Dodaj do ulubionych

GEOGRAFIA!! POMOCY

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.05, 10:03
czego będziecie sie uczyli na geografie? od czego zaczac? co robic? macie
jakies materiały?
Obserwuj wątek
    • Gość: madzik Re: GEOGRAFIA!! POMOCY IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 08.05.05, 10:06
      no trzeba bedzie sie uczyc wszystkiego :(
    • Gość: eoaiou Re: GEOGRAFIA!! POMOCY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.05, 10:09
      już zaczynasz sie uczyć?
      nie za wcześnie????
      • Gość: madzik Re: GEOGRAFIA!! POMOCY IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 08.05.05, 10:15
        czlowieku przeciez gera jest juz 16!!!! masz tydz na to tylko:(
    • titush Re: GEOGRAFIA!! POMOCY 08.05.05, 10:48
      pytasz jakbyś się z choinki urwał ;)
      • Gość: zenek Re: GEOGRAFIA!! POMOCY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.05, 10:51
        bo sie urwalem.. co mam sie uczyc?
    • Gość: barteq Re: GEOGRAFIA!! POMOCY IP: *.broker.com.pl 08.05.05, 19:32
      www.okmatura.cad.pl/prace/geog.htm ale to i tak nie w pelni
      wszystko . Powodzenia
    • agatha.p Re: GEOGRAFIA!! POMOCY 08.05.05, 22:11
      czytaj książki z podstawówki i gimnazjum, prosty język i tylko to mi do głowy
      wchodzi:) Powodzenia, bo nie wiem czy zdążysz:)
    • Gość: Tomi Re: GEOGRAFIA!! POMOCY IP: 83.238.200.* 09.05.05, 10:55
      Nie oszukujmy sie ale matura z gegry podstawowa jest prosta... praktycznie nie
      wymaga żadnej wiedzy. polega na samych umiejętnościach i inteligencji!
      Rozszerzona jest troche trudniejsza ale da rade! Sam będe sie uczył od
      czwartku po historii :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka