euridice 30.07.05, 18:26 Kto z was (mam na mysli osoby,ktore w tym roku ZDALY mature) ma zamiar poprawic w zimowej bądz letniej sesji jej wyniki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kinia_86 Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.05, 18:31 może ja, jeśli się nie dostanę na dzienne fil. ang. Odpowiedz Link Zgłoś
motylek_86 Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? 30.07.05, 18:37 Ja pisze w styczniu z polaka rozsz bo nie pisalam i majce (wynik nie spełnia moich ambicji) a na studia dostalam sie dzienne w Krakowie :) Odpowiedz Link Zgłoś
euridice Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? 30.07.05, 18:41 hmm... ale mam pytanie :) Matme poprawiasz bo wynik Cie nie zadowolil,to jestem w stanie zrozumiec. Ale czemu piszesz polski rozszerzony? Przeciez juz jestes na studiach... Tzn. czy masz zamiar w nastepnym roku zaczac studiowac inny kierunek i dlatego "uzupelniasz" braki? Odpowiedz Link Zgłoś
mloda2005 Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? 30.07.05, 21:22 ja chce poprawiac poniewz nie dostalam sie na swoj wymarzony kierunek Odpowiedz Link Zgłoś
blastermaster Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? 31.07.05, 00:28 zeby napisac rozszerzony musisz takze podstawowy, z tego co wiem ;] Odpowiedz Link Zgłoś
motylek_86 Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? 31.07.05, 14:49 Hmm w przyszłym roku zaczne drugi kierunek ale jeszcze sie waham miedzy filologią a jakimś bardziej matematycznym (kto iwe na co sie zdecyduje za rok :D) wiec wole go zdac zeby potem nie mieć problemow w rekrutacji :) Pozdrawaim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja:P Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.05, 20:44 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.05, 20:46 Bede poprawiac maturke z biologii i chemii bo nie dostalam sie na moje wymarzone studia -weterynrie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia_86 Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.05, 20:49 a jak się poprawia maturę, to nawet jeśli się napsize słabiej to zostawiają ten wynik lepszy?? jak to jest?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? IP: 85.219.136.* 30.07.05, 21:11 tak,zostawiaja ten lepszy wynii,moja dyrektorka dzwonila do OKE wiec to potwierdzone info .Fajnie nie ??:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia_86 Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.05, 21:15 spoxik :))) to poprawiam z angla i niemca, podstawy mi pozostają po 100% (bo chyba lepszych nie mozna miec) a rozszerzone poprawie :p fajny interes :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? IP: 85.219.136.* 30.07.05, 21:16 ale musisz poprawic zarowno podstawowy jak i rozszerzony poziom ..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia_86 Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.05, 21:22 wiem, ale jeśli z podstawy będę miała słabiej to mi zostawią i tak te lepsze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia_86 Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.05, 21:22 mam tylko nadzieję, że jak się poprawia języki, to nie trzeba tez ustnych..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? IP: 85.219.136.* 30.07.05, 21:26 jasne,ze nie trzeba :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juli Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.05, 21:43 ja biolę i chemię :) na studiach już jestem ale nie do konca przekonana czy na wymarzonych :P Odpowiedz Link Zgłoś
kaja86 Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? 31.07.05, 00:05 chyba ja. I nie tyle poprawiac, bo poszła mi niexle, co dodac sobie jeszcze matematykę :) W sesji wiosennej jak się uda ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.05, 00:12 ja...angol i polak....najbardziej zalezy mi na rozszerzonych poziomach bo przez to nie dostalam sie na wymarzony kierunek....i dla swojej ambicji...pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hiszpan Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.05, 15:29 Jeśli jutro dowiem się, że mnie nie przyjęto na politologię na UWr (OBY NIE!) to będę poprawiał wszystko :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sloonko Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.05, 16:27 Poprawę zaczynam od chemi w sesji zimowej, a nastepnie biore się za fizykę w sesji letniej:)Mam nadzieję,ze będe miała lepsze wyniki i w przyszłym roku juz nie zabraknie mi 2 punktów na medycynę:) Odpowiedz Link Zgłoś
ja_tylko_poprawiam_mature Re: KTO CHCE POPRAWIAĆ MATURĘ??? 31.07.05, 16:44 Zapraszam Was wszystkich na nowe forum założone specjalnie dla nas. POPRAWIAMY NOWĄ MATURĘ forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32477 Odpowiedz Link Zgłoś