amoremio
17.10.07, 21:32
Czasami widze cos o Otwocku, to Wam tu wrzuce.
Prosze nie zrozumiec tego zle.
To tylko dla historycznie zainteresowanych.
Uwaga: czasami drastyczne.
cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?
ViewItem&rd=1&item=170156309529&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=007