Dodaj do ulubionych

fantasy górą

IP: *.pila.sdi.tpnet.pl 25.02.03, 10:22
fantasy to książki bez granic pozwalają rozwijać wyobraźnię.co wy na to?
Obserwuj wątek
    • Gość: maryka Re: fantasy górą IP: *.pila.sdi.tpnet.pl 25.02.03, 10:23
      głupie głupoty gadasz...
      • Gość: mayen_vel_mayka Re: fantasy górą IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.02.03, 15:00
        oczywiscie,ze fantasy gora....
        Wiem,ze niektorym sie nie podoba,ale im wlasnie nalezy wspolczuc, bo bardzo
        duzo traca
        a poza tym jest fantasy i Fantasy

        pozdrawiam czytajacych
        • Gość: Nyktelios Re: fantasy i sf gora IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 16.03.03, 23:37
          Niewatpliwie literatura fantasy rozwija wyobraznie,przybliza nas w pewnym
          stopniu do zapomnianego, mitycznego swiata, zadziwia pomyslowoscia, sprawia, ze
          zapominamy przez pewien czas o nudnej, szarej rzeczywistosci, ale to nie
          znaczy, ze nalezy negowac inna literature i wywyzszac jedynie sluszna fantasy :)
          Ja bym osobiscie dodala, ze fantasy i science fiction gora :))
          Tylko musze przyznac, ze realistyczne przedstawienie rzeczywistosci jest,
          przynajmniej dla mnie, nudniejsze od flakow z olejem...
          Pozdrawiam wszystkich czytlenikow sf & f
          Nyktelios

          • ignatz Re: fantasy i sf gora 17.03.03, 00:32
            rozumiem że złej fantasy nie ma? Ktos przede mną fajnie
            napisał, że jest fantasy i Fantasy. Czy oba rodzaje sa
            tak cudne w swym działaniu czy tylko któryś z nich?
            • karmilla Re: fantasy i sf gora 17.03.03, 10:28
              ignatz napisał:

              > rozumiem że złej fantasy nie ma?
              skąd ta konkluzja?? są dobre i złe kryminały, dobre i złe romanse, dobre i złe
              horrory itd, to i fantazy jest dobra i zła

              >Ktos przede mną fajnie
              > napisał, że jest fantasy i Fantasy. Czy oba rodzaje sa
              > tak cudne w swym działaniu czy tylko któryś z nich?
              jak mniemam (chociaż nie ja to pisałam) tylko jeden z nich, ale który, to już
              chyba zależy od gustów czytającego ;-)
    • Gość: czapski Re: fantasy górą IP: *.utp.pl / 10.10.9.* 17.03.03, 16:26
      jak mialem 15 lat to byly dla mnie pasja zycia, ale kiedy jest sie doroslym to
      niestety zaczyna byc to nuzace
    • Gość: Anaklet Re: fantasy górą IP: *.magma-net.pl 18.03.03, 00:34
      Gość portalu: edi napisał(a):

      > fantasy to książki bez granic pozwalają rozwijać wyobraźnię.co wy na to?

      Wnosząc z Twojego "oryginalnego" pseudonimu, chyba niespecjalnie.



Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka