Gość: dd IP: *.orasoft.net.pl 12.05.05, 16:18 klucz chyba jest... ale nie mozna go pobrac bo stronka jest przeciązona:/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj