nimfoman1
22.03.07, 02:12
jestem nimfomanem.przez duze N i brakuje mi pan bo z tych wszytskich ktore
spotkałem zadna nie miała takiego samego temperamentu i ochoty jak ja,
pozbawiony sexu obumieram:( zaczyna mnie to irytowac do burdelu nie bede
chodził bo to nie oto chodzi...ehh