15.02.06, 13:38
Potrzebuje numeru telefonu do administratora serwisu otwock.org. Moze ktos mi
pomoc?

moj adres: marcin.kowalczyk@efakt.pl
Obserwuj wątek
    • 111majka Re: Pilne 15.02.06, 14:00
      Zapytaj też tutaj, więcej osób tu zagląda
      www.linia.com.pl/forum/list.php?f=4
      • chiste Re: Tak Martz, wejdź na LO... 15.02.06, 14:09
        ... i zapytaj o numer do Stacyjnego. ;)
        _______
        Ospo czorna!
        Idź do Dorna!
        • martz1 Re: Tak Martz, wejdź na LO... 15.02.06, 14:15
          Stacyjnemu wyslalem juz ostrzezenie. Jesli dalej tym tonem bedzie na mnie
          nadawal to skieruje sprawe do prokuratury i go sciagna z tego Londynu
          • grzeg_sz1 Re: Tak Martz, wejdź na LO... 15.02.06, 14:17
            a konstytucyjne prawo do swobody wypowiedzi?
            tylko dla wybranych:-)
            • chiste Re: Prawo do swobody wypowiedzi... 15.02.06, 14:18
              ... specjalnie dla Ciebie, wybrańcze.

              _______
              Nie będe wstawiać żadnych emotikonek. To niemadre jest.
            • martz1 Re: Tak Martz, wejdź na LO... 15.02.06, 14:19
              grzeg_sz1 napisał:

              > a konstytucyjne prawo do swobody wypowiedzi?
              > tylko dla wybranych:-)

              Nie mam nic do chorych pogladow tego czlowieka. Mam tez gdzies jego spiskowa
              teorie dziejow, tylko nie pozwole zeby jezdzil po mnie, rodzinie i mi grozil.
              Wystarczy ze mam teraz niezla przeprawe z moherami.
              • grzeg_sz1 Re: Tak Martz, wejdź na LO... 15.02.06, 14:22
                wcale sie nie zdziwie gdy go pozwiesz, dziwię się że tego do tej pory nie zrobiłeś.

                tylko co niektórzy szemrają tym hasłem jak by to była wartość bezwzględna,
                zapominając że nawet w konstytucji jest jednak ograniczona pewnymi artykułami.
        • 111majka Re: Tak Martz, wejdź na LO... 15.02.06, 14:15
          Chęci miałam dobre :)
          • martz1 Re: Tak Martz, wejdź na LO... 15.02.06, 14:21
            111majka napisała:

            > Chęci miałam dobre :)


            checiami jest pieklo wybrukowane, w kazdym razie dzieki wszystkim za pomoc. Juz
            zalatwilem sprawe. A teraz potrzebuje dobrego prawnika? Chiste piszesz sie na
            udzial z procesu otwocczaka? ;-)
            • chiste Nie piszę się ani nie maluję 15.02.06, 14:27

              _______
              Emoitikony <nafąfolony>
              • chiste A tak na marginesie... 15.02.06, 14:37
                Nie to ze sie wpraszam i w ogóle, ale mogłbys mnie zaprosic na piwo. :)
                _______
                Ospo czorna!
                Idź do Dorna!
                • martz1 Re: A tak na marginesie... 15.02.06, 14:41
                  Chiste pracuje nad tym :) Nie to zebym ciebie unikal ani sepil na dobrego
                  browara, ale ja naprawde caly czas siedze w robocie, a czas ktory mi pozostaje
                  po powrocie poswiecam zonie. Obiecuje ze jak tylko dadza mi chwile spokoju, to
                  sam do ciebie zadzwonie i sie z toba umowie.
                  • francesca12 Re: A tak na marginesie... 15.02.06, 14:45
                    Ciekawe, czy jak facet obiecuje facetowi, to realizacja obietnicy przekłada się
                    podobnie, jakby obiecywał coś kobiecie :D

                    Och, wiem wiem, są słodkie wyjątki :)
                    • martz1 Re: A tak na marginesie... 15.02.06, 14:47
                      Ach ty erotyczna figlaro :D
                      • francesca12 Re: A tak na marginesie... 15.02.06, 14:56
                        Ojej, no nie wiem, ale takie słowo to nie padło jeszcze na forum otwock :D
                        • abstrakt2003 Re: A tak na marginesie... 15.02.06, 15:59
                          francesca12 napisała:

                          > Ojej, no nie wiem, ale takie słowo to nie padło jeszcze na forum otwock :D
                          ================================
                          Nie padło, ale nie jeden pomyślał ;D
                  • chiste Tam... Pupa zza krzaka... 15.02.06, 14:52
                    Eeee... Własnie widzę, jak pracujesz.

                    A ja ide na terapie chyba. Nareszcie (kupa ludziów sie ucieszy)!
                    _______
                    <foch>
                    • martz1 Re: Tam... Pupa zza krzaka... 15.02.06, 15:05
                      chiste napisał:

                      > Eeee... Własnie widzę, jak pracujesz.
                      >
                      > A ja ide na terapie chyba. Nareszcie (kupa ludziów sie ucieszy)!
                      > _______
                      > <foch>


                      Jaka znow terapia?
                      • chiste Re: Jaka znow terapia? 15.02.06, 15:10
                        anoreksja-bulimia.wizytowka.pl/
                        otwock.pl/default.asp?ID=16_______
                        Ospo czorna!
                        Idź do Dorna!
                        • chiste Podkeslenie mi sie wdało w ostatnim linku :( 15.02.06, 15:12

                          Ech! Jutro Jurek ma urodziny.
                        • martz1 Re: Jaka znow terapia? 15.02.06, 15:12
                          chiste napisał:

                          > anoreksja-bulimia.wizytowka.pl/
                          > otwock.pl/default.asp?ID=16_______
                          > Ospo czorna!
                          > Idź do Dorna!


                          A ja mam sposob. Nie mam netu w domu a jedynie w pracy. Dzieki temu nie
                          przesiaduje w necie godzinami w domu a i do pracy lece jak na skrzydlach :)
                          • chiste Re: Jaka znow terapia? 15.02.06, 15:16
                            > Dzieki temu nie
                            > przesiaduje w necie godzinami w domu a i do pracy lece jak na skrzydlach

                            Oszukujesz sie, Martz.
                            to jest juz jakis symptom uzaleznienia.

                            Dlatego wolałbym na piwo z toba pójść, niz się netować.
                            _______
                            Ospo czorna!
                            Idź do Dorna!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka