martz1 15.02.06, 13:38 Potrzebuje numeru telefonu do administratora serwisu otwock.org. Moze ktos mi pomoc? moj adres: marcin.kowalczyk@efakt.pl Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
111majka Re: Pilne 15.02.06, 14:00 Zapytaj też tutaj, więcej osób tu zagląda www.linia.com.pl/forum/list.php?f=4 Odpowiedz Link
chiste Re: Tak Martz, wejdź na LO... 15.02.06, 14:09 ... i zapytaj o numer do Stacyjnego. ;) _______ Ospo czorna! Idź do Dorna! Odpowiedz Link
martz1 Re: Tak Martz, wejdź na LO... 15.02.06, 14:15 Stacyjnemu wyslalem juz ostrzezenie. Jesli dalej tym tonem bedzie na mnie nadawal to skieruje sprawe do prokuratury i go sciagna z tego Londynu Odpowiedz Link
grzeg_sz1 Re: Tak Martz, wejdź na LO... 15.02.06, 14:17 a konstytucyjne prawo do swobody wypowiedzi? tylko dla wybranych:-) Odpowiedz Link
chiste Re: Prawo do swobody wypowiedzi... 15.02.06, 14:18 ... specjalnie dla Ciebie, wybrańcze. _______ Nie będe wstawiać żadnych emotikonek. To niemadre jest. Odpowiedz Link
martz1 Re: Tak Martz, wejdź na LO... 15.02.06, 14:19 grzeg_sz1 napisał: > a konstytucyjne prawo do swobody wypowiedzi? > tylko dla wybranych:-) Nie mam nic do chorych pogladow tego czlowieka. Mam tez gdzies jego spiskowa teorie dziejow, tylko nie pozwole zeby jezdzil po mnie, rodzinie i mi grozil. Wystarczy ze mam teraz niezla przeprawe z moherami. Odpowiedz Link
grzeg_sz1 Re: Tak Martz, wejdź na LO... 15.02.06, 14:22 wcale sie nie zdziwie gdy go pozwiesz, dziwię się że tego do tej pory nie zrobiłeś. tylko co niektórzy szemrają tym hasłem jak by to była wartość bezwzględna, zapominając że nawet w konstytucji jest jednak ograniczona pewnymi artykułami. Odpowiedz Link
martz1 Re: Tak Martz, wejdź na LO... 15.02.06, 14:21 111majka napisała: > Chęci miałam dobre :) checiami jest pieklo wybrukowane, w kazdym razie dzieki wszystkim za pomoc. Juz zalatwilem sprawe. A teraz potrzebuje dobrego prawnika? Chiste piszesz sie na udzial z procesu otwocczaka? ;-) Odpowiedz Link
chiste A tak na marginesie... 15.02.06, 14:37 Nie to ze sie wpraszam i w ogóle, ale mogłbys mnie zaprosic na piwo. :) _______ Ospo czorna! Idź do Dorna! Odpowiedz Link
martz1 Re: A tak na marginesie... 15.02.06, 14:41 Chiste pracuje nad tym :) Nie to zebym ciebie unikal ani sepil na dobrego browara, ale ja naprawde caly czas siedze w robocie, a czas ktory mi pozostaje po powrocie poswiecam zonie. Obiecuje ze jak tylko dadza mi chwile spokoju, to sam do ciebie zadzwonie i sie z toba umowie. Odpowiedz Link
francesca12 Re: A tak na marginesie... 15.02.06, 14:45 Ciekawe, czy jak facet obiecuje facetowi, to realizacja obietnicy przekłada się podobnie, jakby obiecywał coś kobiecie :D Och, wiem wiem, są słodkie wyjątki :) Odpowiedz Link
francesca12 Re: A tak na marginesie... 15.02.06, 14:56 Ojej, no nie wiem, ale takie słowo to nie padło jeszcze na forum otwock :D Odpowiedz Link
abstrakt2003 Re: A tak na marginesie... 15.02.06, 15:59 francesca12 napisała: > Ojej, no nie wiem, ale takie słowo to nie padło jeszcze na forum otwock :D ================================ Nie padło, ale nie jeden pomyślał ;D Odpowiedz Link
chiste Tam... Pupa zza krzaka... 15.02.06, 14:52 Eeee... Własnie widzę, jak pracujesz. A ja ide na terapie chyba. Nareszcie (kupa ludziów sie ucieszy)! _______ <foch> Odpowiedz Link
martz1 Re: Tam... Pupa zza krzaka... 15.02.06, 15:05 chiste napisał: > Eeee... Własnie widzę, jak pracujesz. > > A ja ide na terapie chyba. Nareszcie (kupa ludziów sie ucieszy)! > _______ > <foch> Jaka znow terapia? Odpowiedz Link
chiste Re: Jaka znow terapia? 15.02.06, 15:10 anoreksja-bulimia.wizytowka.pl/ otwock.pl/default.asp?ID=16_______ Ospo czorna! Idź do Dorna! Odpowiedz Link
chiste Podkeslenie mi sie wdało w ostatnim linku :( 15.02.06, 15:12 Ech! Jutro Jurek ma urodziny. Odpowiedz Link
martz1 Re: Jaka znow terapia? 15.02.06, 15:12 chiste napisał: > anoreksja-bulimia.wizytowka.pl/ > otwock.pl/default.asp?ID=16_______ > Ospo czorna! > Idź do Dorna! A ja mam sposob. Nie mam netu w domu a jedynie w pracy. Dzieki temu nie przesiaduje w necie godzinami w domu a i do pracy lece jak na skrzydlach :) Odpowiedz Link
chiste Re: Jaka znow terapia? 15.02.06, 15:16 > Dzieki temu nie > przesiaduje w necie godzinami w domu a i do pracy lece jak na skrzydlach Oszukujesz sie, Martz. to jest juz jakis symptom uzaleznienia. Dlatego wolałbym na piwo z toba pójść, niz się netować. _______ Ospo czorna! Idź do Dorna! Odpowiedz Link