Dodaj do ulubionych

phildar 472

16.07.07, 11:02
proszę bardzo smile

show.7ya.ru/private-showphoto.aspx?RubrID=172171&PhotoID=1531655&ob=0
Obserwuj wątek
    • maladanka Re: phildar 472 16.07.07, 13:14
      i co dalej robić? mam tylko okładki ..
      • grazyna_s1 Re: phildar 472 16.07.07, 13:45
        Nad okladkami sa adresy plikow gazetki do pobrania np. phildar 472 ma taki
        adres rapidshare.com/files/43188956/phildar_472.rar
      • kroowka Re: phildar 472 16.07.07, 13:45
        Masz okładki i adresy spod których ściągnąć. kopiujesz adres, wklejasz do
        przeglądarki i ściągasz smile
        • malgoha1 Re: phildar 472 16.07.07, 17:47
          I pięknie dziękujesz jak ja smile)))))))))
          • maladanka Re: phildar 472 upał,czy co? 16.07.07, 18:20
            Tak robiłam jak mi radzicie i pokazywało,że takiego nie ma,konkretnie,że podana
            fraza nie została odnaleziona dlatego pytałam choć z pewną nieśmiałością, a
            teraz już prawie jestem na tropie - bo link podany przez grażynkę zadział i
            zaraz się będę cieszyć, a Wam pięknie już dziekuję.
            Chętnie bym wam pobawiła dziecka, bo wnuków nie mam - ale daleko mieszkam chyba
            od Was na samej granicy prawiesmile))
            • hada131 proszę bardzo :) 16.07.07, 23:46
              rapidshare.com/files/43188956/phildar_472.raralbo
              www.zshare.net/download/2717421f75d3c9/
              Miłego ściągania smile
              • hada131 miało być: "dziękuję bardzo :)" 17.07.07, 00:02
                a coś mi się z rozpędu pomyliło smile Chyba za bardzo się podekscytowałam tym nowym
                numerem mojej ulubionej gazetki big_grin
                Kroowka! Jesteś wielka! Stokrotne dzięki kiss
    • tessamac Re: phildar 472 17.07.07, 02:00
      co prawda francuskiego nie znam ale te gazetki sa bardzo fajne. juz mam nawet
      umyslany wzor ze starszego Phildara mama nawet taka jak trzeba wloczke tylko
      jeszcze musze przetlumaczyc i znalesc czas na zrobienie.

      bardzo dziekuje

      Teresa
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka