Dodaj do ulubionych

Wioska gapiów

05.05.09, 20:27
Słuchaj mnie
Przecież lepiej to wiem
Przecież lepiej siebie znam
O sobie najwięcej wiem ja
Ale nie
Jest ktoś kto lepiej wie
O mnie najwięcej wiesz Ty
Ja nie wiem nic

Patrząc sie na
Na moje dłonie
Lepiej niż ja
Wiesz czym mam splamione

Osądzacie mnie najlepiej jak sie da
Zawsze wiecie co robie nie tak
Nie da ukryć się przed wami nic
Wszędzie wzrok oczu szpiegów wścibskich
Znacie każdy mój błąd
Każdy zły krok
Każdy nie taki ruch
Na plecach czuję cień
Mocne bicia serc
Oddechy z głębi płuc

Patrząc sie na
Na moje dłonie
Lepiej niż ja
Wiesz czym mam splamione
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka