marta_i_koty 01.01.06, 17:20 Jestem zachwycona, ze znalazłam forum poswiecone grajdołowi, w którym mieszkam od urodzenia i z którego za nic w swiecie nie chcialabym sie ruszac...:) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olenka203 Re: Witam:) 01.01.06, 18:03 hej Marta. ja mieszkam w Otwocku od trzech miesięcy. coraz bardziej mi się tu podoba. Pozdr. Odpowiedz Link
cat_s Re: Witam:) 01.01.06, 21:08 :-) A niech mnie - Marta_i_koty! :-) Nie jestem co prawda z Otwocka ale cieszę się, żeś zawitała na forum... Z takim nickiem! :-) Btw, kojarzę Twoje (chyba) kocie posty sprzed jakiegoś dłuższego czasu z miejsca, którego już nie pomnę... ile masz teraz kotów? Kiedyś to chyba była jakaś większa gromadka, prawda? Pozdrawiam cat_s Odpowiedz Link
francesca12 Re: Mam dziewięć kotów...:) 04.01.06, 22:11 Gdybym miała 9 kotów, chyba bym dostała.. kota.. Serio, nie wiem, jak dajesz sobie radę.. mi dla jednego psa, który jest następny w kolejce po moich ludzkich bliskich, brakuje czasu.. Odpowiedz Link
francesca12 Re: Witam:) 02.01.06, 08:57 Marto, witaj więc na forum :) Ja co prawda nie mam żadnego kota, straciłam mojego pieska, ale za to mam nowego przecudownego prawie rocznego terierka :)) Odpowiedz Link
francesca12 Re: Witam:) 02.01.06, 11:45 To jest mieszanka teriera z czymś tam. Ma własne zdanie, uwielbia się bawić, ale bywa też bojowo nastawiony, ma ogromny apetyt, "płacze" i głośno zawodzi, jak wychodzę.. ogólnie jest wspaniały :))))) Nie mam pomysłu na imię dla niego.. Odpowiedz Link
cat_s Re: Witam:) 04.01.06, 18:08 Francesco, Jak Nowy Pies? Ma już imię...? Z imionami dla zwierzaków, cholera, to kłopot jest! Na ten przykład mój nowy kot, który w zasadzie jest już starym kotem, dalej się nazywa Kot... ;-) Pozdrawiam cat_s P.S. Marto - ... ... o rany! Dziewięć kotów?! Jestem Twoim fanem! Opowiadaj co i jak z Twoimi kotami - doczekać się nie mogę! :-) Odpowiedz Link
francesca12 Re: Witam:) 04.01.06, 18:21 cat_s napisał: > Francesco, > Jak Nowy Pies? Ma już imię...? Z imionami dla zwierzaków, cholera, to kłopot > jest! Cat_sie, nowy piesek jest super!! Bardzo zabawny, mądry, ma ogromny apetyt, już szczeka na obcych, bawimy się codziennie, "płacze", jak wychodzę.. no ale jeszcze nie ma imienia.. Niby nazywał się u poprzednich właścicieli Drops, ale mi się to kiepsko kojarzy, bez sensu jest to imię, więc chce mu je zmienić.. Mam kilka typów, ale reszcie rodziny do gustu nie przypadły.. mógłby być: AZO, AKU, BOBIK, TOFIK, MALIK, BRUSIK - i nie wiem. Dojdzie do tego, że każdy z nas będzie go inaczej nazywał :DD A Maks nie wrócił :(( > Na ten przykład mój nowy kot, który w zasadzie jest już starym kotem, dalej > się nazywa Kot... ;-) A ja myślałam, że mojeg pieska nazwać Piesek albo Kot :D Odpowiedz Link
marta_i_koty A moje koty to: 04.01.06, 18:31 Fotka, Neska, Ferdek, Zorka, Fraszka, Ivan, Maniek, Mucha i Guzik (Guzik to kotka...) Nazwane tak po przemysleniach, co wcale nie bylo latwa sprawą, bo wbrew temu, co sie sadzi, dopasowanie imienia do zwiarzaka nie jest wcale proste... Ale jakos sie udało i imiona pasują do moich dzieciaków...:) Oczywiscie są tez zdrobnienia, ale czasami tak absurdalne, ze nie będe o nich pisać...:)))) Odpowiedz Link
abstrakt2003 A ja też miałem (albo on mial nas) kiedyś 04.01.06, 19:20 kota Mariana :) PS Cóż to był za kocur!!!! Minęło już 12 lat a my go wciąż wspominamy! On stał się już częścią naszer rodzinnej mitologii. :) No ale gdy sprowadziliśmy do domu psa to wziął Marian i się wyprowadził :( Odpowiedz Link
marta_i_koty Cat_s... 04.01.06, 18:27 czy ja Ciebie nie kojarzę czasem z forum "Zwierzaki"...? Kiedyś tam bywałam....:) A moje koty sa piękne (najpieknięjsze, bym rzekła:)) i kocham je bardzo... Wszystkie po przejsciach, a Mańka wykarmiłam nawet "własną strzykawką"...:) Ale wiesz, nie warto ze mna dyskutować o moich futrzakach, bo ja wtedy dostaję słowotoku i nie mogę przestać...:))) I tak do znudzenia, hehehe.... Odpowiedz Link
cat_s Re: Cat_s... 04.01.06, 19:08 francesca12 napisała: > Niby nazywał się u poprzednich właścicieli Drops... > ... chce mu je zmienić.. > ... Mam kilka typów, ale reszcie rodziny do gustu nie przypadły..... Ano...;-) Tak to jest z rodzinami... I mój kot miał się (rodzinnie) nazywać Pusia - ale czy dla dumnego wolnego kota dotychczas dachowego pasuje taka - z przeproszeniem - 'Pusia'? No - nie pasuje...! Toteż dalej się nie nazywa i czeka na jakieś imię;-) Może go tak spróbowac nazwać po cechach osobowości? Ale to trzeba chyba by poczekać jeszcze chwilę, aż Nowego Psa lepiej poznacie... a wtedy - to już pójdzie łatwo... chyba...:-) Ale raczej jakoś się wspólnie umówcie - bo inaczej pies zeświruje...;-) Pozdrawiam cat_s Odpowiedz Link
cat_s Re: Cat_s... 04.01.06, 19:17 marta_i_koty napisała: > czy ja Ciebie nie kojarzę czasem z forum "Zwierzaki"...? Kiedyś tam > bywałam....:) Hm...;-) Gdybyś mnie stamtąd kojarzyła - to bym się nieco zadziwił; bo kilka tylko postów tam popełniłem, z czego połowa została skasowana... ale dez dania racji oczywiście!! ;-) Hm, hm... nie wiem, czy Michael nie uzna tego za spam - ale zapraszam bardzo do bardzo Kocich Zaułków a Pruszkowie: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=132 Ot, takie sobie kocie zaułki... ;-) Pozdrawiam:-) cat_s Odpowiedz Link
francesca12 Rawik - będzie się nazywał.. 04.01.06, 22:39 postanowione, może być spolszczony Ravic Remarque'a, postawiłam na swoim! W końcu to ja go przyprowadziłam do domu, tzn. do mnie się "przyplątał".. Chciałam mu dać na drugie Malik, ale tata powiedział, że takie nazwisko miał pewien komunistyczny radziecki działacz :D Komedia, po prostu.. No bez przesady, pierwsze słyszę.. Odpowiedz Link
cat_s Re: Rawik - będzie się nazywał.. 04.01.06, 22:56 Ano, Tata ma rację...;-): "22 VIII 1968 Nadzwyczajne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie Czechosłowacji. Przedstawiciel ZSRR Jakub Malik stwierdza, że nie ma podstaw do umieszczania sprawy interwencji na porządku obrad, ponieważ wojska radzieckie zostały wezwane na prośbę władz CSRS..." www.karta.org.pl/68paging.asp?strona=4 Ale było też mnóstwo innych 'Malików'...;-) Ale Rawik - to dla psa imię idealne! Gratuluję Rawikowi nowego imienia! :-) Odpowiedz Link
francesca12 Re: Rawik - będzie się nazywał.. 04.01.06, 23:19 No dobra, był ten radziecki Malik, ale Rawik miał być przecież z tych innych Malików.. Jedną z opcji miał byc Kola - ale tu znów zostałam skrytykowana za prorosyjskie nastawienie.. no nic na to nie poradzę, że mi się rosyjskie imiona ogólnie podobają - a już najbardziej Igor - dla człowieczka jakiegoś małego :)) Odpowiedz Link
sofanes Re: Rawik - będzie się nazywał.. 05.01.06, 00:41 No to zdrowko Rawika kieliszeczkiem calvadosu...;-) Odpowiedz Link
francesca12 Re: Rawik - będzie się nazywał.. 05.01.06, 08:35 Szkoda, że nie będzie jeździł, ee..., że nie będzie wożony lancią :D Odpowiedz Link
111majka Re: Rawik - będzie się nazywał.. 05.01.06, 09:57 Rawik to tez Joanna. Taka polska piosenkarka z polowy zeszlego stulecia. Ona nadal jeszcze jest:) Odpowiedz Link
abstrakt2003 Re: Witam:) 04.01.06, 19:08 marta_i_koty napisała: > Jestem zachwycona, ze znalazłam forum poswiecone grajdołowi, w którym mieszkam > od urodzenia i z którego za nic w swiecie nie chcialabym sie ruszac...:) =============== Witaj. PS Masz pecha, forum znajduje się w fazie schyłkowej. Dni świetności ma już za sobą. Trudno powiedzeć dlaczego tak się stało. To chyba zjawisko naturalne. Pozdr! Odpowiedz Link
marta_i_koty Re: Witam:) 04.01.06, 20:39 abstrakt2003 napisał: > Masz pecha, forum znajduje się w fazie schyłkowej. Dni świetności ma już za > sobą. No to mnie zmartwiłeś...:( Ale moze jeszcze sie podźwignie, co...? Odpowiedz Link
abstrakt2003 Re: Witam:) 04.01.06, 20:41 marta_i_koty napisała: > abstrakt2003 napisał: > > Masz pecha, forum znajduje się w fazie schyłkowej. Dni świetności ma już > za > > sobą. > No to mnie zmartwiłeś...:( Ale moze jeszcze sie podźwignie, co...? ==================================== Wszystko jest możliwe.... ;) Odpowiedz Link
szczupak72 Re: Witam:) 04.01.06, 22:08 jeśli będziesz częsciej pisać to na pewno zwiększą sie szanse na poddźwignięcie tego forum ;-) ja mam tylko jednego kota który zwie sie Kropek i potrafi tyle zamieszania w domu zrobić, że nawet nie próbuję sobie wyobrazić sytuacji gdyby miałoby ich być dziewięć ;-) PODZIWIAM CIĘ :-) Odpowiedz Link
francesca12 Re: Witam:) 04.01.06, 22:12 Abstrakcie, to jest na pewno dół sinusoidy naszego forum.. Ale fakt, ostatnio przymiera to forum.. Ja mam mniej czasu, żeby pisać :DD Odpowiedz Link