Gość: zenek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.05, 10:03 czego będziecie sie uczyli na geografie? od czego zaczac? co robic? macie jakies materiały? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: madzik Re: GEOGRAFIA!! POMOCY IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 08.05.05, 10:06 no trzeba bedzie sie uczyc wszystkiego :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eoaiou Re: GEOGRAFIA!! POMOCY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.05, 10:09 już zaczynasz sie uczyć? nie za wcześnie???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzik Re: GEOGRAFIA!! POMOCY IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 08.05.05, 10:15 czlowieku przeciez gera jest juz 16!!!! masz tydz na to tylko:( Odpowiedz Link Zgłoś
titush Re: GEOGRAFIA!! POMOCY 08.05.05, 10:48 pytasz jakbyś się z choinki urwał ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Re: GEOGRAFIA!! POMOCY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.05, 10:51 bo sie urwalem.. co mam sie uczyc? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barteq Re: GEOGRAFIA!! POMOCY IP: *.broker.com.pl 08.05.05, 19:32 www.okmatura.cad.pl/prace/geog.htm ale to i tak nie w pelni wszystko . Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
agatha.p Re: GEOGRAFIA!! POMOCY 08.05.05, 22:11 czytaj książki z podstawówki i gimnazjum, prosty język i tylko to mi do głowy wchodzi:) Powodzenia, bo nie wiem czy zdążysz:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomi Re: GEOGRAFIA!! POMOCY IP: 83.238.200.* 09.05.05, 10:55 Nie oszukujmy sie ale matura z gegry podstawowa jest prosta... praktycznie nie wymaga żadnej wiedzy. polega na samych umiejętnościach i inteligencji! Rozszerzona jest troche trudniejsza ale da rade! Sam będe sie uczył od czwartku po historii :) Odpowiedz Link Zgłoś