnie. Odpowiedz Link Zgłoś