Gość: majka IP: *.olsztyn.mm.pl 13.05.05, 15:05 ja nie podkreslałam odpowiedzi a brałam w kółko.i co?uznają? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xyz Re: zadania testowe na historii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.05, 15:08 Nie powinni - bo polecenie było wyraźne - podkreśl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majka Re: zadania testowe na historii IP: *.olsztyn.mm.pl 13.05.05, 15:22 co sadzadzicie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewka Re: zadania testowe na historii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.05, 15:54 aaaaaaa ile ty masz lat,bo chyba jestes juz dorosla,tak? co chwila jakies posty że ktoś coś zle zaznaczyl,nie mozna sie nauczyc na cudzych błedach? tyle bylo gadania po polskim,angielskim itd. moze jak ci nie uznaja to zaczniesz uwaznie czytac, bo to smieszne zeby zakreslac skoro WYRAZNIE i W KAZDYM ZADANIU PISZĄ żeby podkreślać. no chyba że nie zrozumiałas polecenia -a właśnie tą umiejętność miala m.in. sprawdzać ta matura. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ferrin Qrcze IP: 80.51.233.* 13.05.05, 16:02 hiper przydatna umiejętność: podkreślic bądź wziąć w kółko - chyba chodzi o to, żeby po prostu zaznaczyć dobrą odpowiedź?! bo jednak wiedza jest najważniejsza, a nie jakieś kółko czy linia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majka Re: zadania testowe na historii IP: *.olsztyn.mm.pl 13.05.05, 16:04 słuchaj czy ja swoim postem ci w jakis sposób przeszkadzam?nie wydaje mi sie!! nie prosiłam o złosliwe komentarze a o opinie i pomoc bo sie denerwuje.chyba ci przyjemnosc sprawia sprawianie przykrosci innym.nie musisz czytac jak cie nie interesuje,ale nie musisz tez komentowac i obrazac Odpowiedz Link Zgłoś