Dodaj do ulubionych

stare, smutne, straszne historie (1939-1945)

17.10.07, 21:32
Czasami widze cos o Otwocku, to Wam tu wrzuce.
Prosze nie zrozumiec tego zle.
To tylko dla historycznie zainteresowanych.
Uwaga: czasami drastyczne.

cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?
ViewItem&rd=1&item=170156309529&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=007
Obserwuj wątek
    • amoremio Re: stare, smutne, straszne historie (1939-1945) 17.10.07, 21:36
      tinyurl.com/34xadj
    • amoremio Re: stare, smutne, straszne historie (1939-1945) 17.10.07, 21:41
      Tu jeszcze list "z kurortu" :
      tinyurl.com/39xbn3
      • chiste Dzięki amoremio 18.10.07, 11:01
        Mógłbyś jeszcze przetłumaczyć te notatki na 2 stronach odbitek.

        Pzdr.
        • amoremio Re: Dzięki amoremio 02.11.07, 00:00
          Sorry za niereakcje, bylem ostatnio mocno zajety.
          Wklejam jeszcze kilka innych podobnych licytacji.

          Tlumaczenia sprobuje w nastepnych dniach.
          Pismo wprawdzie nie-staroniemieckie i generalnie latwoczytelne,
          ale, jak widzicie: plamy, resztki kleju/albumu - nie bedzie lekko.

          Ciesze sie, ze moge troche pomoc, ze kogos w O. interesuje.

          Uwaga: po pewnym czasie jest tak, ze ogloszenie/licytacja
          jeszcze jest (chyba 90 dni), ale zdjecia juz nie do otworzenia.
          Dlatego, jesli zainteresowani zachowaniem,
          to od razu zdownloadowac, bo sie potem straci.


          Slaskie pozdro dla Otwocz...(?)
          z dalekiego swiata (podr.sluzb.)
    • amoremio Re: stare, smutne, straszne historie (1939-1945) 01.11.07, 23:44
      tinyurl.com/36724j
      tinyurl.com/2pvo7g
      tinyurl.com/34xf7c
      tinyurl.com/33q5gk
    • amoremio Re: stare, smutne, straszne historie (1939-1945) 01.11.07, 23:51
      Karczew:
      tinyurl.com/3xnyex
      Warszawa(?):
      tinyurl.com/2zwvz4
    • amoremio Re: stare, smutne, straszne historie (1939-1945) 02.11.07, 00:08
      To juz troche nie na temat i pozatem chyba znacznie wczesniej.
      Ale, ze tak powiem, "klimaty" w Russisch-Polen, a Otwock tez byl.

      Czy w Waszym kurorcie tez tak bylo,
      czy raczej bardziej "cylindrowo" ?
      tinyurl.com/34znxp
      pozdr.
    • semperfrei Re: stare, smutne, straszne historie (1939-1945) 25.11.07, 21:51
      tinyurl.com/2sm6et

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka